"Шалом": Силно сме обезпокоени от липсата на реакция на ТВ7 към изказването на Мишо Шамара

Биг Ша(йзе) е национален герой, крепи национал-социалистическата коалиция. А Шайлом не са ли обезпокоени от национал-социалистическата коалиция? Едва ли, след като повечето са комунисти и гласуват за червената част от червено-кафявото лайно.
Така е, когато една чисто гражданска кауза бъде узурпирана от неолиберални ястреби, съмишленици и помагачи на харвардския изгнаник Dyankoff, провалил се за пореден път в неговата остеритианска мисия.Факт е, че Бг-пазарните фундаменталисти положиха предостатъчно медийни, статистико-манипулативни и площадни усилия, за да внушат на протестиращите, че всяко пипане на бюджета, завещан от Дянков, е престъпление. За съжаление мнозина им повярваха...A 'Шалом' да прощават , но Дянков си е гад, ако напиша "българска гад" ,дали президента няма да се обезпокои!?
До \"Шалом алейхем\"-Алейкум селям.Като чета постинга ти предполагам че ето този отговор ти е по сърце.И тъй като е явно че Дянков не ти харесва алтернативата му Румен Гечев сигур сгрява сърцето ти червено.Аз лично нямам лош спомен от Дянков но Гумен Гечев няма да го забравя и мисля не само аз.Ако има някой да го харесва това са мръсните червени копелета които ограбиха нацията.Ще ми бъде интересно дали ще оспориш това твърдение.Ако съществува понятие \"икономическа педерасия\" мога да ти предложа имена които веднага ще се класират в тая категория.Да видим какво ще стане с 250 000 работни места на Станишев, ами какво ще кажеш за Йордан Цонев или за човека с проблемната простата - Михаил Миков.Но те са цветенца в сравнение с новия министър/нов от всяка гледна точка-Драгомир Стойнев/.Върхът е Чобанов.Моят компютър има към 2 Гбайта рам памет.Ако слушаш Чобанов забележи колко интересно и увлекателно говори три думи пауза две думи пауза нататък пак в тоя ред.Тоз човек с интересна форма на главата работи в двубитов режим от тая гледна точка един допотопен телес има повече акъл от него.Та твърдя че въпросния Чобанов е достоен за перото на Хашек.Ако си чел приключенията на Швейк за него медицинската комисия стигна до извода че той не е просто идиот- а че е отявлен идиот.В случая с Чобанов и Хашек би се озорил и помисли си за горката му майка как ли се е озорила да роди такъв голям идиот.Това характерно прищипване на главата му ми говори че е ваден зорлем с помоща на гинекологични клещи. Та такива клещи са ни подготвили и на нас.Помни ми думата. \r\n\r\n
-Господин Рурк, имате системен проблем, препоръчвам Ви преинсталиране и ъпдейт на компютъра, за ъпгреъд е вече късно...
Ех Били системен проблем имах 89 год.Отново се спънах 96 год. и така нататък.Система е всеки път национал-социалисти да ми обещават светло бъдеще.Система е да направиш така че два милиона българи да напуснат страната от 90 год.насам.Систематично е ограбването на банките,систематични бяха заменките.И не ми препоръчвай да преинсталирам знам и по добър начин-нов компютър.
Румен Гечев и Димитър Костов, са първите дянковции. Учили са неолиберастия при фридман още когато тук уж беше соц. и НРБ. още 1990та превъзнасяха Пиночет БВП на глава от населението (в текущи цени, американски долара) за Корея през 1980 година е US $ 1,688.84. БВП на глава от населението (PPP), щатски долари за Корея през 1980 година е US $ 2,302.29 БВП на глава от населението (в текущи цени, американски долара) за България през 1980 година е US $ 3,010.82. БВП на глава от населението (PPP), щатски долара за България през 1980 година е US $ 3,798.89. БВП на глава от населението (в текущи цени, американски долара) за Чили през 1980 година е US $ 2,622.77 БВП на глава от населението (PPP), щатски долари за Чили в годината 1980 е US $ 2,921.70
Били не четеш класика и товае.Препоръчваш ъпдейт ъпгрейд а лекарите които преглеждаха Швейк препоръчваха клизма ,в особенно отявлените случаи две клизми.Пак там имаше нещо от рода "Войната започна и си вървеше прекрасно докато не се намеси генералния щаб".В нашия случай началника на генералния щаб дори не е бил войник.Което не му пречи да се изживява като Бузлуджански патриот.
Мишо Шамара е един неблагодарник! Да говори така след всички добрини, направени от евреите за България през 23 години преход! Трябва паметник да издигнем на Андрей Луканов, Георги Пирински, Александър Божков, Филип Димитров, Илко Ескенази, Соломон Паси, Надежда Михайлова, Петър Стоянов, Лидия Шулева, Ивайло Калфин, Николай Младенов, Марин Райков, Сергей Станишев, Кристиян Вигенин, Цветелина Бориславова и Джордж Сорос!
Всичките са евреи,ебаха мамата на България.
Мишо Шамара е платен кретен и изцвъкването му е идиотско, но реакцията на чисто комунистическата структура ШАЛОМ в лицето на нечистоплътния комуняга Бенвенисти е не по-малко отвратителна. Стар интелигентен евреин ми е казвал: \\\"През 1948 г. от България за Израел си заминаха евреите, тука останаха комунистите\\\". Колегите от форума са прави- \\\"антисемит\\\" е всеки, който (с пълно право) нарече Леон Таджер терорист, Виолета Якова- убийца, Лев Главинчев-изверг и палач, всеки, който припомни, че близо 100% от шефовете на НКВД (ГУЛАГ) и подведомствените им палачи носят имена като Лазар Коган, Матвей Берман, Нафталий Аронович Френкел, Израил Леплевски, Израил Плинер и т.н. Защо ШАЛОМ не се покае за всички злодеяния, които комунистическите кръволоци с еврейски имена са извършили срещу България? И докога цял свят ще клечи ден през ден в памет на Холокоста? Имало го е и еврейските жертви заслужават човешка почит, но защо никой не преклони глава пред много по-жестоките комунистически геноциди-да, точно за геноциди говорим тук- с милиони невинни жертви- Украйна 1933/34,Камбоджа 1975-79? Изглежда, че точно това е целта- вече непоносимата истерия за Холокоста да заглушава опитите за историческа справедливост към жертвите на червената чума. Логично, нали? И доста гузно, защо ли? Я прочетете пак онези звучни имена по-горе и ще намерите сами отговора.
А племеникът на Виолета Якова - убийцата е не безизвестния разконспириран ДС-агент \"Роман\" и псевдо-историк с БКП-\"академична\" титла и медийно изявяващ се за наци-хард-лайнер (с червен памперс) Георги Марков!
Интересно, защо ШАЛОМ не заплаче и за милионите славяни загинали и от двете страни през 2- та световна,за стотиците хиляди НЕВИННИ германци- деца, жени и мъже избити от АНГЛО- АМЕРИКАНСКИТЕ бомбардировачи или за масовото убийство на стотици хиляди японски цивилни от двете АМЕРИКАНСКИ атомни бомби? ШАЛОМ- не нам тази ЦИОНИСТКА ДЕМАГОГИЯ!
Цион Пърл харбър да не е мвартал на Токио?.Просто питам.
" Пърл харбър" е един нужник насред океана на храбрата ти хамериканска армада"
Тъпако, Пърл Харбър е ВОЕННА БАЗА, сиреч там има военни, които щом са такива, значи могат да очакват в условията на война да бъдат бомбардирани. Докато атомните бомби върху Хирошима и Нагазаки са пуснати върху цивилно население. Схващаш ли разликата с двете си мозъчни гънки?
господине защо не протестирахте когато гад зееви окраде авиокомпания балкан и остави 4000 служители без препитание защо не протестирате когато израелски фирми превръщат бълг работници в съвременни бели роби защо не протестирате когато израелски клиники искат баснословни суми за лечение набълг деца
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД