Пенгезов осъди "Уикенд" за клевета за 50 000 лева

Така трябва! Съди мръсните клеветници! Вестниците трябва да бъдат научени да не си измислят разни клевети. Като почнат да ги съдят редовно ще изчезнат парцалите като "Уикенд".
Съд за всички клеветници...Вестниците са пълни всеки ден с клевети,лъжи за този и онзи.Няма значение дали става дума за Пенгезов или за някой клошар. Не може безотговорно да се излива помия срещу който и да е. Да намерят начин вестникарите и ТВ по друг начин да си правят пиар.А не да ни заливат с пикнтна информация в която няма и грам истина. По адрес на Пенгезов наистина се изсипаха куп клевети.Лично ЦЦ даваше тон. Той е и най големият клеветник...Но ще си отговаря и той за самодържавието.
БРАВО НА ПЕНГЕЗОВ! САМО ТАКА! ДОЛУ ЦВЕТАНОВЩИНАТА В БЪЛГАРИЯ!
"Уикенд" е точно като тоалетната хартия - избърсва имиджа на един корумпиран до няма повече накъде т.нар. съдия. Децата на Партията - Батков, Стоев, Пенгезов днес са най-мръсните юристи за поръчки на мафията. Чорни, Акрам, българските подземни величия са една малка част от предмета на дейността им. Защо не осъди мен този тъпанар, ама в Страсбург ? Не в т.нар. български съдилища. Хей, Тъпанарино, казвам, че си най-мръсният съдия в момента в България ! Стиска ли ти да ме съдиш ?
Sin zashto ne vzemesh da go duhash. Pederast smotan
Редовен читател съм на \"Уикенд\" от както прочетох в него, че незнам си кой си мафиот бил убит на 30 ФЕВРУАРИ, за да бъде погребан на 3 март, понеже бил национален празник.Имаше снимка на надгробната плоча на същия и на нея дата на смърта беше 1 януари.От тогава просто не се откъсвам от вестника. Никъде другаде неможеш да прочетеш подобни простотии и да не припадаш от смях.
Браво Пенгезов, ОФИЦИОЗА НА БОКО И Ц.Ц /НЕГРАМОТНИЯ/ТРЯБВО ДА БЪДЕ СЪДЕН ДО-ДУПКА.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД