Куче нахапа дете на годинка и половина по лицето и крайниците

Куче нахапа дете на годинка и половина по лицето и крайниците
Дете на година и половина е било нападнато, изпохапано по лицето и крайниците и влачено от бездомни кучета в антоновското село Любичево, съобщи директорът на болницата в Търговище. Детето е прието по време на нощното дежурство. Момченцето има охлузни рани по лицето, има опасност от възпаления и замърсявания на раните. Като превантивна мярка е оставено в болницата за наблюдение. Поредният инцидент идва дни след като почина професор Ботьо Тачков, който беше разкъсан от глутница кучета. Това разрази полемика за агресивността на бездомните кучета и прибирането им в приюти.
<p>.</p>

Коментари

  • Gneven

    13 Апр 2012 2:36ч.

    В София е още по-зле! Включете се в групата "Да помогнем на Фандъкова за оставката": http://www.facebook.com/groups/414566515240071/

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Георги Георгиев

    13 Апр 2012 6:09ч.

    Хора, недейте спа а съдете общините!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Полемика

    13 Апр 2012 15:42ч.

    А къде са били родителите на това дете, на възраст - само година и половина?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Живодер

    13 Апр 2012 20:41ч.

    Тъкмо щях да питам къде са кучезащитниците и ето, Полемика цъфнала... А ако майка му е била до него, защо не си е купила ултразвуков кучегон, пепър спрей и т.н., нали? Пуста сопа неокастрена!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • БС2003

    14 Апр 2012 6:08ч.

    А къде са тъпите селяндури дето не си кастрират кучетата и изхвърлят малките та се оформят глутници.И после разни типове с дивашки прякори, а вероятно и дивашка същност, се чудят,че има нахапани деца.Е, не може да има по един кучезащитник до всеки селяндур,че да спасява ситуацията-селяндурите са милиони,а кучезащитниците най-много хиляди.Дори и диваците могат да пресметнат съотношението ..

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тъп селяндур

    14 Апр 2012 21:20ч.

    Изхвърлените от тъпите селяндури малки оцеляват един-два дни, преди да бъдат изядени, включително от плъхове. Кастрирано куче не става ни за лов, ни за пазач. Бездомните псета се водят кастрирани и някои ветеринари прибират добри парици (да не си помислите нещо за булката на Миро Мършата!) Само че кастрирана бездомна кучка няма как да се разгони, а кастриран бездомен пес няма как да хукне след кучката и да хапе всичко, което му пречи. Та пак опряхме до делкането на едни пари - към триста милиона годишно, от данъците на сиромасите, за решаване на измислен проблем. Пуста сопа неокастрена!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи