Мадона към Лейди Гага: "Две крачки зад мен"

Мадона към Лейди Гага: "Две крачки зад мен"
Мадона написа песен, чийто текст изразява открито презрение към колежката й Лейди Гага. Песента се казва "Две крачки зад мен" и се очаква да бъде включено в новия албум на Мадона.
<p>В песента Гага, без да е цитирано директно името й, е наречена &quot;имитатор&quot; и &quot;сбъркана сестра&quot;.</p> <p>Ето и част от текста: &quot;Ти си имитатор, къде ти е лоялността? Ти си готина, имаш го от мен. Но да ми крадеш рецептата е доста гадно. Изучи ли ме добре?</p> <p>Никога няма да бъдеш мен. Във фантазиите си - може би. Не можеш да бъдеш мен, моя сбъркана сестричке. Можеш да ходиш и ходиш, да говориш и говориш. Ни винаги ще си две крачки след мен&quot;.</p> <p>Според близки до Мадона, пожелали анонимност, 56-годишната певица е бясна на Лейди Гага за това, че се опитва да я копира във всичко.</p> <p>Според други обаче Мадона просто завижда на колежката си за младостта и успеха й.</p> <p>Още повече че Гага винаги е твърдяла, че Мадона е нейният кумир.</p>

Коментари

  • ХООХОХО

    31 Авг 2014 6:36ч.

    ГаГА Е НЕЩО С КАЧЕСТВАТА И ГЕНИТЕ НА ШЕР И Лайза Минели

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Валентина

    31 Авг 2014 17:28ч.

    Мадона не може да пее, тя няма гласови данни. През 80-те все още беше възможно певица без глас да пробие, но по-късно това беше невъзможно. Пример — Виктория Бекъм. Затова Майкъл Джексън и Принс ще останат в историята на популярната музика завинаги, защото са гениални изпълнители. А Мадона ще остане само с голите си снимки, които през 90-те я спасиха от застой в кариерата, но вече изглеждат адски изтъркани.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ВАЛЕНТИНА ТЕРЕШКОВА

    03 Sep 2014 6:36ч.

    ЛУБЯНСКА МАЙМУНО, Я КАЖИ КАК ТИ ГО СЛОЖИХА КОСМОНАФТИТЕ В БЕЗТЕГЛОВНОСТ И НАКРАЯ ПУСНАХА И КУЧЕТО ЛАЙКА ДА ТИ ГО СЛОЖИ И ТО? LOL

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи