Неефективно управление и бездействие: какво ли очаква Ирина Бокова?

Те си мислят, че могат прилагат българския чиновнически модел в международна организация, но няма как да стане.
Може би така \"мисли\" Жюли Вижек,а може и да са му поръчали ????
да се разбира, че ЮНЕСКО трябва да обслужва интересите на САЩ и Израел, а Франция напоследък е тяхно вярно куче.
Какво очаквате от представителката на клана Бокови? Те са от комунистите които не стават за чеп и за зеле! Аз се чудя как пък я избраха на тази отговорна длъжност? Те не разбират ли че от стари кадри не може да се очаква нещо да стане?
Тая некадърна шумкарска щерка е в състояние да затрие и далеч по-жизнен организъм от кухата синекурна хранилка ЮНЕСКО.
Бокова, щерка на Боков, БКП. Това е наследствено. Комунистическият ген е деградивен, нескопосан, ялов откъм обюочовешки ценности. Когато преди няколко години комунистите си я хвалеха, им писах в отговор, че се очаква срив след намесата на наслествена комунистка там. Не днес не комнетирам, статията казва достатъчно. А Станишев, синът на Станишев, насследствен комунист, оглави партията на европейските лумпени. Гледайте сега какво ще стане там. Корупцията, която ще предизвикат под "вещото" му ръководство, ще се разчуе и размирише, вече има осъден парнтьор от Австрия, очакват се миризми от соц. далавери с водещи европейски концерни. А Франция се срутва. От социализъм. Дали е близо времето, когато хората ще разберат каква гангрена за човечеството е тази идеология и лидерите й?
Френската версия на американския информационен сайт Huffington Post си гони щатски политики, а хорът на ловците припява та се дере!
С какво само удоволствие се оплюва един български политик, направил международна кариера. Никъде по света не се прави подобно нещо, освен у нас, където завистта, злобата и омаскаряването на издигнал се българин е нещо обичайно! И не мислим, че се излагаме навън.
Какви качества търсите в комунистическа издънка? До където са се докоснали комунистите, всичко са опропастили. Така и Бокова, нищо друго не се очакваше като я избраха. Даже много време мина докато разберат що за цвете е. Не зная какви полезни неща е направила от името на ЮНЕСКО, но е отвратително , че неотдавна включи произведенията на Че Гевара , този международен терорист-комунист в световното културно или незнамкакво си , наследство. Разбира се, че тя ще работи за комунистическата кауза . Време е да я махнат.
Какви качества търсите в комунистическа издънка? До където са се докоснали комунистите, всичко са опропастили. Така и Бокова, нищо друго не се очакваше като я избраха. Даже много време мина докато разберат що за цвете е.\\\\r\\\\nНе зная какви полезни неща е направила от името на ЮНЕСКО, но е отвратително , че неотдавна включи произведенията на Че Гевара , този международен терорист-комунист в световното културно или незнамкакво си , наследство. Разбира се, че тя ще работи за комунистическата кауза . Време е да я махнат.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД