Възможно е дисциплинарно производство срещу Кокинов

Какво е това дисциплинарно? И то възможно е, значи не е сигурно! А наказателно? Значи наистина прокуратурата си играеше на стражари и апаши, без да предприеме необходимите мерки за наказване и на този индивид, и на Борисов, и на Цветанов! Пълен цирк!
може с мъмрене да го накажат и да земе 20 заплати по 3500.
Бившият вътрешен министър Цветан Цветанов вече не разполага с имунитет като кандидат за народен представител. Зам.-председателят на ГЕРБ е сигурен депутат и за следващото Народно събрание, но докато официално не положи клетва, той не разполага с спецзащита срещу наказателно преследване.rnrnОчаква се идните дни Софийската градска прокуратура да привлече Цветанов като обвиняем във връзка с незаконно подслушване на политици.rnrnСрещу Цветанов са събрани достатъчно доказателства за извършено престъпление по чл. 285 от Наказателния кодекс.
Има вариант при който прокуратурата избягва да обвини Цветанов. При един процес може да излязат на светло много неприятни неща. В армията имахме такъв случай -едно помаче решиха да го обвинят тъй като някой трябваше да опере пешкира.И почва дознанието но още при първия разпит момчето казва \"Другарю майор всичко ще си кажа но първо в съда ще кажа че всеки път като се връщам с месото в поделението другаря полковник ме кара да минавам покрай тях\" Въпросния полковник зам.по тиловата част и бившо обущарче на отряд Антон Иванов ни беше зам.командир.Разбира се съд не се състоя момчето го откомандироваха в Смолян.Та така както казват нещата не винаги са такива кавито изглеждат.Та ако на Цветанов не бъде отправено обвинение причините може да са две или не е виновен или пък има нещо но ако го притиснат ще излезе с номера на \"помачето\".Ако има нещо съмнително то е защо прокуратурата не излиза с обяснения снимков материал показания на участници обвиняеми и знам ли още какво.Това че оттам мълчат може да се тълкува и като негласен натиск над ГЕРБ и Борисов с чисто политически цели.Така или иначе отварянето на въпросния склад в Костин брод трябва да стане при максимална сигурност и в присъсътвието на медии,като се представи и материал от видеонаблюдението.Да се представят образци от бюлетините.Изисква се и обяснение на това което предположи Борисов - кое е препятствало да се направи засада и да се проследи пътя на бюлетините и по специално получателя.Тук са възможни всякакви фантазии.Примерно агента на Мая забелязва проявен интерес и я предупреждава но в тоя момент хората и са тръгнали към склада тя не може да ги предупреди и тогава най добрата стъпка е да алармираш прокуратурата.Разбира се възможно да е била дубликат на един съвестен гражданин.Идеята за тоя , последния сценарий я подарявам на ЖОРЖ ей така от добро сърце и на ползу роду.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД