ЦИК: ГЕРБ - 30,74%, "Коалиция за България" - 27,6%

Бившият вътрешен министър Цветан Цветанов вече не разполага с имунитет като кандидат за народен представител. Зам.-председателят на ГЕРБ е сигурен депутат и за следващото Народно събрание, но докато официално не положи клетва, той не разполага с спецзащита срещу наказателно преследване.rnrnОчаква се идните дни Софийската градска прокуратура да привлече Цветанов като обвиняем във връзка с незаконно подслушване на политици.rnrnСрещу Цветанов са събрани достатъчно доказателства за извършено престъпление по чл. 285 от Наказателния кодекс.
Кураж, цецко, дано в затвора попаднеш на хора! Дано са нежни с теб!
Програмно правителство, ревизия на некадърното управление, съд и ГУАНТАНАМО за Бъ Бъ и ЦвЪ ЦвЪ главатарите на шайката бандюги
А докога НСО ще охранява Цветанов моля? Нали милия има 6 апартамента нека се крие .
Цвъцко - библиотекар на Столетов 21, или друг адрес. Който си избере. Има това морално право. Преди това, обаче в карантина с нежни другари.
Ще се отърват някак си,да му се не види...Освен ако не ги бият други мутри.
Прокуратурата не е имала намерение да „арестува“ 350 000 фалшиви бюлетини, открити в печатницата в Костинброд, извън необходимата бройка за парламентарните избори, а да бъдат проследени маршрутите и докъде ще бъдат извозени те. Прокурорите обаче са изненадани от умишлено активно бездействие на МВР, пише в. Преса. Три часа преди прокуратурата да се задейства, е пристигнал сигнал за намеренията определени места в страната да бъдат залети с бюлетини менте от печатница „Мултипринт“ в Костинброд. Печатницата е собственост на общинския съветник от ГЕРБ Йордан Бончев, приближен до Цветан Цветанов. Сигналът е дошъл от близък човек до ГЕРБ, който е бил наясно със схемата за фалшифициране на изборите. Главният прокурор Сотир Цацаров уведомил за сигнала МВР и поискал бързо съдействие за операцията, но от ведомството се ослушали и му пожелали успех на акцията, пише още в. Преса. Така на практика МВР абдикира от операцията и оставя прокуратурата и ДАНС екстрено да действат сами. С акцията по „залавянето“ на фалшивите гласове са се справили неколцина прокурори, агенти на ДАНС и експерти от Българската народна банка, които са били извозвани от домовете и работните им места с автомобили на обвинителите. На задочните обвинения на бившия министър на вътрешните работи Цветан Цветанов, че прокуратурата се е заиграла предизборно, от обвинението отговарят: „Ако си бяхме затворили очите, щяхме да позволим на някои престъпно да се заиграят с демокрацията, а това е недопустимо“, пише още в. „Преса”. „Реализацията на акцията стана толкова бързо не защото е ден за размисъл, а защото нямахме достатъчно капацитет за разследването на каквото и да е престъпление”, твърдят от разследващите. Пасивността на МВР принудило Цацаров да възложи спешна проверка на сигнала на ДАНС. По думите на прокурори, цитирани от вестника „Пасивното поведение на МВР е безпрецедентно за най-грандиозния опит за подмяна на резултатите от изборите”. Едва след поисканата охрана от зам. градския прокурор Роман Василев служители от ОД МВР-София, РУП-Костинброд и жандармерия са били пратени на местопрестъплението, но опитът на прокуратурата проследяването да се проведе докрай вече е бил осуетен. Затова полицията е използвана само да пази отвън печатницата.
ГЕРБ нямат 97 законно избрани депутати в новия Парламент! Защото на изборите гласуваха само 50% от избирателите, а ГЕРБ с фалшификациите събра 30% от тези 50% гласували избиратели. Това означава, че за ГЕРБ са гласували реално само 15% от избирателите - т.е. на този процент гласували за ГЕРБ избиратели съответстват само 36 депутатски места! За останалите 61 депутатски места на ГЕРБ няма подаден нито един глас на нито един избирател! Как може в Парламента да се намърдат по списък на Борисов 61 депутата, за които няма подаден нито един глас на нито един избирател? А в същото време десетки хиляди избиратели с реално подадени гласове остават без свой представител в Парламента? Това ли пише в Конституцията? На революция, братя, срещу измамниците от ГЕРБ!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД