Станишев: Не подавам оставка като лидер на БСП, но БСП има нужда от промяна

КАКТО ВИНАГИ БЪЛГАРИЯ ГОНИ УСПЕЛИТЕ И УМНИ ХОРА!ТРЯБВА ЛИ ДА ЦИТИРАМ СТИХОТВОРЕНИЕТО НА П.СЛАВЕЙКОВ /НЕ СМЕ НАРОД/ДА ПОЯСНЯ СМИСЪЛА НА ДУМИТЕ ИЗПОЛЗВАНИ В СТИХОТВОРЕНИЕТО-/ЛИХИ/-ОПЪК СВОЕНРАВЕН ЧОВЕК;\\\" ВСЕ НАС ТЪПЧАТ КОЙ ОТДЕТО ЗАВЪРНЕ,ЩОТ СМЕ ТУТКУН,/ТУР.ДУМА-ОЗНАЧАВА-НЕПОХВАТЕН,НЕСРЪЧЕН,\\\"ВЪРЗАН\\\"/ЩОТО НЕ СМЕ КАДЪРНИ\\\".ВСЯКОЙ ВИКА \\\"ЯМАН НИ Е НАМ ХАЛА!А ВСЯКОМУ МЕРАМЪТ Е РАЗВАЛА\\\";/МЕРАМ- УЛИЧЕН РЕЧНИК-НАМЕРЕНИЕ,СТРЕМЛЕНИЕ;\\\"НЕ СМЕ НАРОД!НЕ СМЕ НАРОД,А МЪРША,ПАК ЩЕ КАЖА И С ТОВА ЩЕ СВЪРША!АКО БЯХ МИНИСТЪР НА ОБРАЗОВАНИЕТО БИХ ИЗПОЛЗВАЛА ТОВА СТИХОТВОРЕНИЕ ЗА КАНДИДАТ СТУДЕНТСКИ ИЗПИТ, КАТО СЕ АНАЛИЗИРА ОТ ГЛЕДНА ТОЧКА НА СЪОТВЕТНАТА СПЕЦИАЛНОСТ ЗА КОЯТО СЕ КАНДИДАТСТВА-БЪЛГ.ФИЛОЛОГИЯ,ПОЛИТОЛОГИЯ,СОЦИОЛОГИЯ,ФИЛОСОФИЯ,ПСИХОЛОГИЯ,ЖУРНАЛИСТИКА!СТИХОТВОРЕНИЕТО Е ПОДХОДЯЩО И ЗА ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ .ПАК ЗА СЪЩИТЕ СПЕЦИАЛНОСТИ!КОГАТО СТАНИШЕВ НАПРАВИ УСПЕШНА ЕВРОПЕЙСКА КАРИЕРА,ЩЕ СЕ НАМЕРЯТ ЕКВИВАЛЕНТИ НА БОЙКО,НА ПЕТКОВ,НА ПЪРВАНОВ,КОИТО ОТНОВО ЩЕ СЕ ОПИТАТ ДА ОМАСКАРЯТ И НЕГО И СЕМЕЙСТВОТО МУ!НЕЩАСТНИЦИ!ЕДИН РАПЪР МИШО ШАМАРА,С ПРОСТОВАТ РЕЧНИК И ИНТУИЦИЯ ГО КАЗА-\\\"ГЛАСУВАХ ЗА БСП,ЗАРАДИ СТАНИШЕВ,ЗАЩОТО Е ЕВРОПЕЙСКИ ЧОВЕК И МИСЛЕНЕТО МУ Е ТАКОВА!ЖАЛКИ НЕЩАСТНИЦИ!\\\"
Както написа един колега-съфорумец в друг форум, сега Станишев, ако е джентълмен и човек на честта, трябва да се ожени/омъжи за Курумбашев.
СтаниШев е наистина успял човек. Успял е да - се скрие от задължителната казарма; пише за бойния дух на военнослужещите в Червената армия; придобие българско гражданство 96 г.; да стане министър-председател без да има и един ден, реален трудов стаж; загуби около 10 избора; да се задържи председател на БСП 13 г. и да я превърне в партията на Аз, Моника и сие - послушни, сиви мишлета; го изберат като лидер на ПЕС при единствена кандидатура - неговата; да направи в последния месец българското общество съучастник в играта тука има, тука нема. Наистина европейски вурстовец, със съветско, тоталитарно възпитание и произход.
Ще се скрие другаря Станишев на топло в Европарламента.А уж \"Капитаните\" напускали последни потъващия кораб. То ако не е капитан значи е плъх. По-скоро мишка, че и на визия го докарва.И кой го гони? 10 години шеф на БСП, 10 избора поред губи, все си му гласуват вот на доверие.Значи си го обичат и харесват, а той сам си бяга. А колко е проевропейски, ще го познаете по \"проевропейските\" проекти Белене и Южен Поток, които той е \"проевропейската\" му партия защитват.Както и по\"прозрачните\" му управления с ДПС, вече 2 на брой.
Чета коментарите от които излиза, че Станишев бил страхливец. Моята къса памет си спомня, че Станишев беше единствената опозиция при управлението на ББ, когато дори Първанов му се мазнеше въпреки президентския си статут. Бойко абдикира след 2 седмици протести, а кой мислите че крепи кабинета Орешарски през всичките инфантилни танцувални прояви досега? колко пъти Станишев удържа атаките на собствените си хора в борбата им за власт? колко пъти го съдеха и не му намериха слабо място. Нормално е да му писне на човека. Естествено е да отиде в чужбина, където е вторият най-успял българин след Ирина Бокова. Там е оценен, тук не. Но както е казано всеки народ си заслужава управниците и затова той ще замине в Европа, а ние ще останем да мрем в собствената си завист и лайнометие.
Ако БСП имаше силен лидер, то политическата картинка в България нямаше да е сегашната - Герб да се готви да управлява отново, нито те да са най-силната партия в така нареченото дясно. Ако БСП имаше що годе приличен лидер, в България щеше да има прилично и нормално политическо представителство. Що се отнася до Първанов той беше човека, който в един момент беше коректив на Герб и затова му искаха оставката, и представителната фигура давал духовна и институционална подкрепа и сила на левите в тяхното политическо битие. Боцката е еманация на първично, себично опростено дърводелско поведение и мислене, но на фона на лабораторно сглобеното, неразбраното мишле - СтаниБеШишко е титан и 10-то кратен републикански изборен шампион.
Първанов беше един от хората, които създадоха Бойко. Кой го направи генерал? И втория си мандат се беше покрил изцяло, та около скандала с Мишо Бирата да не излязат и неговите разбирания наяве. Станишев беше силен лидер, но не авторитарен такъв. Това българите не го разбираме. За нас лидерът е ББ, щото постоянно се тупа в гърдите. И ако Станишев беше лош лидер защо всички се надпреварват да му искат оставката? Що не го оставят година-две, та БСП да стане като СДС-то - история. Сега ще стане точно това, ако кучетата се сборичкат за партийния кокал. Всеки ще дърпа към себе си за сметка на другите, точно както направи Първанов. Той между другото вече трябваше да е в историята, защото беше обещал да се отегли, ако не вкара двама депутати. Не вкара нито един,но излъга.
Паметта показва, че комунистите не са имали едно нормално управление досега, независимо кой им е бил лидер.Просто не могат, не знаят и най-вече не искат да управляват в интерес на народа и държавата.Създадоха мутрите и олигарсите, довлякоха Симеон за да се оттърват от Костов, щото им разплакваше майките.Много са добри в задкулисните игрички и партийното инженерство.И Борисов е тяхно творение.Лошото е , че всички опираме пешкира.Щом и го позволявахме 25 години , значи си ги заслужаваме.
Ако СтаниШев бе политик, щеше да спечели някой избори за 13г. и щеше да разбере, поне есента на 2013 да се оттегли. Щетите и за БГ и за неговата партия щяха да са много по- малки. В Европа той отива на топло място (10 000 € заплата + 330 € на ден престой в Брюксел) и колкото по- бързо се скрие от повърхността, толкова по- добре и за него самия.... ВЪН!
Не съм съгласен от моята част на данъците, да се дава обществена издръжка на този интересчия и женски некадърник.
За начина на разбирането на дадена тема понякога показател е честотата на повтаряне на някоя дума, защото не може да се разбере кое е главното, за което иде реч и което е мерило за интелигентност. В горните постинги много често се използва думата партия. Отдавна трябваше да се разбере, че у нас няма партии, а групи на интереси и нароили се около тях келипирдаджии. Съжалявам, но това май го е разбрал и Станишев, при когото в изразите не срещнах думата партия. Много интересно!!! Ние сме на светлинни години от принципите на демокрация и идеологическата философия на строежа на дадена партия. У тас такива партии няма.
Боко трябва да е доволен, че Станишев го послуша и напуска кочината, както той оприличи част от Парламента.
Принуждаваш ме да боравя с ? и !. Само в заглавието на темата (статията) присъства два пъти думата - партия. Станишев е председател на партия, не е водач на камион. В България сме на светлинни години от значението на всяка модерна човешка организация било то партия, фирма, синдикат, банка, НПО и...
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД