Русия изрази възмущение от Луков марш и поиска организаторите да бъдат наказани

Ако и българското външно министерство почне да се зъби на всичко в Руската федерация, което не ни харесва, далеч ще стигнем.
Нещо става неясно в написаното? Къде се провежда Луков марш? В Русия, или в София? А говорителят на руското МВнР няма ли си друга работа ами се занимава с малка България? Защо мълчи като бито дупе за събитията в Украйна? България има ли обща граница с Русия? А Русия има ли обща граница с Украйна? Или руското министерство дотам е сколасало, че се занимава с нашите националисти! Лукашевич, стой си на миризливото руско дупе и много много не са занимавай с неща дето не са ти ясни!
а бе и аз не харесвам абсолютно нищо в русия, ама нали не съм руски, никой не се интересува от мене. а иначе прави са си руснаците, особено в украйна - убий и няма да имаш проблеми. много са поумнели напоследък, защото отново достигнаха нивото си на компетентност от времето на сталин. милите братушки, как плачат за една действително мощна атомна бомба - върху главите им. няма проблеми - чернобил некога не е спирал да работи.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД