Корман Исмаилов: Ченгетата в политиката не са изчезнали, а се правят на патриоти

Когато замерват някого с \"ченге\", имат в предвид комунистическо или сега руско ченге или негов вербуван, автоматично се изключва агент на западна служба, ЦРУ, МИ6, МОСАД... а ако някой е агент на турските МИТ?! Какъв е?
самия факт че тоя говори за ченгета показва че той самия е такъв, само че от едни чужди служби. атакува ги щото отлично са го разбрали кой е и какъв е. а този е вреден и партията му е сепаратистка гад
Турция НЕ е геополитически Неприятел на България!!Русия Е,но Турция НЕ Е!!........Това че сме били 500 години част от Нейната Държавност,не предполага че учебниците за Първи клас в България предават историческата Истина!
Промит сороски мозък! Турция държи на северната си граница 250 000 войска, защото ни е геополитически приятел ли?
Господинът който нарича Исмаилов „български патриот” и че учебниците от първи клас изопачават историческата истина, нека покаже поне един автентичен исторически документ, в който благодарение на руско-турската война Русия не ни е дарила свободата, че османлиите не са отвличали най-здравите младежи и девойки за еничари и робини в турските хареми, че не имало кланета по нашите земи от башибозука и черепите в Батак са изровени от гробищата. Това е кощунство пред пролятата кръв по нашите земи на руските и войните от другите националност във войната срещу Турция. Престъпление е нашите историци да немеят пред настоящата неоосманска атака към Балканите и това личи в речите на турските настоящи управници. Турция се стреми да бъде проводник на исляма на Балканите и да разшири неговото влияние. Зад гърба на Турция е ислямския радикализъм в лицето на ИСИЛ, където главорезите на инаковерниците се вихрят на произвола. Турция си затваряше очите, когато бойците на джихада преминаваха свободно през нейна територия. Когато едно такова нещо се случва, изводът е, че и двете ислямски течения имат един враг християнството. Такъв е според горния господин геополитическият приятел на България, Турция, а Русия е врагът. Нека г-н Исмаилов да успокои обществеността и изложи своите квалификации като военен, от завършване на образованието си, благодарение на коя партия го е завършил, което е подобие на стипендиант и след това къде е работил до този момент, кои страни е посещавал и евентуално стажувал.Нека да бъде откровен и честен, за да не се налага някой, който го познава да го опровергава.
Ето, че след „турско робство”, „турско владичество” се появи и най-новото определение за 500-те години - „турска държавност”, което ачик, ачик ни казва, че ние до този момент не сме имали държава, а и намек каква характер следва да има в бъдеще тя и затова се настоява да се заличат от учебниците по история първите две. Защо тогава потрошихме толкова много народна пара за заграждения по границата ни с Турция?
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД