Й. Цонев: Не желая да отговарям на едно провалено ченге

Й. Цонев: Не желая да отговарям на едно провалено ченге
"Няма да коментирам кьорфишеците на хора, които се разследват. Не желая да отговарям и да опровергавам лъжите на едно провалено ченге като Ваньо Танов", каза депутатът от ДПС Йордан Цонев за ГЛАСОВЕ.
<p>Краткият коментар на Цонев бе по повод казаното от бившия митнически шеф Ваньо Танов сутринта по Нова телевизия, че Цонев имал фирми с подставени собственици, на които е опрощавано ДДС.</p> <p>&bdquo;Ако Танов има да казва нещо срещу мен, нека го даде на прокуратурата, а не да разправя глупости по телевизията. Напълно съм спокоен, защото нищо няма да излезе от кьорфишеците на Танов. Няма от какво да се притеснявам, това е отмъщението на проваленото ченге заради онова, което съобщих онзи ден по случая &bdquo;Мишо Бирата&rdquo;, каза още Цонев.</p>

Коментари

  • сашо

    13 Фев 2014 20:14ч.

    Мента ,леке си беше ,леке си остана !

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ангелов

    13 Фев 2014 22:07ч.

    Абе не знам Ментата дали е леке или не.Знам само че ченгето,дето имало записи,напавени по законов ред,уличаващи някого в кражба в големи размери и скрило тези записи , е за затвора.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи