Бременна жена пропадна в шахта в центъра на София

Бременна жена пропадна в шахта в центъра на София
Бременна жена пропадна в шахта до Централна поща в София, съобщи Би Ти Ви. Дълбоката около три метра ниша, разположена на тротоара, вероятно е използвана за достъп отвън до подземната част на сградата, в която сега има заведение.

 

Жената, която е на 38 години, вървяла по улицата с мъжа си и когато стъпила на металните врати над шахтата, те се разместили и тя пропаднала.


Според Би Ти Ви жената е откарана в "Пирогов", но още няма информация за състоянието й.


На място полицията и екип на Столичната община извършват оглед. Тепърва ще се изяснява каква е причината и чия е вината за инцидента.

 

Източник: dnevnik.bg

 

 

 

 

Коментари

  • ###

    30 Ное 2021 15:54ч.

    Защо новините от Централна поща трябва да се получават по този нелеп начин? Случилото се с тази жена е това, което се случва с България в последните 40 години. Винаги има един анонимник и един безхаберник, които се грижат това пропадане да се случва редовно. Дали ще е шахта или оголен кабел, няма особенна разлика, но посланията са едни и същи. Предупрежденията също. Дали в това заведение се влиза със зелен сертификат за разчовечване или през зейналата шахта, и в двата случая е налице престъпление. Виновниците щели тепърва да се изясняват. А кой е виновен за избиването на младенците?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Топовен

    30 Ное 2021 15:57ч.

    Виновни няма да има

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Защо точно днес?

    30 Ное 2021 16:06ч.

    И защо точно бременна жена? Защото: "Необходима е всеобхватна и дългосрочна стратегия по демографските въпроси. Това заяви президентът Румен Радев по време на среща със заместник-генералния секретар на ООН и изпълнителен директор на Фонда на ООН за населението Наталия Канем. Държавният глава благодари за възможността България да е домакин на конференцията, посветена на демографските предизвикателства и бъдещето на Европа, която ще се проведе следващите два дни в София, съобщава БНТ. " За каква демография на Европа ще говорят, когато България си избива бременните жени? При това пропадането в шахта е само символ. Истинският сатанински план се изпълнява с многократната и насилствена ваксинация сс експерименталки, противоречаща на всяка медицинска логика. Само си помислете, какво пропадане ще има, ако българинът позволи да пипнат и децата му. А това вече се подготвя и се прави тихомълком в Европа. Какво да очакваме от нашите покорни слуги?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи