Тръмп: Байдън може да не осъзнава, че все още е жив

Тръмп: Байдън може да не осъзнава, че все още е жив

Президентът на САЩ Джо Байдън може да не осъзнава, че все още е жив. Това мнение изрази в петък бившият американски лидер Доналд Тръмп, предаде ТАСС.

„Не мисля, че той знае, че е жив“, каза Тръмп за Байдън, говорейки на събитие на Националната оръжейна асоциация в Харисбърг, Пенсилвания. Според Тръмп работното място на Байдън е „заобиколено от много умни, но много зли хора“.

81-годишният Байдън често прави различни грушки и словесни гафове в публичните си речи. Републиканците използват това в партийна битка, за да поставят под съмнение психическата и физическата способност на държавния глава да продължи да ръководи Съединените щати, посочва ТАСС. 

Говорейки на предизборно събитие в Лас Вегас на 4 февруари, Байдън каза, че малко след пристигането си в Белия дом се е срещнал с френския президент Франсоа Митеран, който почина през 1996 г. На 7 февруари на подобно събитие в Ню Йорк Джо Байдън каза, че през 2021 г. е общувал с германския канцлер Хелмут Кол. Последният почина през 2017 г., припомня агенцията.

Следвайте "Гласове" в Телеграм

Коментари

  • Звучи гадно

    10 Фев 2024 10:49ч.

    Но май е вярно

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Бог да ни е на помощ

    10 Фев 2024 11:36ч.

    Тръм е откровено луд, Байдън окаян дебил, Европейските лидери типични идиоти, нашите са жалки олигофрени и тук таме мафиоти. Как ще оцелеем в тази лудница не зная.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Смешен плач

    10 Фев 2024 14:40ч.

    Ох , никак не е добре да си жив и срещаш мъртви . Горкия старец ! И той като Зеленски е едно подставено лице и няма мърдане!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тихомир Томов

    10 Фев 2024 16:59ч.

    След радостно освобождаване във WC -то на Белия дом, Байдън е вече наясно че съществува !

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Самите САЩ не са много наясно със себе си по този въпрос

    10 Фев 2024 10:58ч.

    Май 247 години стигат ?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • метафора за смъртта

    10 Фев 2024 11:20ч.

    Ми то това е смъртта. Продължаваш да си наблюдаваш нещо явяващо се като спектакъл, без да можеш да се включиш в него. Отстрани погледнато, никой не те забелязва, защото не си част от сказанието.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ъхъ

    10 Фев 2024 12:39ч.

    Започвам да вярвам за живота, след смъртта! Говориш с покойници, здрависваш се с призраци, такива работи!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • thenewone

    10 Фев 2024 11:33ч.

    Специалният съветник Робърт Хър написа, че умствената острота и способността за възпроизвеждане на спомени на Байдън - са оскъдни и очевидно мъгляви, поради което препоръчва да не се повдигат обвинения за безхаберно съхраняване на класифицирани документи. “well-meaning, elderly man with a poor memory”

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • @thenewone

    10 Фев 2024 13:26ч.

    И мен ме изкефи това изказване! Май за пръв път официално се признава, че президентът на САЩ е слабоумен. Затова демократите настояват да му се даде още един мандат.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • thenewone

    10 Фев 2024 13:36ч.

    " Затова демократите настояват да му се даде още един мандат". И аз, и аз! Не съм демократ, но и аз!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • хайаъ

    10 Фев 2024 11:58ч.

    Извергът джо бидон отдавна живее активен задгробен живот, но не го знае.....

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • хахах

    10 Фев 2024 11:59ч.

    А може и да не осъзнава какъв пол е президентът им....... може да мечтае да е трансексуален, понеже преди няколко месеца сам каза, че трансексуалните са гордостта на сащ!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Метафизик

    10 Фев 2024 12:43ч.

    Байдън е американският аналог на Брежнев. Ама оня поне си беше до последно с акъла си. Не правеше резки движения, то и нямаше как, камо ли да слиза по стълби. А след него СССР се засили по улея. Вероятно и САЩ така. Остават само ерите на Черненко, Андропов и Горбачов.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Това е симптом

    10 Фев 2024 16:30ч.

    Ееех , а само какви сочни вицове имаше навремето за съветските дебилни старци , а са докъде се докараха американците.Това е симптом на загниване.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    10 Фев 2024 15:25ч.

    Всъщност Байдън стана президент по-възрастни отколкото Брежнев бе като умря.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    10 Фев 2024 15:26ч.

    Технически Брежнев и Тръмп или Путин са по-подходящи за сравнение.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Метафизик

    10 Фев 2024 16:43ч.

    Възможно е, но някаква аналогия прозира вече.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • БПФ

    10 Фев 2024 19:58ч.

    Ами може наистина да е умрял, щом говори с умрелите? Просто са му ръгнали един вибрaтор на батерии отзад, за да не спира да се движи.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Иво

    11 Фев 2024 0:19ч.

    Поне си е говорил с Политици, не с някакви смешни лобисти-затоплисти, трансджендъристи, ваксинисти и други отрепки. А ако случайно види Дейвид Р. -от съседната статия да му прати едно "иди на Ху*", или при дъщеря му Валъри за по-културно-все тая. В случай, че при експеримента на Монтоук попадне на някой друг от илюминатските фамилии да не му придиря. Като във вица: ВиК ли е? Не Енергото...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи