Правителството е платило 11 760 лева на лабораторията на Иван Костов

Какъв срам!! Костов е взел пари за анализите си! Отказал е да работи безплатно за каузата, като Явор Дачков!! Ууууууууу, долу!
Не биваше да се създава подобен университет като \'\'Нов български\'\'-доносници,ченгета и комуняги не могат да правят нови неща
Какво заблуждавате простолюдието с категориите доносници, ченгета, комуняги и техните производни. Не знам дали има някой да вярва в това. По-голямата част от лидерството на социалисти, демократи, жълти, зелени, гербери, реформатори и подобни са се навързали в една верига да лъжат и крадат под погледа на „независимите” служители на Темида.
Не знам защо комунистите сте си въобразили, че най-страшното обвинение към един нормален човек е да го оприличите на себе си. Костов не е нито доносник, нито ченге, нито комуняга, докато ти най-вероятно си и трите.
\"...Костов не е нито доносник, нито ченге, нито комуняга...\" - ТОЙ Е ПРОСТО ЗЛОДЕЙ!
\"Докладите\" не струват като качество и пукната стотинка. Защо са оценени и то с такъв странен договор на 11,500??? При това от омразното мафиотско правителство на Орешарски, което и без тези доклади и с тези доклади, пак си падна?!
Малко са му платили,но за сметка на това много открадна като Мин.Председател.БСП трябваше да му платят повече затова, че сам разказа играта на СДС.Браво Ваньо,Браво Костов.
Значи Костов и неговата Лаборатория за управление на рисковете, е работил (а) за укрепване на правителството на Орешарски, като му е изследвало рисковете пред него! Е, добре е подредил Костов и неговите лаборанти, (изглежда много некомпетентни хора) това правителство. Добре ги е подредило с \\\"анализите си\\\", бблагодарени И на които това правителство замина та се не видя. Но и друго е интересно. Щом договорът е от 2013 г. значи е имало умишлен заговор за осъществяването на престъпното управление на Орешарското правителство, в който е бил много навътре и Костов и ДСБ и недоучените лаборанти.
Малко са му платили,но за сметка на това много открадна като Мин.Председател.БСП трябваше да му платят повече затова, че сам разказа играта на СДС.Браво Ваньо,Браво Костов.
Малко са му платили,но за сметка на това много открадна като Мин.Председател.БСП трябваше да му платят повече затова, че сам разказа играта на СДС.Браво Ваньо,Браво Костов.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД