Николай Бареков: Шефът на КТБ беше ударен от политиците

Николай Бареков: Шефът на КТБ беше ударен от политиците
Аз бях един от хората, които бяха против Цветан Василев да се занимава с политици и го предупредих, че е отворил прекалено много фронтове с политици и съдбата му ще бъде тежка. Това каза лидерът "България без цензура" Николай Бареков в рубриката "Карай направо" на Нова телевизия. Бившият журналист допълни: "Цветан Василев не помисли за това, че е бизнесмен. Мисля, че този човек беше ударен от политиците”.
<p><span style="font-size:14px">За своите политически амбиции Бареков обясни:&nbsp;</span><em style="font-size:14px; line-height:1.6em">&bdquo;Според мен при тази конфигурация, всички трябва да дръпнем крачка назад. Моето желание е следното: да има ново управление, с ново правителство и нови хора.&nbsp;Аз няма да участвам в конфигурации в лично качество&rdquo;.</em><span style="font-size:14px; line-height:1.6em">&nbsp;</span></p> <p><span style="font-size:14px; line-height:1.6em">В предаването Николай Бареков пътува с Диана към комбината на Христо Ковачки.&nbsp;</span><span style="font-size:14px; line-height:1.6em">На въпроса &bdquo;Кой е той?&rdquo;, лидерът на ББЦ отвърна:&nbsp;<em>&bdquo;Едно обикновено момче от Пловдив. Успях да се реализирам&rdquo;.</em></span></p> <p><span style="font-size:14px">Диана Найденова припомни, че когато беше близък с Борисов, Бареков каза на протестиращите фермери да си махат тракторите от София. По-късно, когато се скара с Борисов, поиска оставката на президента, и получи 1 млн. евро компенсация от телевизия, която се намира в същата сграда с офисите на Цветан Василев.</span></p> <p><span style="font-size:14px"><em>&bdquo;Когато се обърнах към&nbsp;фермерите, аз реагирах като софиянец, който живее в центъра на София и си изкарва там прехраната. Когато разбрах колко са се обърнали нивата в България и как да живееш в центъра и да си изкарваш там парите е едно, а да живееш извън София и да не можеш да си изкарваш парите е друго, съм се разкаял за постъпката си и съм се извинявал много пъти на тези хора&rdquo;</em>, опрадва се Бареков.</span></p> <p><span style="font-size:14px"><em>&bdquo;Оставката на президента&nbsp;беше във връзка с негови действия преди да стане президент. И след като стана президент. Сега си давам сметка с днешна дата</em>&rdquo;, заяви лидерът на &bdquo;България без цензура&rdquo;.</span></p> <p><span style="font-size:14px">Относно&nbsp;получената премия от ТВ7, той отвърна, че тя е била част от неговите заплати, които взимал като изпълнителен директор на телевизията. <em>&bdquo;Парите съм си взел по банков път, платил съм си данъците. Бях против телевизията да се мести административно в сградите на Василев&rdquo;</em>, добави той.</span></p>

Коментари

  • Дарин

    19 Sep 2014 17:14ч.

    Еми като се бута в политиката!!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Теодора

    19 Sep 2014 17:24ч.

    Ами в интерес на истината - негов си проблем. Като е имал неблагоразумието да се свърже с управляващите от тройната коалициа и после с герб

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Радо

    19 Sep 2014 18:35ч.

    Едва ли ще е бил ударен от дребни риби, разбира се, че политици има замесени. Банката тръгна назад по времето на един премиер от Банкя!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Петър

    19 Sep 2014 19:16ч.

    Бареков е пич. Уважавам го, че винаги застава с открита позиция!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи