Митов: Не е изключена нова Студена война заради агресивните действия на Русия

Този дали не е анално разхлабен и любезно сервилен ?
Този американски измекярин Русия ли ще обвини за преврата в Киев? А неспазването на договорките за неразширяване на НАТО руско прегрешение ли e? Прав е Волен, че този майкопродавец трябва да си ходи в американската си организация, а с него и американските бази!!!
Еничерският корпус на демокрацията се активира. Гнусни продажни марионетки ни обясняват , че американските бомбардиривачи са гълъби на мира, а всеки , кийто вижда дрuго е за лудницата.
Не ни върви на външни министри и това си е...И този е поредната партенка!
Браво, браво, браво, продължавай Митов със слугинажа, че проявим ли характер и самостоятелност току виж господарите ти ни спретнали някой Батемберг майдан. Ще се изтрепем за няма нищо.
Митов обяви студена война на Русия.Драги Митов, твоята тъпотия е нищо в сравнение с тъпотията на твоите предшественици обявили гореща война на САЩ и Великобритания на 13.12.1941 година.Така,че имаш време да ги достигнеш.
Очилата подобряват само визията,но не добавят гънки в мозъка,особено ако е гладък като ледена пързалка и лицето повтаря само онова,което са му разпоредили да говори.Мълчанието е злато, са казали древните мъдреци,а когато се наруши блесва истинската същност на индивида.
ГЛУПАКО!!КАК СПИСАНИЕ \"ФОРБС\"КЛАСИРА ЗА ВТОРА ПОРЕДНА ГОДИНА ВЛАДИМИР ПУТИН,КАТО НАЙ-ВЛИЯТЕЛНАТА ЛИЧНОСТ СВЕТА,КАТО ВТОРОТО МЯСТО ЗАЕМА ЛЮБИМИЯ ТИ ОБАМА??ТЪПАКО, НИМА ПУТИН Е ГЛАВА НА БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА,А НЕ НА РУСИЯ??И АКО ПУТИН И РУСИЯ ИМАТ АГРЕСИВНА ПОЛИТИКА,ЗАЩО ЕТИЧНАТА КОМИСИЯ НА ФИФА НЯМА ДА ОТМЕНИ МОНДИАЛ 2018 Г.В РУСИЯ??И НЕ Е НУЖНО ДА СИ АНТИРУСОФИЛ,ПО МОДЕЛА АНТИИМПЕРИАЛИСТ,НАСАДЕН МАНТАЛИТЕТ ОТ МИНАЛОТО,А ТРЯБВА ДА СИ НАХОДЧИВ,ГЪВКАВ ПОЛИТИК,ЗАЩОТО НЕ ИЗКАЗВАШ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ,А ТОВА НА ДЪРЖАВАТА ,НО ДАЛИ ИМА НЕЩО В КУХИТЕ ВИ ГЛАВИ САМО ГОСПОД ЩЕ ОТРЕДИ!И ОЩЕ НЕЩО,ТИ ГЛУПАКО КАК ОПРЕДЕЛИ,ЧЕ РУСИЯ ИМА АГРЕСИВНО ПОВЕДЕНИЕ В УКРАЙНА,НИМА БЕШЕ ТАМ??ИЛИ ПРОСТО ИЗПЛЕЩВАШ ТОВА КОЕТО ТИ ПРЕДОСТАВЯТ ОТ НОВИЯ СИВ-Т.Е. НАТО!!!
Не е необходимо да си обясняваме тук един на друг, че Студената война беше вече планирана и Киевският Майдан беше една от първите стъпки, изгонването на руските бази от Крим втората и т.н, за да бъде намерен пълноценен противник на мястото на непредсказуемия ислямски тероризъм. Агресивността на Русия е желан резултат за инициаторите. Механизмът по който САЩ владеят света включва балансиране на ръба на световната война и епизодични полицейски акции в Третия свят. Министърът в случая се изживява като говорител, все пак е агент за влияние.
Поддържаното военно напрежение е средство за контрол на съюзниците. Никой няма да жертва собствените си икономически и социални интереси, ако светът е мирен и свободно обменя стоки и капитали. Всеки един регион на планетата от 1990-а насам, в който САЩ са се намесвали за да защитят нещо, се е превръщал в незатихващо огнище на конфликти. И това не е белег за некадърна политика на американците, а съзнателно постигната цел.
Подлога! Но нищо за чудене няма, лика-прилика с назначилото го за служебен министър нищожество. Да не излезе, че заедно са били на оня митинг...:)
Такива педали като Митов и Плевню ще ни вкарат без да се замислят и в истинска катастрофална гореща война.
За този новоизлюпен министър напълно се отнасят думите на един велик човек -\"Разбира се, мозъкът не се вижда, но когато липсва се забелязва\"
А бе аз предлагам да си върнем туците с пашите и агите, па да ни почнат и да заличат всичко свъразано с Русия. Така ще мирнат такива като тоя.
американска ку.ва назначена от американското посолство в една несамостоятелна и умишлено отслабена държава с тънещ в чудовищна бедност народ.
Външните министри на страните от НАТО се назначават от Вашингтон.
аман от такива американоподобни мушмуроци, които с грейнал поглед ме убеждават, всеки беден прошляк, като мен, не може да разбере високите идеали на съвременната западна цивилизация, защото се интересувам от музиката на Рахманинов и Стравински или от прелестната духовна и интелектуална красота на някакъв си Набоков ...не ви ли омръзна, бе хора???
Помияр, подлога - това е гнусльото. Дал си е дирника под наем и има да повтаря пропагандните тъпотии на щатските служби до посиняване. Такива са кадрите, подадени от амбасадата, такива ги туриха за министри плювню и банкянския капут.
...муцуните от политическия ни паноптикум, ако преди 9-и са били на половина абсурдни и продажни в сравнение с настоящите, то идването на комунистите изглежда напълно исторически логично. За съжаление...
Студената война вече е започнала и то от страна на Русия, заради санкциите срещу нея. Късно са ти предположенията, папагал натовски.
Малоумник.Русия-агресивна,другите -добрички и кротички,не убиват,не се настаняват където не ги искат и не експлоатират цели държави и контитенти,заради пари и петрол.
Ма сега ша опъвате каиша щот немате кво да ядете щом сте тръгнали да купувате копърка на черно от България
Eвропейските и евроатлантическите ценности девалвираха отдавна и то тук на Балканите в близост до нашата граница. По какви международни закони и ценостти бе нападната от НАТО бивша Югославия, без резолюция на Съвет за сигурност на ООН и тогава за какво е този международен орган. Създадена бе изкуствената държава Косово, която по конституцията на Сърбия е нейна територия. За замразените конфликти да не говорим, които са дело на други, но не и на Русия. Пълна пародия. Отдавна са забравени и правата на всяка националност за самоопределение, та тези, които пледират за тях на Запад, точно те не ги спазват и ги атакуват, ако не им уйдисва. Не двойни стандарти, а пълна безпринципност в международната политика, за съжаление, към която и ние се придържаме.
.
Поредния гей на каишка на Американското посолство. Как е възможно на власт да се слагат хора като този помияр?! В дует с естествения идиот Плевнелиев нещата започват да излизат извън контрол. Май няма да минем без пушкала. Пропагандата на САЩ започва да става по лоша и от комунистическо. Винаги в държавите ще се намерят продажни мърши като този гелосан фий по стечение на обстоятелствата външен министър. Интересно колко може народа да изтрае?!
Безлична твар! Ето заради такива слузести лизачи и продажни шушумиги България няма да има скоро!
Ще ми се по някакъв начин да събера всичката жлъч и негодувание от такива изказвания и да ги изхрача в лицето на ръководителя на това правителство, председателя на този парламент и да ги удави тази слюнка. ПОЗОР!!!!!!!!!!!!!!! КЪДЕ СТЕ БЕ НПО-ота?
Този охльов е посочен от американското посолство,но заедно с активния борец с тапетите са способни да окървавят хубавата ни Родина.Опасно вредни са.
Нищо ново - поредният нов комсомолец, който повтаря автоматично \\\\\\\"съображенията\\\\\\\" на Москва (преди 10.11.89), същата риторика...Предизвикват Русия, а тя, да й се не види, все не ще да влезе в Украйна....Това ми прилича на вица: оженилисе садист и мазохистка и първата брачна нощ тя го моли - Бий ме, мачкай ,ме, щипи ме и т.н., а той й казва спокойно -\\\\\\\"няма, нямаааа\\\\\\\" (за дая мъчи...
Този човек е опасен за националната сигурност на България!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД