Корнелия Нинова благодари в телефонен разговор на Ираче Гарсия, за подкрепата за протестиращите българи

Корнелия Нинова благодари в телефонен разговор на Ираче Гарсия, за подкрепата за протестиращите българи
Благодарност изказа председателят на БСП Корнелия Нинова в телефонен разговор днес с лидера на Групата на социалистите и демократите в Европейския парламент - Ираче Гарсия. Нинова изрази задоволството си от официално заявената позиция на Ираче Гарсия, чрез която тя и цялата Група обявиха подкрепата си за исканията на протестиращите българи.

 

 

 

„Солидарността, която изразяват Групата на социалистите и демократите е особено важна за нас в този момент“, посочва Нинова във фейсбук страницата си.

 

Госпожа Гарсия в официално съобщение обяви, че членовете на ЕП от СиД изразяват своята съпричастност с протестиращите и настояването им за честни избори. Според Ираче Гарсия гражданите са изгубили доверие в правителството и в ключови институции на държавата и че е недопустимо подобни неща да се случват в страна-членка на ЕС.

 

Източник: Фейсбук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментари

  • 04 Sep 2020 21:07ч.

    Ало Нинова,ние не пасем,а и четем.След разговор на Станишев с ЕНП и със ПЕС Ераче Гарсия пише в Туитър за протестите в България.Изведнъж Нинова пуска снимка с Гарсия и благодари за подкрепата.Типично за склонните,лъм лъжи и интриги.Гарсия е виждала Нинова един път за пет минути и няма спомен за нея.В”Туитър”не споменава въобще името й но това не й пречи на Нинова да си прави пиар акции.Тежък случай на природата е тази жена.От утре ще ляга и става,че Гарсия й е дала подкрепа.Пред наивните й слушатели по села и паланки това ще минава.Точно заради тези й изпълнения не смее да отиде на стещата с другите кандидати организирана от Паргов.Там няма да й минат номерата и бега ли бега....Паталогичен случай!!!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Седесарката от село Крушовица

    05 Sep 2020 3:11ч.

    се опитва да се качи на влака в движение. Нека да и поръкопляскаме за усилията. Заслужава букет и снимка.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Корнелия се опитва да се присламчи към социалистите, понеже предстоят избори, на които трябва да победи с разгромен резултат

    05 Sep 2020 8:06ч.

    Затова споменава и протестите, в които нито участва, нито някой би я пуснал да припари. Поредното театро.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи