ГЕРБ и реформаторите решават ще направят ли правителство

След толкова дълги родилни мъки и толкова много акушерки,сигурно ще се роди някое недоносче,правителство мутант! А после,който иска в парламента,нека си го дундурка!
Ето вижте ги добре тези нагли мафиоти и олигарси! Тези ще съсипят държавата и пак ще се праскат и хвалят,че те са оправили към икономчески растеж България. Сега умуват как да източат хазната,като стъпят на власт.Народе,събуди се от дълбокият и зимен сън и нека изметем тези \\\\\\\"маскари\\\\\\\" и долни \\\\\\\"боклуци\\\\\\\" от държавата. Ако Борисов пак ни е премиер...или този Кънев...тежко ни чака нас хората.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД