Георг Спартански: Десните да спрат да се излягат под дзен будисткия кедър

Георг Спартански: Десните да спрат да се излягат под дзен будисткия кедър
„Дясното трябва да престане да бъде излегнато под дзен будисткия кедър да се взира в пъпа си и да се самоанализира. Трябва да забравят кавгите, да престанат да си разменят епитети кои е по-умен, по –красив и по-глупав и да преценят, че не това очакват хората от тях, а да направят смислена политика“. Това каза в предаването „Лице в лице“ по бТВ кметът на Плевен Георг Спартански.

„Т. нар. автентично дясно, друг е въпросът доколко е автентично и доколко е дясно, има постоянни претенции към всички и към всеки, но не и към себе си“, подчерта Спартански, който бе подкрепен на местните избори от Реформаторския блок.

 „Ние сме най-умните, най-красивите, най-талантливите, сами сме се провъзгласили за такива, но не отчитаме настроенията и очакванията на хората – това е настъпване на мотиката вече не знам колко години”, добави той.

"Хората не очакват това от политици, които претендират да са политици и второ – да са десни политици, да са авангардни, да претендират, че усещат пулса на обществените очаквания", допълни плевенският кмет.

По думите му хората очакват национална кауза, която да обедини тези, които претендират да имат дясно мислене.

 

 

 

 

 

Коментари

  • КОКО

    27 Ное 2017 18:54ч.

    Гледах кмета на Плевен и много ми хареса казаното от него. Той е десен човек, но говореше ядосано и разпалено за нароилите се десни партийки и всяка от тях със собствен вожд, който има претенциите, че е единствен и неповторим, което е факт. Каза, че никой не предлага на хората политика за подобряване на техния живот, а са се взрели в собствените си пъпове. Говорят на обикновените хора за ВСС, което би трябвало да е разговор между експерти тясно специализирани в правото, а не казват с какво ще подобрят живота на хората. Много се смях като каза, че тези вождове до толкова са се взели насериозно, че ако излязат по Ботевградско шосе по посока на северна България и по Цариградско шосе към южна България няма да могат да се ориентират да се върнат на жълтите павета. Но има ли кой да го чуе? Заради тези хора една "малка центристка партийка, каквато е ГЕРБ" (казано минути преди това от Андрей Райчев) завзе дясното пространство и се прави на дясна партия.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • бай Петко

    27 Ное 2017 20:51ч.

    Аз съм го гледал ехе.... 1996

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Terminator

    28 Ное 2017 7:33ч.

    А бе какви десни леви? Човека говори по чисто човешки без вскакви измишльотини!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи