Брюксел сключи споразумението за партньорство с България

Сега ако вземат да купуват нашите картофи във Франция и българско масло в Германия, цена няма да има това споразумение. За синята пъпка въпросът не е много изяснен, но италианците с радост да си похапват козето ни прошуто. Да здравствует българоевропейската крепка и ненарушима братска дружба!
И защо така бе колеги от ЕК. Не изчакахте поне една седмица, за да се случи това. Сега Плевнелиев не може да се похвали, че той го е уредил. А истината е, че то беше готово още миналата седмица. И всичко това направи правителството на България, ръководено от Пламен Орешарски! Язък Президенте!
Думата партньорство звучи прекрасно и повече от комунистическо, но след това се чува само за санкции. Ще направили някой подробен одит на нашите вноски в ЕС, планираното използване на еврофондове и реално използваните. Много секретни издания споменават, че повече даваме на ЕС, отколкото получаваме.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД