Бившият шеф на Сметната палата твърди: Данните за Авиоотряд 28 бяха фалшиви

Аргументи драги,аргументи.Сигурно и \"Тигрите \" са фалшиви.Даже и за един случай си е държавно престъпление и ББ трябва да е вън от политиката и в затвора!
Стар човек, пък откъде толкова голям апетит за власт?
Много е интересно, колко ли още царски подлоги като този измисленяк, отдавна сменили диярливото жълто с друг цвят, са на отговорни позиции в висшия и среден държавен ешалон? Тоя отвратителник близеше гъза на Бойко и герберастиите само и само да си запази заплатката!
Тази пърхутна персона добре си поживя на държавната софра. Покрай него и цяла орда лапачи и лапачки. Ех, после се чудим защо сме я докарали до под кривата круша. А такива са стотици хиляди, за съжаление.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД