Бареков предлага извънредни парламентарни избори на 26 октомври

.
Този новопръкнал се политик се изживява като лидер на парламентарна партия, какво не е! Смях в залата! Бареков и Борисов - лика, прилика!
Тоя па Задник надмина учииеля и наставника си=Тиквата! Васил Методиев/ Шпайдела нарече на времето на Кеворк Кеворкян Цѣрвуль, но Бареков едва ли има 30% от интелигентността на Кеворк за да стигне до тая висока квалификация казана в ефира на единствената по онова време Телевизия :)
А Дано, ама надали!! Много народ май ша го ДЪХАТ както ДЮДЮКИ - КАПЪТКОВ..... Абе надай се къpе на пияне жене! След 3 години на предсрочните избори - Я КАМИЛАТА, Я КАМИЛАРЯТ!!!
Освен евродепутат е много сладко да си и нещастен депутата в българския Парламент, където мое да ходиш на работа и мое да не ходиш, но заплатата ти всяка година се увеличава по швейцарското правило умножено по 100.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД