18 държавни лидери се събраха за 70-годишнината от десанта в Нормандия

В телевизионните новинарски емисии неколкократно бе подчертано, че десанта в Нормандия е обърнал хода на войната, което е абсолютно невярно. Червената армия в този момент бе освободила цялата своя територия и бе вече в Румъния. Десанта бе укорен, за да се участва в разпределението на баницата на победата и въпреки това руснаците ги изпревариха за Берлин. Може би за това бе удовлетворено желанието на Сталин за буферна зона под съветско влияние и това предопредели съдбата на България и останалите страни от Източна Европа за половин век.
За СССР(който включва Русия ,Украйна и т.н.)това НЕ е така!..........Геополитически Нормандия е началото на усилието на Запада да НЕ позволи Сталин да завземе Европа,постепенно (и на огромна цена в човешки животи,които Сталин НЕ цени)изтласквайки Хитлер до Атлантика!.....За САЩ е даже по-важна битката срещу Японското доминиране в зоната на Пасифика.
Здрасте! что такое опционы тактики бинарных опционов что такое фьючерсы и опционы iq option вход http://mustachestudio.ru/chem-otlichautsya-foreks-ot-binarnyh-opcionov.php http://codraw.ru/tochki-vhoda-v-rynok-binarnye-opciony.php http://tyumen-nedra.ru/robot-binarnyh-opcionov-genius-3-0.php
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД