Русия обича Путин, а Путин обича Русия... до сълзи

Виждам отново изгряващата звезда на Социализъма!!
Аз предпочитам президент като Путин,отколкото ирланска овца!
И ние българите имаме нужда от силен по-голям брат-Русия!Тази огромна държава може да се управлява само твърда ръка,за да е полезна и на гражданите си и на останалия свят.Вл.Путин досега се справя чудесно.
Руснаците(както и много българи)смятат все още че трябва да има Силна ръка,за да са добре.И те наистина са добре.В мизерията си!Путин се справя Отлично!
Великолепна статия,просто съм възхитен от обрисуването на една силна,изключителна личност като Путин.Дано авторката да е права в обрисуването на образа на този човек и държавник.Такъв ръководител трябва на Русия:силен,студен,пресметлив и мислещ за държавата си а не пияндура и допотопен предател като Елцин или оная мижитурка Горбачов.Дай боже това да е новият СТАЛИН на тази държава!
Няма да е новия Сталин.Не ще да ги трепе с милиони.И така да станат още по-силна държава!
Би било добре авторката Анелия Димитрова да добави нещо от себе си, от широката си славянска душа пишейки за славянска страна, а не да ползва само и изключително сводките на ЦРУ. Друг въпрос ако това е условието на работодателите да се публикува. А работодателите наистине си ги бива. Не са спрели да жадуват за кръв и войни. Войната се води и всеки е избрал на коя страна да бъде. Нискочелите рептилии, които ви ръководят рано или късно ще ви пожертват, както своите агенти Политковская, Литвинов и други гладни, жалки марионетки.
За 8+4 години управление на Путин Русия се утвърди като суровинен придатък, Путиновите приятели станаха милиардери, независимите средства за масова информация почнаха да се броят на пръсти, изборите се превърнаха във фарс, а по-предприемчивите и образовани руснаци си търсят късмета зад граница. Продължителността на живота за мъжете е като в Африка, демографската криза скоро ще се превърне в катастрофа, но Путин продължава да приказва за възстановяване величието на Русия. Щеше да е смешно, ако не е трагично. Чудя се на умниците, дето толкова се възхищават от господина.
Интересно защо срещу един толкова ужасен режим1 в най-добрия случай се събираха да демонстрират скромните ПОД ПОЛОВИН ПРОЦЕНТ от жителите на големите градове - Москва е Петербург? Може би, както ние не знаем, че сме много добре, стабилни, излизащи от кризата и процъфтяващи, и те не знаят, че са угнетени. ПХ, прочети малко данни - http://www.vmestepobedim.org/i/rossia-v-bolshix-cifrax/ Интересни са. Особено възходящите криви. И особено в контекста, че Русия вече НЯМА външен дълг. А нашият расте... Ей за това си го преизбраха, и ще си по преизбират отново.
P.S. За да не ме обвинят, че ползвам статистика въз основа на много малка контролна група, си дадох труда да видя какво става в останалите цитирани днес градове, в които имало "масови протести". В Москва (20 000 000 души население) - 130 000 протестиращи. Тоест 0,65 % . Санкт Петербург -( 5 000 000 население) - 30 000 протестиращи. Тоест 0.6%. Останалите изброени днес в пресата градове (Владивосток, Иркутск, Чита, Хабаровс, Барнаул и Благовещенск), които поразрових ей сега, се оказа не заслужават внимание - там демонстрациите са от 20 до 300 души. Май такава е “масовостта” на протeстите в Русия - между половин и един процент от населението. И това е без да включа в статистиката ситните цифрички на няколкото града, изброените в скоби по-горе! Ако го направя, процентът ще падне още. Ама не ми се занимава, Немцовците и без това са достатъчно жалки .
Майнев, факт е, че за първи път от 2000 г. в Русия има половин процент хора, готови да излязат на демонстрация против Путин. Това показва, че не всички мислят със стомаха си. Ако погледнеш продължението на материала, дето го прати, ще научиш интересни неща за руската икономика. Каква е структурата на ескпорта: 78% са нефт, газ, нефтопродукти и горива. Сред останалите 22% пак има доста суровини. 40% от приходите във федералния бюджет се определят от износа на суровини. Русия нямала външен дълг: има бягство на капиталите, за 2010 г. например е 38 млрд долара. Ето и от мен малко данни: http://www.putin-itogi.ru/putin-korrupciya-2/
ПХ,Е какво следва от това?! България не изнася природни суровини а\"принаден\" продукт,има приток на капитали,демократични избори и високо образовани , демократични президент и премиер-значи сме модел и за Русия. Да ама не! Арабската пролет замръзна на Манежния . Студен бил вятъра та чак Путин се просълзи!соросчетата никога немогат разбра Русия!
Половин процент се разминава с моето лично разбиране за масовост. Правя уговорката, че разбирането ми може и да е погрешно.Да, експортът на енергоносители е огромно перо. Разликата е, обаче, че по свободното и демократично Елциново време, печалбите от износа на тия благини отиваше в джоба на няколко "добре облечени бизнесмени". След това време тя започва да отива в бюджета на държавата, от което той се е увеличил ... да кажем няколко пъти - http://www.vmestepobedim.org/wp-content/uploads/2012/02/4-2.jpg .Тоест, държавата забогатява, като резултатът в 2011 г. е изравняване на приходите и разходите, тоест липса на дефицит. Това, според мене е добре за една държава (пак правя уговорката, че може и погрешно да считам липсата на дефицит и високите приходи в бюджета за нещо хубаво.) Показателно е понижаването на бюджета през 1997 и 1998 г. В ПЪТИ, при положение, че нефтът през същото време е поевтинял само с около 5% спрямо предишните години. Разликата е отишла неизвестно къде ... Интересното е, и че през следващите две години постъпленията в бюджета рязко се повишават, без, обаче да са повишени в същия размер износът и цените (цените даже падат през тоя период). Изводът е, че Путин просто врътна кранчето на Березовски, Ходорковски и С-ие, които просто крадяха от държавата си, и парите си отидоха там, където им е мястото. Динамиката на бюджета съобразно цените на нефта е показана тук - http://www.vmestepobedim.org/wp-content/uploads/2012/02/4-6.jpg . Вижда се, че постъпленията не са винаги свързани с него.\r\nСтруктурата на брутния вътрешен продукт се вижда тук - http://www.kontra20.ru/wp-content/uploads/2012/02/1-5.jpg . \r\nПо отношение външния дълг, признавам, малко се поизсилих, като казах \"няма\", трябваше да посоча цифри. Ето ги и тях - от 158 и нещо милиарда през 2000 г., той е спаднал на 33 и нещо. Това си е пет пъти. Ще ми се и с нашия външен дълг да се случи нещо такова, ама ...
I never thought I would find such an everyday topic so engltalhinr!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД