Делян Пеевски, председател на ДПС, посети Шумен

Делян Пеевски, председател на ДПС, посети Шумен

Работна среща с актива на ДПС от областите Шумен, Варна и Добрич в Шумен проведе председателят на ДПС Делян Пеевски. На срещата беше обсъдена организационната готовност на структурите на ДПС за предстоящия в неделя вот за избиране на членове на Европейския парламент и Народно събрание. Активистите на ДПС отчетоха високите очаквания на избирателите за  достойно представяне на ДПС на изборите и създаването на предпоставки за сформирането на стабилно управление на страната. 

Трябва да работим така, че да си изпълним ангажиментите към хората, дължим им го, заръча лидерът на ДПС Делян Пеевски. 

 На срещата присъстваха зам.-председателите на ДПС Йордан Цонев, Халил Летифов и Станислав Анастасов, водачът на шуменската листа на ДПС и зам.-председател на ДПС Айсел Руфад, зам.-председателят на ПГ на ДПС и втори в листата на ДПС в Шумен Хамид Хамид, зам.-председателят на НС и водач на листата на ДПС във Варна Филиз Хюсменова, зам.-председателят на ПГ на ДПС и водач на листата на ДПС в Добрич Ертен Анисова, кметът на община Белица и член на ЦОБ на ДПС Радослав Ревански, областните председатели на ДПС Варна Месут Рушит, областният председател на ДПС Добрич Ердинч Хаджиев, кметът на община Каолиново Нида Ахмедов, на Върбица Мердин Байрам, на Венец Нехрибан Ахмедова, на Никола Козлево Исмаил Недрет, на Крушари Илхан Мюстеджеб и кандидатите за народни представители от областите Шумен, Варна и Добрич.

Председателят на ДПС Делян Пеевски посети църквата  “Свети три светители” и емблематичната джамия “Шериф Халил паша” - Томбул джамия в Шумен.

 

 

 

 

Коментари

  • Копейкин

    06 Юни 2024 11:50ч.

    Моят лидер и работодател! Заради него се трудя с десет никнейма в тоя форум!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Копейкин

    06 Юни 2024 12:08ч.

    Боко Тиквата получи приза за корупция в огромни размери „Златен Шиши“ на Big5.bg https://www.big5.bg/wp-content/uploads/2024/01/%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D1%88%D0%B8%D1%88%D0%B8.png

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Galya from the Embassy

    06 Юни 2024 12:12ч.

    Това нещо с купената от ЮЗУ диплома и корпулентно телосложение е на път да измести иван йорданов кожа и костов от пиедестала на най-мразения политик в подмандатната на Галя от ПосолствоТО територия.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ФЪРКАТИЧКО

    06 Юни 2024 12:14ч.

    Галя от ПосолствоТО уволни Деница Сачева от ГЕРБ като неин говорител (рublic relations (PR)) и назначи на нейно място Шиши Беевски (лауреат на наградата за корупция МАГНИТСКИ) от ДПС, Петата колона на Анкара в подмандатната територия.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ПосолствотоТо явно

    06 Юни 2024 12:24ч.

    иска да ни внуши: каквото и да правиш, за когото и да гласуваш, получаваш Пеевски (заедно с целия олигархично-мутренски, с извинение, "модел"). Наистина ли е така?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Кузелич

    06 Юни 2024 12:56ч.

    Моят шеф! Обичам те,Пеевски Ага!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Иво

    06 Юни 2024 13:22ч.

    Първи кадри от залятия от пороя път край Разград от преди няколко дни биха били по-убедителни. Но пък това е цената на "заедността". Връзка към публикацията в следващ коментар.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Иво

    06 Юни 2024 13:23ч.

    https://www.ruse24.bg/novini/regionalni/Purvi-kadri-ot-zalyatiya-ot-poroya-put-krai-Razgrad-2138631

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи