Цветанов в афект, Цачева прекратила закритото заседание заради скандала

Хайде бе, тероризмът нямал определена религия. Много рядко някой изтрещял християнин и почти никога будист, извърши квазитерористичен акт. За исляма и мюселманите това е начин на живот, защото те смята, че ще живеят вечно в рая, ако умрат за Аллах. Бонус ще има и ако изпратят в ада десетки неверници - може и деца. А наглостта на червените боклуци Мерджанов и Курумбашев е просто неописуема.
herrman,това за рая си го чел, сигурно по време на желязната завеса,много се лъжеш,никъде на друго място такива глупости не се е писало,навремето комунистическата пропаганда през ден пущаше такива новини ,за ислямските терористи,сега поне имаш възможност да четеш и друга преса,вземи един вестник,няма значение от Англия ,Германи, Франция и други европейски страни ,никъде не пишат за този вечен рай.
111, първо прочети Корана и тогава се изказвай. Аман от неграмотници! Ако национал-социализма е забранен, то исляма трябва в пъти повече да бъде забранен. Едва ли не на всяка страница в Корана се казва, че повелята на Аллах е да бъдат избивани неверниците. Факт!!!
111 А в този вестник да има ли анализи на съоветните /френски, английски, германски и други специални служби за теорията и практиката на съвременния ислямски фундаментализъм, който прочее, завладява все големи масиви от мюсюлмани. Ако съдя по патоса ти, сигурно си преподавател или нещо подобно по история на Исляма в някой от "напредничавите" нови университети.
България след 100 години. Равно тракийско поле с надгробни могили. Учителка обяснява на ученици дошли на организирано посещение: -Тук ученици са погребани нашите Първи ръководители. В първата могила ученици е погребан нашият Вожд и лидер на Партията Бойко Борисов. Поназнайващ ученик оглежда всички табелки по могилите и пита: -Другарко, къде е могилата на др. Цветан Цветанов? Учителката (историчка) му се сопва: -Не си внимавал много в час. Другаря Цв.Цв. има даже 6 /шест/, ама те се водят на името на тъщата му.
България след 100 години. Равно тракийско поле с надгробни могили. Учителка обяснява на ученици дошли на организирано посещение:\r\n-Тук ученици са погребани нашите Първи ръководители. В първата могила ученици е погребан нашият Вожд и лидер на Партията Бойко Борисов.\r\nПоназнайващ ученик оглежда всички табелки по могилите и пита:\r\n-Другарко, къде е могилата на др. Цветан Цветанов?\r\nУчителката (историчка) му се сопва:\r\n-Не си внимавал много в час. Другаря Цв.Цв. има даже 6 /шест/, ама те се водят на името на тъщата му.\r\n
На какво ви прилича тоя плашипутарник на снимката?
Баба ми викаше за такива "Хем посрано, хем голямо". А вие как мислите?
Република България\r\nСметна палата\r\nВходящ номер В380/18.08.2009\r\nДЕКЛАРАЦИЯ\r\nпо Закона за публичност на имуществото на лица, заемащи висши държавни длъжности\r\n\r\nЗаключение:\r\nКонтролно число CA97017D\r\n\r\nИме Цветан Генчев Цветанов\r\nМесторабота МС и МВР\r\nДлъжност заместник-министър председател и министър на вътрешните работи\r\nКод 030\r\nДекларирам\r\nСледното имущество по чл. 3, ал. 1, т. 1-4 от ЗПИЛЗВДД към датата на встъпване в длъжност\r\nкато: заместник-министър председател и министър на вътрешните работи\r\nакт за встъпване/освобождаване: №РНС / 27.07.2009\r\nв: МС и МВР\r\n\r\n1. Недвижимо имущество\r\n1. апартамент от УПИ с ид.ч. София София-град (Столична) 80 кв.м. 2008 Цветан и Десислава Цветанови 1/1 цена 89600 лв.\r\n2. гараж София София-град (Столична) 17кв.м. 2008 Цветан и Десислава Цветанови\r\n3. апартамент от УПИ с ид.ч. София София-град (Столична) 113кв.м. 2008 Цветан и Десислава Цветанови 1/1 цена 127320 лв.\r\n4. гараж София София-град (Столична) 17кв.м. 2008 Цветан и Десислава Цветанови 1/1 цена 19040\r\n5. апартамент София София-град (Столична) 85 кв.м. 1991 Цветан Генчев Цветанов 1/1 0 (необявена цена)\r\n6. апартамент София София-град (Столична) 68 2007 Десислава Цветанова 1/1 0 (необявена цена)\r\n7. апартамент София София-град (Столична) 63 2008 Гергана Цветанова Цветанова 1/1 0\r\n8. апартамент София София-град (Столична) 66 кв.м. 1998 Цветан Генчев Цветанов 1/6 0 (необявена цена)\r\n9. къща с двор с. Шума Годеч 994 100 2008 Цветан Генчев Цветанов 1/1 0 (необявена цена)\r\n\r\n1.1. Земеделски земи и гори\r\n1. гори с. Шума-м. Извор Годеч 4 2007 Цветан Цветанов 1/1 0 (необявена цена)\r\n2. гора и поляна м. Капрулевци Годеч 5 2007 Цветан Цветанов 1/1 0 (необявена цена)
ОПРОСТЕНО КАЗАНО, ЦЕЦКО ПРИТЕАВА: 6 апартамента + 2 гаража + 1 къща + 2 гори. А вие колко имате?
Рано или късно ще дава обяснения преди да го окошарят в панделата. Мамка ти и дебил тъп.
Мамка ви мръсна, бойко-герберасти и царисти! ЗАРАДИ ВАС БЪЛГАРИЯ Е ПОСЛЕДНАТА СТРАНА В ЕС. ПИЧКА ВИ ЛЕЛИНА! БЪДЕТЕ ПРОКЛЕТИ!
НИЕ СМЕ ЗАД ПЛЕВНЕЛИЕВ, ТВЪРДО И ИЗЦЯЛО! ИСКАМЕ ГО, В СМИСЪЛ ТАКЪВ - МЕК, МРЪЩИ СЕ ПРИ НАВЛИЗАНЕ И ЛЕКИЧКО ПРИПАДА, НО, САМИЯТ ТОЙ ОБИЧА МЪЖ И МУ СЕ ВТИКВА НЕУДЪРЖИМО! СЛАДКА И ДОСТА БОГАТА КУКЛИЧКА Е ПЛЕВНЕЛИЕВ. С ТАКЪВ Е РАДОСТ НАША ДА СЕ НАДГРАЖДАМЕ, МНОГО ДА СЕ НАДГРАЖДАМЕ!
За българската общественост остана скрито не само заседанието на Парламента, свързано с терористичния акт, но и обещанието, че до този момент самоличността на терориста ще бъде оповестена. Агенции, служби и институции така се оплетоха в своите догадки и версии по разследването, че най-вероятната версия ще се окаже, че извършителите няма да бъдат разкрити. Такъв е капацитетът ни от горе до долу.
Цецо, апартаментите брат, апартаментите,..... консултациите и бонусите! Човек не може да избяга от биографията си.....
Оставка, конфискация на апартаментите, да обяви кого е консултирал, разследване на тъщата и затвор.
Цецо, май се задава жега, а? Какво ли те чака догодина, когато няма да си на власт. Ще трябва да си тананикаш песничката "Дим да ме няма". Ще те намерят обаче. Който трябва и където трябва.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД