Приоритетите на Марси Райс: организираната престъпност и корупцията, шистовия газ и ромите

Руснаците може и да плащат за да не мине Шистовия газ,но не съм сигурен дали той е алтернативата за България.Но пълната зависимост от Русия е голямо и многоопашато зло и трябва да се преодолее....Що се отнася до Циганите-фундаментална грешка е да се \"интегрират\",без да ги питат дали искат това.....Тяхната вековна традиция не предполага \"интегриране\"в смисъла който официално се влага в това понятие....Обаче това ги развращава и ги прави ловки консуматори на фондове(чужди пари) и ги насърчава да паразитират върху тази ,уж благородна ,кауза!
Дано г-жа посланика бъде осезателно по различна в политиката и посланията си до нашите властващи, от предишният такъв Дж.вОрлик. Всъщност, той остави впечатление по скоро на шоумен от колкото на представител на най-великата държава в света а ухажването на премиера БиБи и неглижиране това което става в страната остави лош привкус от дипломатическото му присъствие тук!!!
Я патките, тая и Хилари, да обядят как в някои щати са се увеличили земетресенията там, където по принцип почти не е имало такива неща. Не и преди да почнат да ровят за шистов газ де.
Америка е велика сила,разбира се ....Но Ние тук сме си ПО-ВЕЛИКИ!
Боко, Боко, трудно е, приятелю, да си слуга на двама господари... Я докато е време заплоди някоя от каракачанските си кучки, (нали си мъж!) та да имаш с какво да зарадваш бъдещата си дружка, която освен това очаква и да я разхождаш по ресторанти, дюнери и кафенета...
" Тя представи приоритетите си пред Конгреса ...Те включват..... борбата с организираната престъпност и корупцията"
Американците много държат да ни натресат шистов газ.
Американите много биха искали ние да НЕ сме енергийно зависими от Русия!
САЩ обичат само себе си и си гледат интересите. Настояват за шистовия газ, защото тяхна компания го добива. Не ги е грижа за последиците в друга страна .Българското правителство да се учи от американското и да защитава интересите на България
Много открита визитка на новия посланик на САЩ у нас. Нищо лошо, нормално е тя ще си отстоява американските интереси, а не нашите. Защо не предлага у нас изграждането на чисти интелектуални технологии, за които имаме капацитет, а една недоказала се технология за шистовия газ, която на много места е показала негативни последствия за околната среда, а и в много отношения шистовият газ не е еквивалентен на нормалния газ. Стремежът за прекъсването на всяка цена енергийната газова връзка с Русия, при отсъствие на друга алтернатива не е много коректен. Този акъл защо не го даде на Германия и другите западни страни на Европа? Що се отнася до нефтопродуктите пазарът е открит и никой не ни пречи да купуваме горива от Гърция, Румъния и от където и да е другаде, но нашите търговци изглежда си гледат търговския интерес.
А наш приоритет е г-жата, която ни носи шевронски подарък, с него колкото се може по-скоро да последва уорлика!
САЩ не могат(и не искат) да ни Наложат шистовия газ,ако ние твърдо не го искаме.Дори и да са убедени ,ече общите ни интереси го предполагат-Те ще уважат мнението на болшинството от Българите.
Непременно винаги ли интересите на Едната страна са ЗА СМЕТКА на интересите на Другата...Не е ли възможно да има и взаимен интерес,и взаимоизгодно партньорство??
Взаимноизгодното партньорство? Възможно е, но е жалко, че не се вижда и не се доказва нашата изгода. А що се отнася до политическата изгода за някои, това е друг въпрос.
Помощ на организираните престъпници в борбата срещу организираната престъпност!
Г-жа Марси Райс, моля не се излагайте като вашия прешественик г-н Гъзорлик.
Г-жа Марси Райс, моля не се излагайте като вашия предшественик г-н Гъзорлик.
""организираната престъпност и корупцията, шистовия газ и ромите"" Това ли са приоритетите на УСА в сътрудничеството с България?! Аз съм разочарован 1
Ромите,крайно време е тези хора да образуват мнозинство в парламента и да почнат да командват чалгарсакта държавичка. Тя си е и без това тяхна. Браво господа американци, дръжте ромите,турците и всякакви други,а българите да плащат .Оле.
Ах, тази Мерси! Била решена да сваля Боко от ...властта. Боко е пич и ще я врътне
Значи ли това, че САЩ ще насърчават създаване на Циганско братство по модела на Мюсюлманското братство? Значи ли това, че САЩ ще насърчават циганите да се противопставят на българите и да се стигне до сблъсъци като в Сирия?\r\n
С тоя калпав матриал, с който разполагаме, САЩ могат да ни наложат всякоя дивотия която решат.Тяхната политика е създаване на източници на нестабилност в една държава и когато държавата не им се подчини провокират тази нестабилност. За България такъв източник на нестабилност могат да бъдат циганите, турците, македонците и т.н., но най-вече циганите.
И в единия и в другия случай лошо ни се пише. Изобщо, от сега па до края ни - лошо ни се пише!
Нищо подобно нямат предвид САЩ.Подчинението е само в главите на българите ,които само на ПОДЧИНЕНИЕ са научени от Социализма.Още по-малко -създаване на източници на нестабилност.САЩ гледат на България като на СЪЮЗНИК ,и като такъв-трябва им вътрешно стабилен съюзник.Така че -интересите ни съвпадат!
нашия национален приоритет,г-жо нов посланик са : -борба срещу организираната престъпност,даже срещу тази,която вие назначихте за да ни управлява; -енергийна независимост от Златев-приятеля на вашия(подкрепен от USA) министър-председател; -интеграция на ромите,но да не е в България, а някъде другаде,може и в Америка.Това племе е тук от турското нахлуване(14-15 век)и досега не се е интегрирало.
Подчинението е повсеместно и навсякъде.Даже тъпият ти работодател се опитва да те подчини и в 99 на сто от случаите успява.А да не говорим за държавите, които следват робският модел на Рим и които днес доминират в света.Жалко за тези, които още не са си свалили розовите очила или от корист хвърлят прах в очите на другите.
Това че някой се ОПИТВА да те подчини ИЗОБЩО не следва ,че ще УСПЕЕ да те подчини!!
САЩ със сигурност НЕ се опитват да ПОДЧИНЯТ никого.Съвсем естествено обаче, те изискват от другите да се СЪОБРАЗЯТ с тях!
Може ли да помолим госпожата за лека корекция в приоритета? Да бъде: Помощ за българския народ по отношение на борбата с българското правителство, представител на организираната престъпност и корупцията в БГ.
Тази кака, като е толкова свястна, както я представят нашите кратуни, е най-добре да си стои в хамериката и да се бори там срещу непрекъснатите масови убийства на невинни хора, че сума народ изтрепаха с пушки и пищови. Ние ша се оправим и без нея.
Американците ни учат как да се борим с организираната престъпност още от 1990 г.Работил съм в системата и съм бил на курс,където ми преподаваха агенти от ФБР.И какво се получи-те одобриха държавата ни да бъде управлявана от бандит и мафиот,какъвто е боко тиквата несъмнено.Е на какво ни научиха? Да бъдем управлявани от мафиоти.Кучетата си лаят-кервана си върви.Не ме гледай какво правя,а слушай какво ти говоря.Ето това са американците,а ние баламите сме зинали като дъбнишки кленове и умираме от умиление.
Zachto gospojata s4ita, 4e za nas 6te e po-dobre i po otnochenie na gaza da prekasnem vzaimootno6enijata s Rusija za da sme obvarzani i po tozi vapros sas Amerika? Nie i bez tova sme si obvarzani, kakvo pove4e?
Ясно, подгряваме фурната за войната с Ирак. Ние да сме базата за поддръжка при нападение. Този г*з вече е даден под наем. Ако може нашите малоумници да се включат в играта на евреите и да "признаят" бургаския атентат за дело на Хизбула - направо чудесно. ББ беше спешно привикан при Дейвид да му набият канчето, но той е толкова тъп, че не зацепи. Ако му бяха казали в прав текст, той сам щеше да се подложи. Марсито идва да донабие канчетата. Айде престъпността, корупцията и шистовият газ като легенда как да е, ама какво ще прави с ромите ми е много интересно. Ако им дава направо "зелена карта" и си ги прибере у тях да си ги интегрира, да идва веднага.
Ние българите не можем да си представим друго положение,освен някой Голям брат да ни "набива канчето"....т.е.възприемаме се като напълно безпомощни и безсилни.
САЩ със сигурност НЕ се опитват да ПОДЧИНЯТ например, Ирак, Афганистан, Либия, Сирия... а скоро и Иран.Съвсем естествено обаче, те изискват от Ирак, Афганистан, Либия, Сирия... а скоро и Иран - да се СЪОБРАЗЯТ с тях!
Нека въпросът за шистовия газ да бъде включен в референдума за AЕЦ Белене и да видим тогава тъпите американци дали биха се съобразили с народната воля.Нали имат претенции ,че уж са най-демократичната нация боклуците му с боклуци долни.Като е толкова загрижена за ,,руския,,Нефтохим да направят втори-американски .А гнусните цигани да си ги взимат в Америка,тя и без това е сбирщина от боклуци.ДОЛУ АМЕРИКА,ДОЛУ ЖАЛКИЯ И СЛУГА БОКО ТИКВАТА ,БЪЛГАРИЯ МРАЗИ АМЕРИКА. ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ
Развеселений,да виждаш Ирак или Либия ПОДЧИНЕНИ на САЩ??
Има всички основания да бъде посрещната с протести срещу шистовия газ.Колкото до ромите,вярно е,че имаме проблеми,но все пак не са натикани в резервати като индианците.
Властта не пуска медийния кокал Може някой да не харесва вестоносеца, но сайтът Аfera „позна”, че вестниците „Труд” и „24 часа” са продадени. Не бих могъл да се подпиша под всяка дума от информацията, в чиято достоверност не бях убеден, но след като получих потвърждение и от други източници, я публикувам в оригиналния й вид. „Публикувано на 14.08.2012 / 18:13 ч. от afera Брилянтни източници на АФЕРА информираха, че вестниците „Труд” и „24 часа” са продадени тайно и с тиха стъпка от Любомир Павлов и Огнян Донев. До дни сделката ще бъде обявена официално. Купувачът на „Труд” и „24 часа” е свързан с Първа инвестиционна банка, Цеко Минев, Ивайло Мутафчиев, а посветени твърдят, че конците отзад са дърпани от Борисов и Румен Николов – Пашата. Любо Пъпката и Огнян Донев получават „индулгенцията”, че разследванията срещу тях ще бъдат потопени. Като двамата изчезват окончателно от медийния бизнес, ако искат изобщо да развиват необезпокоявано някакъв бизнес у нас. За продажбата е наясно и главната редакторка на „Труд” Светлана Джамджиева, твърдят източниците на АФЕРА. Сделката е извършена тихомълком и идва като шок за работещите в медиите на Пъпката и Донев. Зад купувача, свързан с Първа инвестиционна банка, Цеко Минев и Ивайло Мутафчиев, информацията сочи, че истинските хора отзад са Бойко Борисов и Румен Николов – Пашата. Точно Пашата бил човекът в сянка и зад бизнеса на Цеко Минев и Ивайло Мутафчиев от известно време насам. Павлов и Донев са сключили сделка за доста добра цена, но по-важното е, че са успели да се откупят./IVO.BG/
Ей, пиче (пич) когато говориш за приказки и гледане, сети се че това за подобни на теб се отнася, че единствената в BG рафинерия е руска собственост, а АЕЦ_Козлодуй се захранва с руско атомно гориво, а за вноса на газта не искам изобщо да говоря, че това е работа на американската газова компания Газпром с главен офис американският град Москва. Мама ти изоглавена. Ти на кого ще ги плещиш подобни бе, катил кремълски. САЩ ви е проблема, че иска да даде възможност BG да стане енергийно независима, и като реши да продава шистов газ, то тя да определя на кого да го продава, но нали трябва BG да е зависима от Кремъл, и като му се навири малката пишка на Путин, да върти крана и да стойте на студено. Но това и най-малко не ви затваря инак устата, безмозъчни катили такива.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД