9 години и 4 месеца затвор за Гълъбин Боевски

9 години и 4 месеца затвор за Гълъбин Боевски
Гълъбин Боевски е осъден на 9 г. и 4 м. затвор от Федералния съд на Бразилия. Той бе арестуван на 24 октомври м.г. на летището в Сао Паоло със 7,2 кг кокаин в багажа си. Олимпийският ни шампион пътуваше заедно с дъщеря си Сара.
<p>Адвокатът на Боевски Леандро Перейра обясни, че присъдата на Боевски не е изненадваща, тъй като делото му е гледано от една от най-строгите съдийки &ndash; Мария Ду Прадо.</p> <p>Процесът започна на 7 март, като Боевски пледираше &bdquo;невинен&rdquo;. Той отричаше многократно да е <em>муле и престъпник</em>.</p> <p>Перейра ще обжалва присъдата на втора инстанция. Максималната присъда, която Гълъбин Боевски може да получи, е 20 г. затвор.</p>

Коментари

  • 13

    04 Май 2012 16:45ч.

    Леко се е измъкнал въпросният спортист.Можеше и цели 20г.зад решетките.Все пак става дума за кокаин и то в голямо количество.Само да не опитва да се прави на невинен!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи