Борисов: За оставки и протести ще говоря след 1 януари заради еврото. Остават ни 20 метра до финала
"След 1 януари - тогава ще говоря за оставки, протести и каквото и да е било". Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в парламента по повод снощните...