Вигенин: Външният министър отговори прекалено нервно на Лавров, това е опасно
Добре,че нашия външен министър никой не го взема на сериозно.Всички знаят,че не е виновен, природата е сбъркала.
Единия мисли че като си е пуснал брада е станал по голям мъж, или че няма да го познаем когато той говореше глупостите за Русия. А що се отнася до това какво е говорил този или онзи външен министър, то никой няма да седне да пита такива \"тролове\" като Митов, пък и Вигенин дали може да изрази мнението си. А когато външен министър ми говори Европейски ред, макар че Американеца когато го налагаше този ред в бивша Югославия той сигурно си е бършел мърсолите по някои коридори, но това не го оправдава да говори небивалици. Младоста не е порок, но когато не четеш, или четеш само това което ти дава \"чичо Сам\"това вече е проблем.
Я да притичаш до Киев и да поплюеш по Русия по поръчка на чичо Сам
Всички са членове на лакейската служба на режима във Фашингтон. Няма голяма разлика между тях. Що се отнася до т.нар. ни външно министърче, той е направо американски назначенец. И един призив: управляващи, спрете геноцида срещу собствения си народ. Вие сте марионетки на задокеански сатрапи и не представлявате българския народ!
Тез хора така и не разбраха, че не може да се говори за Лавров \" бил той и Сергей Лавров\". Ама той не е кой да е бе вашта...Лошото е, че попарата, която дробите, ще я сърбаме всички ние!
Нищо не разбирам от тази статия. А този пък Лавров за пръв път го чувам.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД