Славчо Велков влиза в екипа на Мая Манолова

Славчо Велков влиза в екипа на Мая Манолова
Битката за София няма да е позитивна, Мая Манолова има много големи шансове да спечели тази битка, отбеляза в предаването „Тази сутрин” по бТВ Славчо Велков - експерт по сигурност. По думите му, голяма е вероятността градската организация на БСП да подкрепи кандидатурата на Манолова за кмет на София на форума на 11 септември. 

Снимка: бТВ

 

Като омбудсман Мая Манолова провеждаше национална политика за защита на интересите на хората, но тя е човек с леви убеждения, уточни още Славчо Велков.

Той съобщи, че ще се включи в кампанията на Манолова, като ще оглави екип, който ще разработи поект за сигурността на столични град, който да се превърне в концепция за сигурност. 

Аспектите ще наблягат на гражданската сигурност, на инфраструктурата и киберсигурността, обясни Велков. Обещал съм на Манолова да й помагам, уточни той.