Пристигна новият американски посланик

Пристигна новият американски посланик
"Развълнуван съм да пристигна в България като Посланик на САЩ. Първата ми задача – реактивиране на @USEmbassySofia в Туитър. До скоро!".

 

Това написа в Туитър новият американски посланик в България Ерик Рубин, който пристигна днес със съпругата си Никол Симънс.

Посланикът се появи и в кратко видео, в което поздравява хората в България и изразява желанието си да работи за силно и продуктивно партньорство между Съединените щати и България, пише "Дневник".

Ерик Рубин е дипломат от кариерата, като последното му назначение бе заместник-помощник секретар в Бюрото по въпросите на Европа и Евразия. 

Преди това е бил заместник-посланик в Посолството на САЩ в Москва (2008-2011), изпълнителен помощник на заместник-държавния секретар по политически въпроси (2006-2008) и директор на Службата по политическо планиране и координация (2004-2006). Преди това е бил генерален консул в Чианг Май, Тайланд (2001-2004), постоянен сътрудник в Института за изследване на дипломацията към Джорджтаунския университет в периода от 1999 г. до 2000 г. и специален помощник на заместник-държавния секретар на САЩ по политически въпроси (1998-1999).

 

Коментари

  • Леля Джейнс Ривю

    17 Фев 2016 18:46ч.

    Заедно ни беше градуейшъна в Айви Лигата, защото неговият университет и моят имаха обща церемония и ресепшън след това. Яхтите ни също са в една марина, но неговата е моторна, а моята е сейлинг боут с две кормила. Всъщност скоро ми поискаха списък на ленинистите в България и им изпратих един доста голям филе.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • олга

    17 Фев 2016 19:28ч.

    Коя сте , лельо Джейнс? Разбираме, че сте голяма работа, щом граджуейшънът ви е бил ОБЩ(!)Но кои Университети от Айви лигата? А и браво - голяма работа сте, щом и яхтите ви са в една и съща марина....бреййй какво житейско постижение! А къде сте работили та да се познавате с "ленинистите" (дали има такива ) в България? И ВЕЛИК подвиг - изпратили сте голям файл с имена!!!...Страхотен коментар на съобщението за новия посланик - Негово превъзходителство Ерик Рубин, няма що...ха ха ха

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Лельо Олга Кушевоя

    17 Фев 2016 20:36ч.

    Вий сигурна са радвате кат матрьошка на мойто списание, само са погледнете в зеркалото си да си видите голее ленински гъз отзад, целия надрискан в комунистически лайна ФАФА

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ха-ха-ха

    18 Фев 2016 19:58ч.

    Не я знам тая в кой университет е учила ама "Лельо" научи се първо да пишеш на български правилно и тогава пиши продажна селянка!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи