Президентът разпуска НС на 27 януари. Избори на 26 март

Президентът разпуска НС на 27 януари. Избори на 26 март
Със свой указ президентът Румен Радев разпуска 43-ото Народно събрание на 27 януари 2017 г. Това съобщиха от пресцентъра на президентството. Държавният глава насрочва произвеждането на парламентарни избори на 26 март тази година.

 

С друг свой указ президентът назначава Огнян Стефанов Герджиков за служебен министър-председател на Република България.

Свързан текст:

http://www.glasove.com/categories/novini/news/ognyan-gerdzhikov-shte-oglavi-sluzhebnoto-pravitelstvo

 

 

Коментари

  • Учител

    24 Яну 2017 22:20ч.

    Жалко, а хората се надяваха да се отърват от Борисов. Управление на Б.Б с Марешки или патрЕотите, ще е още по-дълбока трагедия за България. Много жалко.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • OLD

    25 Яну 2017 5:28ч.

    Прав е Учителят по-горе. Мислехме, надявахме се да е като главният герой на Мегел де Сервантес, а той се очертава да бъде като слугата му !

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • данута дайсон

    25 Яну 2017 5:58ч.

    Най после,,любимите,, ни избраници си отиват.Слава на Г-н Радев.Запомнихме ли ги търтеиите с нещо полезно-НЕ!Кавги,разсправии, празни банки ежедневно,депутати със самочувтвие- но никакъв авторитет.Сидеров-скандалите и,,величието,,му по самолети,редакции и магазини,Симеонов -с хулиганското му поведение и самочувствие на фюрер,Б.Миланов с голяма захапка за чужди имоти че даже и негови улици.И това само е най малкото известно на обществото за тях!Само след 2 месеца -няма да ги има,но остават сигорно ,пожизнените депутати като Данчо Ментата.Народе събуди се-1 мандат СТИГА!!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи