Правителството дава 13 млн. лв. за общините

Правителството дава 13 млн. лв. за общините
Министерският съвет одобри допълнително 13 млн. лв. по бюджетите на общините, за да се изплатят обезщетения при пенсиониране на учители за месеците юли и август тази година.

 

Обезщетенията си ще получи и персоналът, освободен при закриването или преобразуването на училища, детски градини и общежития.

 

Нов технологичен парк ще се изгражда край село Долно Камарци в Софийска област. Правителството предостави днес на община Горна Малина терен от 832 декара с построени в него 62 сгради. Вече има заявен интерес от инвеститори в областта на информационните и комуникационни технологии за изграждането на индустриално-технологичния парк.

 

МС измени и решението за отчуждаване на частни имоти по трасето на бъдещата магистрала до Калотина в общините Драгоман, Сливница, Божурище. Правителството разреши и изпращането на до 10 военнослужещи от въоръжените ни сили за участие в състава на батальона за разузнаване и наблюдение на операцията на НАТО в Косово КЕЙФОР.

 

Коментари

  • Мунчо

    09 Ное 2016 14:48ч.

    Леле, утре ще открият най-голямото в света находище от диаманти и всеки гражданин ще получи диаманти за по 2-3 млн.!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • байчо байчев

    09 Ное 2016 14:59ч.

    Бай Популист ще крадне до последно. Вдругиден трябва да е аут, днес раздава пари, които после ще си ги взима с лихви.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • анонимен

    09 Ное 2016 17:16ч.

    и всичко това пред избори за да отидат даскалите в неделя да гласуват за герб

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи