Петко Сертов е отлетял за САЩ?

Убит от руснаците, които чрез подобни публикации на българскихе си слуфи си опитват да замажат картината. Ще разберем как, кога и от кого е \"изчезнат\", колкото разбрахме за мето илиенски, георги марков, андрей луканов, сина на шефа на \"Славия\" и няколко десетки или може би стотина други българи, имали неблагоразумието да се мешат с руските комунистически убийци.
Ама вярно си тра ла ла. Пий си редовно хапчетата, може и да ти помогнат.
Текстът е подходящ за едно доста нескопосано криминале. Изглежда не е намерено нищо друго подходяща за запълване на неудобната пауза в зацикленото дирене на изчезналия Сертов. Може би се усеща, че обществеността трябва да се подготви за нещо сензационно в една държава на непредвидимостта и абсурда.
\"....лице, което е изключително доверено на американските служби......\" - ми да ги питат, пък може и да им кажат, или няма други изключително доверени лица на територията - стига са писали глупости?!
Човекът със сержантско образование Н.В. Цар Симеон Втори (Сакскобургготски) след 8-годишно успешно Анти-Българско управление на Родината ни, проговорил! Казал цяло изречение на български! Успех, Царю! Да ти го начука слон!
Това, за което никой не иска да говори, е за връзките на Сертов с извънземните, които отдавна са оплели в мрежа американското правителство, израелската мафия от руски произход, приватизацията в България и ролята на ДС. Сертов е отвлечен от извънземни заедно със своя Голф и е крайно време службите ни да си признаят, че прикриват тази следа.
Бе не присъства ли Дмитрий Медведев, дето има и друго име, на погребението на Вячеслав Иванков, дето има и друго име? А Миша Черней дали няма нещо общо с тавагисчите от Солнцево? Шалом, гои!
От комисията по досиетата да отговорят защо досието на Сертов не се отваря и той не е засегнат от закона за лустрацията. И като следствие на това: Има ли досиета на служители от бившите ДС и разузнаванията, върху които е поставен гриф от външни специални служби да не се разкриват?
От дълбоките анализи и разследвания така и не се разбра има ли човека любовница или няма?И млада ли е?
Ако отговора на въпроса в заглавието е положителен, то тогава ДАТС и МВР заедно със своите началници да се скрият някъде на много скришно място от срам. Да не споменаваме скъпото удоволствие с хеликоптера, който обиколи гори и дъбрави да го търси, тъй като Сертов бил избрал нощта да разпуска по тези места.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД