Пеевски: Радев наруши Конституцията и на практика не е президент. Той е крадец и аз ще го разоблича

Пеевски: Радев наруши Конституцията и на практика не е президент. Той е крадец и аз ще го разоблича

Радев наруши Конституцията, ще го разоблича. На практика той не е президент. Това заяви Делян Пеевски в коментар за новото служебно правителство, минути след клетвата в парламента.

"Много ми е интересно да се провери как Мистър Кеш Радев е отменил указа за предишния служебен премиер Горица Грънчарова. Радев е в пълно нарушение на Конституцията и ако това бъде установено, той вече не може да е президент. Ако съдът се произнесе, че президентът е нарушил Конституцията, няма нужда от импийчмънт", обяви Пеевски. 

Председателят на ДПС посочи, че сами не могат да сезират съда и отчете: „Всички партии са на колене пред Радев, не знам защо. Той е просто един крадец, аз ще го разоблича и България ще бъде на българите, а не на Русия и Москва”.

На коментарите на ПП-ДБ, че Атанас Илков е "негов човек" Пеевски каза: „Като ги слушам – всички вътрешни министри са мои. Всички министри са мои, премиерът е мой, само президентът не е мой, а може и той да е мой. И това мога да чуя от тях”.

 

 

 

 

Коментари

  • forsvaret

    27 Авг 2024 11:44ч.

    Мачкай Диди, мачкай червения президент РРадев

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • рукола Z

    27 Авг 2024 11:50ч.

    Друг път червен... 100% натурален американски шут е Румбата! 😉

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Sitbull

    27 Авг 2024 12:13ч.

    Ще мачка....Таралеж с голо дупе ще мачка Пеевски....

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ми щом П. е всенародно избран за троянски кон в ДПС

    27 Авг 2024 12:32ч.

    , съдбата да му е попътен вятър.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Лекуващ лекар

    27 Авг 2024 12:47ч.

    До кога, две прасета ще правят на мезета цялата територия и народ !!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • До forsvaret 27 Авг 2024 11:44ч.

    27 Авг 2024 13:29ч.

    forsvaret 27 Авг 2024 11:44ч.: мачкай Диди, мачкай червения президент РРадев Писателят страда от политически далтонизъм.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Аква

    27 Авг 2024 13:30ч.

    БЪЛГАРИЯ БЕЗ ПЕЕВСКИ И БОРИСОВ!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • И без Радев...

    27 Авг 2024 17:18ч.

    Свалете си ,,розовите,, очила за този , който подписа участието на България като първа фронтова линия на НАТО! Дойде шефа от една ,,хамериканска,, агенция и ето , че ще връчи мандата ( значи са одобрили това, което е удобно)

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • рукола Z

    27 Авг 2024 11:48ч.

    Давай ги по домовата книга, знаем, че всички са ти в джоба... крайно време е да се самопочистите! 😁Иначе само ти ще изгърмиш, а те пукаха през цялото време!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Шмайзер

    27 Авг 2024 16:13ч.

    Представям си пеевски но украинския фронт, тича с противогаз и громи руската машина. После вика УРАААА! НА НОЖ! И шмайзерът му засича.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Българин

    27 Авг 2024 11:48ч.

    Свински квич 🐷 Коледа наближава

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Прилича на шизофрения

    27 Авг 2024 13:38ч.

    Шизофрениците така повтарят едно и също безмислено нещо непрекъснато. За какво всички му се плашат?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • !!!?????????

    27 Авг 2024 14:39ч.

    На този човек му е нужна спешна помощ.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Този само плаче

    27 Авг 2024 19:07ч.

    Като вдовица! Ама накрая Доган ще го утеши.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Нека всяко прасе има своята Коледа

    27 Авг 2024 11:50ч.

    Свинята, завършила свинския "йоридически" университет и първи ремонтаджия на Конституцията: Радев ПРАКТИЧЕСКИ не е президент. Свиньо, Радев е де факто и де юре Президент, независимо дали това се харесва или не на теб или който е да е друг. Мирише на кръв, лайна и урина.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • бЕгай в детската градина, де

    27 Авг 2024 14:36ч.

    Аман от истерични дечковци в този форум.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ХАХА

    27 Авг 2024 11:51ч.

    шишко, теб ккой те е избирал и с колко гласа ?!? И спир да квичиш вече, че ни писна да ти слушаме циганското квичене!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Дядо Пуси

    27 Авг 2024 11:51ч.

    Свинчугата грухти омазан в лайна. Кеф.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Читател

    27 Авг 2024 11:53ч.

    Наглостта е второ щастие. Пеевски трябва да бъде закачен някъде и да го показват на малките деца с думите "Ето такива не бива да бъдете, това е много лошо."

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Посетител

    27 Авг 2024 11:59ч.

    За кой ли път: ето защо е лошо една свиня да пропуска коледата си... Нищожество, с 2% одобрение, да се сравнява с човек, получил 45%...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Баба Пуси

    27 Авг 2024 12:05ч.

    Давай Шишоне! 😅😄🤣😆🐷🐖

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Г-н Президен

    27 Авг 2024 12:12ч.

    Дайте под съд свинята за клевета.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Eisblock

    27 Авг 2024 12:19ч.

    Гледам и не вярвам на ушите си, как всеуважаемият г-н Пеевски е покорил днес нов връх в борбата си с руската Мечка, Маша и дечицата български и къде без Президента. Пред нас се разиграва Забележително пренадуване на едно собственото, генетично изменено его, обратно-пропорционално на инстинкта за безопасност и себесъхранение - умножено на "g" в близост до планетата Юпитер. Но и не без магнитската ГМО-съставка за екстремен набухвател на тази Коледна гозба... Резултатът е еднакъв при тази ситуацията сега, със ситуацията Лицето да се намира в Асансьора на Плебса и интензивно, всекидневно да упражнява всеобичното упражнение "Флатуленция в асансьор"!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Посетител

    27 Авг 2024 17:43ч.

    "екстремен набухвател" - верно мяза на панетоне - голям и кръгъл, готов да гръмне всеки момент... 😳🥮💣

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • имаме ли държава и държавни институции

    27 Авг 2024 12:27ч.

    Шишан е парадокс в НС и обида към всички българи с просташкото и гаменско поведение, което даже трябва да се санкционира от сляпата ни Темида защото явно има психически д3фицити и не знае до кога и колко му е позволено като депутат

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • имаме ли държава и държавни институции

    27 Авг 2024 12:27ч.

    Шишан е парадокс в НС и обида към всички българи с просташкото и гаменско поведение, което даже трябва да се санкционира от сляпата ни Темида защото явно има психически д3фицити и не знае до кога и колко му е позволено като депутат

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • НИКИ

    27 Авг 2024 12:31ч.

    ДОКОГА ТОВА ГЮБРЕ УТСРАНО ОТКРАДНАЛО ПОЛОВИН МИЛЯРД ЩЕ Е НА СВОБОДА

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Цветан Ценов

    27 Авг 2024 12:41ч.

    Споко,вече му е скроен кюляфа!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Cicero

    27 Авг 2024 12:42ч.

    Само това остава - не милионите българи гласували на избори да казват кой е президент, а някакъв пропаднал мафиот да определя. Да се надяваме, че мафиотът по-скоро ще е "на практика" в затвора.🤣

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Курпулентът

    27 Авг 2024 12:44ч.

    потиска страха с многословие.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Констатация

    27 Авг 2024 12:50ч.

    Държава, в която всички министри са на г-н Магнитски и която продължава бодро да крачи по Пътя на копринката с благословията на политиците ни - простоидиоти, откровени мутри, псевдопатриоти, агенти на чужди държави и просто временен пълнеж, несъмнено я чака светло бъдеще...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • thenewone

    27 Авг 2024 12:53ч.

    Какъв указ е отменил президентът? Тя е определена, номинирана от президента, за кандидат за служебен премиер. Не се справи със задачата, по Конституция това се преценява от този, който я е възложил, а не от Пеевски. И като така, престана да бъде кандидат за служебен премиер.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Няма такъв указ,

    27 Авг 2024 13:20ч.

    Шиши да изяде юридическата диплома, дето си я е купил от ЮЗУ.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • коко

    27 Авг 2024 13:08ч.

    Пеевски съвсем вече не се владее, всеки психолог знае за како иде реч. Като плъх в капан - бие се в стените, пръска гнус.... Президента умно и правилно не му отговаря - не му е на акъла нито на образованието, да не говорим за ценз и етика. Вярвам че ще го приключат / по афера пеевска (-: , която впрочем се оля и е смешна с позицията си на амбразурата/ / в не далечно бъдеще.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Галатианец

    27 Авг 2024 13:20ч.

    Ето ви и моята версия. Още, когато Доган направи обръщението си декември миналата година си помислих - това е началото на края на Пеевски. Не виждам анализаторите да обръщат внимание на програмната му реч, може и да е съзнателно. Новият политически ред, който се задава е антагонизъм на глобализма, на евроатлантизма. А това е речитатива на Mr. Пеевски. Анти руското говорене ни вреди, най-малкото не помага. А това е речитатива на Mr. Пеевски. Прочетете отново обръщението му към ДПС от декември 2023. Същността на един човек се разкрива, когато го изложиш на показ. Видяхме Mr. Пеевски, той е всичако онова, което е анти на речта на Доган. Мисля, че всичко е пресметнато. Не бих се учудил, ако ДПС не влезе в следващият парламент. За да излязат с две листи трябва да имат съгласие на двете фракции. ДПС-Доган ще бъде атакувано в съда. А електората дали ще гласува за Пеевски? Съмнявам се. Два месеца и ще видим.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Чудно е, че никой не коментира

    27 Авг 2024 15:24ч.

    изявлението на Доган именно по този начин, тогава обърнах внимание тук, че тази му позиция няма как да не е съобразена с геополитически фактори. А може би точно тази позиция кара кукловодите на Намагнитения от посолството да го подпират в наглите му публични "евроатлантически" изцепки и да се опитват да неутрализират решаващото влияние на Доган сред избирателите на ДПС и не само сред тях.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Триморски ЦРУшник Мister Cash-Радев: Какъв умник ни е Наско Илков! Цял Шиши!

    27 Авг 2024 13:27ч.

    След назначаването на главчев и Наско Илков, синергистът с дневния ред на САЩ отблъсна нови стотици хикляди от гласуване АЛА-БАЛА.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • thenewone

    27 Авг 2024 13:35ч.

    Ах! А какъв е дневният ред на САЩ, че нещо ми убягва?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пор Ошенко

    27 Авг 2024 13:32ч.

    Ако смятате че Тримореца е цвете за мирисане, много се лъжете. И той като синчагата на тотаджийката е на една сиджимка вързан към евроатлантическата сган. И той е зависим и несвободен като Мутрата от Банкя. Управляват ни негодници, гледащи да спасят оказаните си задници, работещи срещу родината си!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Мистър Кеш е убиецът на България

    27 Авг 2024 13:54ч.

    Абсолютно прав е Пеевски.Проклятието мистър Кеш е Абсолютното Зло.Шиши ще ни избави от него.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Куци Коньов

    27 Авг 2024 14:28ч.

    Г-н Слуга на "Абсолютното зло" Шиши, нека първо Шиши ни избави от собствената си зла особа, че в българската политика няма по-гнусно и долна същество от него.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Боко Тиквата§Шиши: "Ние грабим, вие плащате! Ясно?"

    27 Авг 2024 13:55ч.

    Боко Тиквата, Шиши, Румен Мустафа/Мартен Радев ... са актуалния ЦВЯТ НА НАЦИЯТА. Пазете ги! Ще потрябват на НАРОДНИЯ съд 2.00!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ха-ха

    27 Авг 2024 14:08ч.

    Колко простотия има по тоя свят, Боже! Колко злоба и омраза има! Един, който се чуди как да излезе от Магнитски/това няма да стане/, ежедневно плюе по мажоритарно избрания ни президент.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Да те плюе Свинчо…

    27 Авг 2024 14:18ч.

    е отлична и безплатна реклама за всеки.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • lili

    27 Авг 2024 14:20ч.

    И тва ако е "елит". Най-обикновен дебел мушморок.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • >>>

    27 Авг 2024 14:28ч.

    Като гледам ДеБЕлян скоро ще е клиент на психиатрията. Да не споменаваме факта, че заплахите към Президента на Републиката (по принцип, по презумпция и де-юре) е квалифицирано престъпление срещу държавата и националната сигурност... За разлика от всички други паяци, единствено президентът се избира мажоритарно. Това е по въпроса, за реалната легитимност на президентската институция.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тони Филипов, д-р; 2016 г.:

    27 Авг 2024 14:35ч.

    Младият бизнес гений и неговият наставник, се изпокарали. За пари естествено. Дето казваше Подвързачов ли, Буров ли, забравил съм, ако оставиш българин при жена или пари, все ще стане беля. Според „Фрогнюз” бягството на Пеефски било предшествано от тежък скандал с Доган, който се разразил в деня след рождения ден на агата. Колегите го разказват в присъствен дискурс, гаче са били там. Делян: Не съм банкомат да ме източвате постоянно. Купувайте си изборите сами! Само пари искате! Пари, пари, пари – няма вече! Доган: Ти за какъв се мислиш, бе! Аз съм те създал! Без мен си нула, петно! Дадох ти бизнес империя в ръцете, не си изкарал сам и един лев. Самото ти име срина доверието на нашите хора в ДПС наполовина! Хората се отвращават от теб, търпят те заради мен, иначе да са те изхвърлили като боклук отдавна! Делян: Ще се махна и без това не мога да ти дишам демагогията и простотиите повече! Доган: Няма кой да плаче за теб, но имаш дългове, които ще платиш! Ще пла-тиш – знаеш това! Ще плати, ще плати… Получава се малко здравен казус. Или ще плати с пари, или с живот и здраве… Депутати от ДПС съобщили на жабите, че Пеефски строял хотел за $100 млн. в Дубай. Надявал се тази инвестиция да му купи закрила от тамошните власти, в случай, че българската прокуратура го разприятели.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Посетител

    27 Авг 2024 17:50ч.

    Вечна му памет на Доктора! Който и да сте, благодаря ви че ни го припомнихте!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Куци Коньов

    27 Авг 2024 14:42ч.

    Малко "студени факти": Според едно от последните социологически проучвания, Радев е одобряван от 31% от българските граждани, Шиши - едва от 5%. Всеки сам да сметне, съгласно принципа на демокрацията, при който мнозинството решава, кой практически е по-НЕлигитимния политик - Радев, с неговите 31% одобрение, или Шиши с неговите 85% НЕодобрение.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Точен

    27 Авг 2024 16:33ч.

    Стига с тези измислени социологии. Преди и Кристалина бе водеща по рейтинг, а в Щатите тяхната Камила от отрицателен за няма месец надминала рейтинга на Тръмп, ти да видиш. Процентите на Тримореца са на институцията, направи ли партия ще стане като с Първанката.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Боряна Димитрова от ЛГБТ НПО "Алфа Рисърч"

    27 Авг 2024 18:13ч.

    вЕрвайте ни! Аз съм абсолютно независима и проучванията ни са независими. Независими от истината!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Kubis

    27 Авг 2024 14:51ч.

    Намагнитения Феномен се самозабравил! Понеже има много пари, спечелени по нечестен начин смята, че е недосегаем! Купува де каквото може, лъже и обвинява всеки който му е неудобен! Вече е купил и сайта Афера и там е въведена фашистка цензура! Може да пишеш, само ако хвалиш Феномена!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Посетител

    27 Авг 2024 17:56ч.

    То да е само АФЕРА... И БЛИЦ, и бившето Свободно, сега Свинско слово, а оттук и ПИК... Отново е започнал да купува медии... И Валерия Велева нещо започна да критикува Доган и да говори/пише с придихание за Свинята... Странни работи стават...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пламен Николов

    27 Авг 2024 15:08ч.

    Щом този имбецил определя политическия дневен ред на Родината ни чакат много тежки дни.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • OLD

    27 Авг 2024 15:21ч.

    По" пътят" на Илия Павлов, с капаци на очите, но безкрайно по-голяма наглост?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • С местните назначени бизнесмени, няма какво друго да е

    27 Авг 2024 15:24ч.

    "" Йоханес Хан: «БЪЛГАРИТЕ НЯМАТ НУЖДА ОТ ДЪРЖАВА» През втората половина на април 2013 г. в Брюксел е проведена особена конференция. На нея кратък доклад изнася комисарят по регионалната политика Йоханес Хан. Заглавието на доклада е кратко -“България след българите” В официалната сигнатура за изявите на г-н Хан и в деловодните дневници на ЕС на немски език е останало само заглавието “Probleme der Bevolkerungspolitik in der Europaischen Union-Bericht fon Johannes Hahn “Bulgarien nach dem Bulgaren“ april, 2013”. Самият доклад е прибран в “архив”. Преведено, заглавието означава:“България след българите. Доклад, изнесен на конференцията “Проблеми на демографската политика в ЕС”. Преводът на доклада на г-н Хан е направен на 23 април. Направен е отговорно и професионално. Няма съмнение, че и в Министерството на външните работи, и в Министерския съвет, и при президента съществуват и оригиналът, и неговият превод. Големият въпрос е защо един съдбовен за България документ продължава да бъде скриван от българската общественост? След като отнеха хляба на целия народ, след като ни оставиха голи, боси и обезоръжени, и почти източиха младата ни кръв чрез принудително гурбетчийство, подражателско потребителство, сега ни изкарват че сами сме си виновни за демографската и социална криза в страната! Публикувам текста на доклада на г-н Хан, без да характеризирам нито неговите констатации, нито изводите, които той е направил. Нека читателят сам прецени доколко тези въпроси го засягат и доколко би трябвало да са тревога на избраниците ни! БЪЛГАРИЯ СЛЕД БЪЛГАРИТЕ. Доклад, изнесен на конференцията „Проблеми на демографската политика в Европейския съюз“ Йоханес ХАН: -,Уважаеми дами и господа, колеги, Знам, че това, което ще изложа пред вас, ще засегне особено болезнено българските ни колеги, но ние няма как да си закрием очите пред действителността, такава, каквато е, ако искаме Европейският съюз да оцелее и да се радва на едно сигурно и стабилно бъдеще. Дълго търсих точното заглавие на този документ и най-накрая се спрях на “България след българите”, като предупреждение, че ако не вземем необходимите мерки, не след дълго можем да се сблъскаме с подобен доклад, но вече със заглавие “Европа след европейците”. За какво става въпрос? Всички вие знаете, че наскоро приехме Република България за член на Европейския съюз, но малцина сте наясно, че нейното население се топи с огромна скорост. Във времена, когато усилено се говори за пренаселеността на света като цяло, за недостига от ресурси, необходими за задоволяването нуждите на човечеството, България представлява едно, меко казано, странно изключение. За съжаление това изключение се намира в границите на Европейския съюз и ние трябва много внимателно да изследваме демографските процеси, протичащи в тази държава, и да си направим необходимите изводи. Ще ви го кажа директно-до четиридесет години България ще изчезне, българите ще изчезнат като народ, и този процес е необратим. Ние не можем да го спрем, но можем да се поучим от него. Уникалното е, че изчезването на българите се дължи не на война, бедствия, епидемия или геноцид, а на изцяло икономически, политически и социални особености в тяхната народопсихология. Българите, по това, което наблюдаваме, се характеризират като изключителни егоисти и индивидуалисти, така да се каже самотни търсачи на лично щастие. Това е силно изразено в техните политици и бизнесмени. Те са крайни демагози и популисти, целящи да се доберат до властта, за да могат да се отдадат на корупция и да разпродадат богатствата на държавата срещу някакъв процент. В стремежа си към бързо забогатяване те надвишиха многократно позволената скорост, изстисквайки безмилостно силите, живота и здравето на своите съграждани. В резултат получиха едно болно, застаряващо население, а младата част от българите преобладаващо свързват щастието с възможността да емигрират и да се устроят в друга държава. В резултат на това населението на България през последните 23 години е намаляло с 1 600 000 души и не се вижда начин този процес да бъде спрян. Почти всички можещи и знаещи българи търсят начин да емигрират, а и не само те, хората от малцинствата също. България за последните години е загубила близо 260 000 жени в детеродна възраст. В страната живеят предимно пенсионери, които нямат нито силите, нито възможността да се противопоставят решително на пагубната политика на своите управници. Оказа се, че българите не могат да излъчат от средите си хора, които наистина да милеят за държавата и бъдещето на нейните граждани. Процесите в България не биха могли да бъдат обърнати дори и по насилствен, революционен път, просто защото липсва необходимото количество млади, мислещи хора. Те предпочитат емиграцията. Българите изчезват поради загубата на вяра в собствените си възможности и значимост, те губят желание за живот, не виждат смисъл, обзети са от стрес, страх и апатия. Но моята цел не беше да ви разкривам причините, довели до това обезлюдяване, а да погледнем как този уникален случай оказва влияние върху Европейския съюз. И така, да повторя: в лицето на България ние имаме територия в рамките на Европейския съюз, която стремително се обезлюдява. Територия, която е стратегическа не само от геополитическа гледна точка, но и от климатична. Защото изследванията сочат, че въпреки глобалните промени на климата, които се очакват, територията на България ще представлява едно уютно място за живеене, слабо засегнато от промените, в сравнение с останалите части на съюза. Тук искам да предупредя, че едно такова обезлюдяване няма да остане незабелязано от другите глобални сили и тази територия надали ще остане за дълго ненаселена, особено като се има предвид стремглавото нарастване на населението на Земята. През отминалия месец, в. “Милиет” публикува скандална карта на “Нова Турция”, където една голяма част от територията на България, която вече е територия от Европейския съюз, е обозначена като турска.Убеден съм, че подобно действие нямаше да бъде възможно, ако нямаше демографска криза в България. Все повече руснаци си купуват имоти на територията на България, което е обезпокоителен знак за нас. И не на последно място, нашите партньори от САЩ преди време открито обявиха, че ромите са бъдещето на България и усилено работят с този етнос, който е с предимно младежки състав, като не е тайна, че по този начин си гарантират, че бъдещото население на тази територия ще бъде настроено проамерикански и ще защитава техните интереси на Балканите. Общо взето, почти няма държава, както от глобалните играчи, така и от съседните на България страни, която да не си точи зъбите и да не си прави сметки как да приобщи тази територия към себе си било чрез създаване и подпомагане на собствено малцинство в тази територия, било чрез приобщаването на ромския етнос към своите интереси. И тук идва най-важният въпрос– как в този сблъсък на интереси ние можем да действаме в защита на нашите собствени. Ясно е, че на българите не можем да разчитаме, те изчезват от играта.""

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Благодаря за тази информация,

    27 Авг 2024 15:30ч.

    ще се намери ли кой да я оповести пред българите? ... И защо ли ми се струва, че тикането на ДП на предна линия на политиката ни е с определена задача - да доубие онова, което е останало от българите и от държавата ни.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Иво

    27 Авг 2024 18:03ч.

    Брей тоз Хан голям грижовник се извъдил. Възрастова структура според оценки на CIA World Factbook през 2015 г. 0 – 14 години: 14,5% (мъже 609 748/жени 581 144) 15 – 64 години: 67,5% (мъже 2 785 091/жени 2 756 402) 65 над години: 18% (мъже 612 613/жени 865 283) (2009 оценка), край на цитата, Уикипедия. Взели си бележка и приложили в реалността опита на българските "държавници".Етнически състав няма, не са и расисти. И са джендър неутрални, апологети на редица срамни практики.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ако имате наблюдения

    27 Авг 2024 15:48ч.

    по Коледа прасето много бързо разпознава касапина, става неспокойно и почва да квичи, като че търсейки/молейки за помощ.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ФЪРКАТИЧКО

    27 Авг 2024 16:13ч.

    Шолц обяви война на България! Ние сме били виновни за терористите! У нас - капитализмът изпи водата https://www.youtube.com/watch?v=rFXQy8SKoI8 Влог на писателя Добри Божилов

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • егер

    27 Авг 2024 16:25ч.

    Казвал съм го.Пак да повторя.Не утрепем ли телето,не заколим ли прасето шанс за България няма.На двадесет и седми октомври можем да свършим това всички заедно.Кой разбрал ,разбрал.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пределно си ясен.

    27 Авг 2024 17:08ч.

    Ако претенциите ни са основателни, органите трябваше отдавна да са взели отношение. Щом не са го сторили, изпадаме в положение че се заблуждаваме. Взе пак мисля, че под един критичен здравен минимум, народът ще зареже институциите и ще се самоорганизира. Щото ще е въпрос на оцеляване на общността. Да съсипеш един райски кът, трябва да си наистина безкрайно прост. Банкянецът не знам спи ли въобще.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Сабрутко Сабрутков от сабрутковците на Киро и Кокоро

    27 Авг 2024 18:18ч.

    Не е само прасето! Те са цяло стадо - Триморец, тиква, Киро, кокоро, лена дашна, агент Сава, Главче...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    27 Авг 2024 18:01ч.

    Кат в американски екшън часовникът отброява секундите наобратно(героят се колебае коя жица е-винаги реже синята) четири седмици в шеги и закачки и Пеевски внася апцелютно законно марката и листите на ДПС, редени в Берлин, в ЦИК. След което ДПС требе да се преоснове. А политика се прави с кинти или со дупе. И няма посол Титов да нареди на КС кво да реши. А кинти няма. И от Съюза не внасят. Остава ДПС с кльощавите гъз на Сокола да прави незаобиколим фактори.Колко струва? Живеем в интересни времена , да ти и китайките...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    27 Авг 2024 18:08ч.

    Заведохме демокрацията до формална процедура. И реват от ДПС-Меди "електоратът е наш(некъф говорящ инвентар по "Картаген трябва да е разрушен") от другата страна Магнифитски е спокоен-агенциите са му в джоба(ляв-заден , на панталоните , портфейла го носи в куфарче).

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • питащ???

    27 Авг 2024 20:34ч.

    Този тлъст ПРИМАТ само повтаря Конституцията, Конституцията, човек ще реши, че спи под възглавницата с Конституцията??? Едва дали познава и половината от текстовете на Конституцията, но само е цитира за да си придава тежест, която и без това му е твърде много придобита от телесните му килограми...Отвратителен шопар...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Кешкеш

    28 Авг 2024 1:46ч.

    Офф, земи млъкни, бе, тъпунгер.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи