Неусвоените еврофондове от България и Румъния да се пренасочат за интеграция на емигрантите на Запад

Винаги ще сме прецакани. Заробването на България с влизането в ЕС е необратимо, защото капанът е щракнал и от него няма излизане, освен като изцедени и умрели.
Няма кой да заснеме днес филм с името \"Обикновен цинизъм\".
Т.е. ние си плащаме за да може децата ни да напуснат страната ни и да бъдат устроени в Западна Европа. Как само се затрива една нация от глупост.
България е утвърден износител на човешко-детско, дамско и малко мозък.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД