Н. Нейнски: Едва ли може да се говори за пряка намеса на президента в убийството на Немцов

Балансирано мнение, доста по-различен тон от този на днешния наследник на госпожа Нейнски. Разбира се, Русия не би допуснала чужда помощ в разследването и това е предпоставено от нейния статус на велика сила. А що се отнася до Путин, съдейки по реакцията на запад на убийството на Немцов, крайно съмнително е да има каквато и да било съпричастност, пряка или косвена. Все пак днес Русия не е затворения СССР. Мнението на останалия свят не е без значение за нея.
Еврогейска, демократична пача!Родоотстъпна, българофоска пача. Народен съд и разстрел за разрухата на България.
Много тъпа пу-ка бе. Овърша политика, осмука стотици евроатлантически гюдерии и ся на криминалистка ша ми съ прай. Бахмааму.
Демократизирането на Русия, според г-жа Неински, г-н Немцов и мнозина други политически,етнически и финансово чужди на Русия хора, се състои в нейното разпарчетосване и изваждане от историята. За тях демократизирана Русия е равно на колонизирана Русия. Да, ама не, това не е Гренада или Ирак. Това трудно го разбират иначе интелигентните хазарски, ашкеназски и серафидски (иначе англо-саксонски _глави и си правят експериментите току под западния клюн на двуглавия орел, както беше казал един анализатор. Ще си теглят последствията, а и ние покрай тях, уви. Иначе симпатичната и семпла г-жа Неински да не се опитва да се прави на политик, ами да се радва на живота и ( макар и бая поостаряла) да се занимава за радост на всички мъже с този вид дейности, които я направиха прочута по света и у нас.
Ционските мъдреци и масоните-заедно
Била си външен министър, но нищо не си научила, че всяка делегация, зависи от страната, която е изпраща се състои най-малко от 50% професионални разузнавачи. Руснаците трябва да са най.големите ахмаци, ама не са, за да допуснат ЦРУ да разследва убийството на Немцов.
Тази госпожа по-горе, която няма никаква представа за реалната геополитика(независимо, че по стечение на обстоятелствата случайно беше външен министър на (не)суверенна България)прави много непохватен опит за \"нежна\" и елегантна манипулация. По-добре е да си гледа бизнеса с паркинЗи, да си чете преди лягане Кисинджър(очевидно без никаква полза) или да си ппревежда испанска литература(там може и по-добре да се справя, не знам).
А бе Саше, ама много си прост бе Саше, Путин я е държал във въздуха, щото Надето обича да се върти около Кол у въздуха.
Това недоразумение е било външен министър на България??? -----------Защо пък не !
\"Н. Нейнски: Едва ли може да се говори за пряка намеса на президента в убийството на Немцов\" ............................................... И аз не вярвам ОБАМА директно да е участвал!!!!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД