Медведев: Русия трябва да накаже Европа след края на хибридната война, да игнорира САЩ, а на слабите страни да прости

Медведев: Русия трябва да накаже Европа след края на хибридната война, да игнорира САЩ, а на слабите страни да прости

В края на хибридната война на Запада срещу Руската федерация, Европа трябва да бъде наказана, САЩ трябва да бъдат игнорирани, а „слабите страни“ трябва да бъдат простени. Така заместник-председателят на руския Съвет за сигурност Дмитрий Медведев перифразира в канала си в Телеграм репликата „накажете Франция, игнорирайте Германия, простете на Русия“ на Кондолиза Райс, която беше помощник на президента на САЩ по националната сигурност през годините на нахлуването в Ирак.

Според Медведев именно Европа „стана основната крепост на русофобията в света“, развали Истанбулските споразумения, насърчи санкционна кампания и нахрани всички най-яростни демони на войната, независимо от загубите на страните в конфликта".

„И затова Европа трябва да бъде наказана с всички средства, с които разполагаме: политически, икономически и всевъзможни хибридни. И затова е необходимо да се помага на всякакви разрушителни процеси в Европа -, казва Медведев. - Да живеят агресивните погромаджии по нейните исторически улици! Слава на тълпите мигранти, безчинстващи и унищожаващи с омраза светлите европейски ценности! Нека изчезнат в потока на бъдещите граждански стълкновения всички отвратителни лица на европейските бюрократи!". 

В същото време, смята Медведев, Руската федерация трябва да „игнорира Съединените щати“. „Слабите страни“, държавите от Азия и Латинска Америка, които „се поддадоха на натиска на англосаксонците и взеха дори и пасивно участие в антируския западен боклук“, според Медведев трябва да бъдат простени.

Медведев завърши публикацията си с цитат от псалм 57: „Ще се зарадва праведникът, кога види отмъщение: ще умие стъпките си в кръвта на нечестивеца".

Следвайте "Гласове" в Телеграм и Инстаграм

 

 

Коментари

  • Капитан Кук

    27 Дек 2024 13:06ч.

    Нашият народ го е казал кратко и ясно: "Каквото повикало, такова се обадило!"

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тихомир Томов

    27 Дек 2024 13:56ч.

    Най-интересните наказания са на голо дупе !

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • НРБ

    27 Дек 2024 15:14ч.

    За прощаване, ще простим. Но първо се нареждате в шпалир край гробовете на Хонекер, Живков, Чаушеску и поднасяте извинение задето предадохте не само държавите им, но и вярата на народите им в социализма. Признайте вината си и ще простим. Ако карате, както досега, нито прошка, ни надежда, и за вас, и за нас.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Време е

    27 Дек 2024 13:20ч.

    Няма да крия - браво на Медведев, въпреки че преди време и той беше/е евроатлантик. Останалите нормални хора по света знаят, че злото на тази планета са сатаните от сащ и от англия! Без тези два изверга светът би бил спокойно място за живеене! Дойде време Русия да извърши няколко ядрени възпитателни удара по англосаксонския сатанистки свят!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • злото на тази планета са сатаните от сащ и от англия

    27 Дек 2024 13:40ч.

    Как стои въпроса със сатанистите в Русия ? Според вас вероятно те са от хубавите сатанисти.😈

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Единствените сатанити в Русия са тези, които платени от и работят със еврейските и англоезическите сатанисти, и те са руснаци колкото ти си българин, българянино жълтопаветен

    27 Дек 2024 18:02ч.

              

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ***///

    27 Дек 2024 13:34ч.

    Медведев си приказва, а керванът си върви. С приказки работа не се върши. Медведев отдавна го взеха за мезе. Докато Русия не започне да се държи като силна и защитаваща собственото си достойнство държава, ще я подмятат и подхвърлят на безкрайни унижения. Факт е, че не направиха нищо съществено, за да спрат безкрайния поток от оръжия към укрорайха. Не разрушиха мостове, тунели, не удариха по съседни страни, доставящи оръжието и т.н. Как да ги смятат за силни? Силният бие без много приказки, а не философства с неизпълнени закани. Затова и СВО се проточи 3 години и краят не й се вижда.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ТОЧКАТА

    27 Дек 2024 16:24ч.

    Медвед си приказва ,а керванът си върви,върви,върви и лееко взима завоя!!!!!Русия няма ресурс ,да прави това ,което ти се иска!!!!ТЯ ...не е силна!!!!!Затова играе шах...и печели партията...глобалната партия.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Може би

    27 Дек 2024 20:22ч.

    може би пък руснаците могат да смятат по-добре и да правят стратегия още по-добре от тъпунгелите в "развития" свят. И както изглежда може и сметките им да излязат верни накрая. Поживем - увидим! Стискам им палци от сърце и да им дава Господ сила и дълъг живот и на Путин и на Лавров и на Медведев и на всички покрай тях.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Този тип е за Психиатрията

    27 Дек 2024 13:35ч.

    Вече. Страшно е да се помисля дори, че 4 години е бил начело на РФ ! После се смеете на Байдън…

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • За психиатрията си ти

    27 Дек 2024 20:24ч.

    защото нищо не разбираш и хабер си нямаш.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Lindentown

    27 Дек 2024 13:43ч.

    Димата Медведев се превърна в клоун, който само сипе люти закани без нищо реално да се случва. Самите руснаци отдавна не го взимат насериозно!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • А работниците във Фолксваген, Мерцедес и Бош, какво взимат на сериозно

    27 Дек 2024 13:57ч.

    Добре, че беше ти да ни информираш за самите руснаци, че нямаше как да разберем.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Само за протокола и за сведение на соросоидите

    27 Дек 2024 14:10ч.

    Наказанието на Грузия беше, когато президент беше Медведев. Има още мнаго боб ядете, преди да се оригвате в млежата

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Lindentown

    27 Дек 2024 15:00ч.

    Ти сериозно ли си мислиш, че Медведев някога е бил действителен президент и е вземал решения? Медведев беше чучело 4 години, а Путин пак управляваще страната, макар и като премиер. Вие сте били по-прости и по-загубени и от жълтопаветните, бре!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • НРБ

    27 Дек 2024 15:18ч.

    Сериозно наказание! Справедливо! И даже малко им беше! Удряй, не ги жали!... А някакъв анализ, как се стигна до там?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ааааа, да

    27 Дек 2024 14:13ч.

    И гледайте незлобивите елки-палки.На този свет не е измислено по-тъпо говедо, от соросоидното, платено боклучаво клиентче на последващия Народен съд

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Митето

    27 Дек 2024 14:30ч.

    Ще бъде голям сеир как нашите баш правоверни евроатлантици ще започнат да ни убеждават,че България може географски да е в европата,но по всички останали критерии ние сме извън нея.Което май си е самата истина.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Гери

    27 Дек 2024 14:44ч.

    Нито сега, нито когато и да е било, България е нямала нищо общо с Европа. Дори географското й местоположение е гранично, периферно, с единия крак в мрачните части на Азия. Населението със сигурност е 100% азиатско-анадолско.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Portolan

    27 Дек 2024 16:28ч.

    Намираш средновековна арабска карта на Стария свят и проверяваш, коя част от европейския субконтинент арабите определят като "Al-Uróbā", т.е. Европа в географски смисъл. Съжалявам, че ще те разочаровам, но не са нито блатата на Германия, нито непроходимите гори на Франция, нито дивите и опърпани Британските острови, още по-малко варварският север на Скандинавия. Прочем, къде и как се появява понятието "Европа" в Европа? Разбираем е културният, политически и икономически реваншизъм на северозападните покрайнини на Евразия спрямо Юга и Югоизтока, които в продължение на няколко хилядолетия са в сърцето (а и самото сърце) на Стария свят. През по-голямата част от културната история, днешната Западна Европа представлява бедна, гладна и изолирана периферия (без Апенините и отчасти Иберийския полуостров), притисната в тесните си географски рамки и обречена на локални войни и самоизяждане. Едва падането на Източната римска империя под османска власт ще измени съотношението на силите (включително търговски пътища, движение на капитали, постепенна централизация на феодалните държавици), за да се стигне до Великите географски открития и историята такава, каквато ни я представят в учебниците. В културен смисъл за арабите териториите на Римската Империя (и особено Източната ѝ част) са Arḍ al-Rūm (земята на Римляните). Останалите са Франджи (от 10в нататък) и варвари.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Путинисти - мазохисти !

    27 Дек 2024 14:45ч.

    Митя Алкаш иска да “наказва Европа”… В България има путинисти, без съмнение. България без съмнение е в Европа, и географски и политически. Значи путинистите в България искат и те да бъдат наказани !👯‍♂️Как бе другари, как искате да ви накаже Митя Алкаш ? С пръчка , с камшик , или с ритане с ботуш ? Щото Митя вече е в състояние когато единственото наказание което може да ви нанесе, е да повърне на главите ви.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • РУБЛАДЖИЯ

    27 Дек 2024 14:51ч.

    Медведев -президент на РФ !

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Бог

    27 Дек 2024 15:49ч.

    И затова, деца, не бива да се прекалява с алкохола!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Наблюдател13

    27 Дек 2024 15:56ч.

    С какво ще я наказва като от сега се готвят да възстановяват доставките на газ и други благини? Колко руски сенатори и шефове на големи компании чакат да се подпише мир за да им се върнат яхтите? Преди седмици някакъв публикува в Х , че са изхарчени 30 милиона долара на американските данъкоплатци за поддръжка яхтата на някакъв сенатор Сюлейманов арестувана във Флорида. Всичко което Путин прави в тази война е да се извъртва за да избягва ритниците. Какви кабели прекъсна само, а? Между балтийските и скандинавски суперсили. Но не е само Путин виновен. Мечтата на всеки руснак е да открадне колкото се може повече за да купи имот в Майорка или на езерото Комо. Тези триста хиляди имота купени в България са на цаците, акулите са от Черна гора до Флорида. ,😀😀😀

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Западът се самоизяжда и самопогребва

    27 Дек 2024 17:17ч.

    Чудото става, когато най-малко го очакваме. Достатъчно е Русия да натиска в болевите му точки.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • шашо

    27 Дек 2024 17:25ч.

    интересно ми е да видя нашите евроатлантоподлоги, към кои държави ще ни определят тогава, към " силните" или към "слабите", щото нали са юнаци или както каже новият "спасител" Шиши.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Гнусната Европа трябва да се върне в гнусната кал, от където изпълзя благодарениена черната чума

    27 Дек 2024 18:03ч.

    Европа е черната чума за планетата

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Копейкин

    27 Дек 2024 19:05ч.

    Заминавай за Африка тогава да целуваш черните питони и да пиеш негърско мляко като истински хомосоциалист

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Митето

    28 Дек 2024 8:53ч.

    Трябва да получи разрешение от Макрон - там са неговите любимци и той на никого не ги отстъпва.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи