Мартин Димитров: Комунизмът натрупа дълга

Комунизма си оти-и-иде-е, комунизма си оти-и-иде-е...
Не можеш да очакваш нищо смислено от един идиот. Той бил икономист. Някой може ли да каже кога и с каква точно икономика се е занимавал поредния реформиран дебил. Ненавиждам гербавите примати, но ако трябва да избираме между тях и фауна от сорта на Методи Андреев, гнома Атанасов, Мартин Димитров, Калин Янакиев или Тодор Танев, то аз винаги превключвам телевизора на смешници като Индира Лили Павлова, Делян Добрев, Деси тежката артилерия - Атанасова. Поне те са непрестанен източник на смях - имаше едно време такава дирекция в БНР \"Хумор, сатира и забава.
Ако го нямаше комунизма, и този нямаше да го има. А дългът го \"натрупаха\" новите \"демократи\"(лешояди).
Дядо Господи, защо не слезеш да си прибереш вересиите?
С такава безумна теза не бива даже да се помисли за спор. Министър Горанов не е на Живков, а на Борисов, нали? 25 години след 1990 г. дългът е от ужасен по-ужасен, но преди имаше 9 млн. българи, вече са под 7 млн. - тези, които ще го плащат. Дали дългът не е от времената на турското робство? Майтап бе, Уили!
Добре де царот и той ли е комунист, щото по негово време Велчев взе пари на заем и сега ги връщаме?!?!?!? А тоя мартинчо си е откровен и много циничен лъжец! Но какво да се прави такива са ни всички политици-\"държавници\"- лъжци! Е те за това ще потъваме и ще копаеме и под дъното!
отдавна съм казал че този човек е опасен за българия.Срам за тези които са му дали диплома.ИЗЛАГА ГИЛДИЯТА НА ИКОНОМИСТИТЕ.Със закон да му вземе дипломата.
Хайде не го кането сутрин толкова рано - от бързане забравя да си изпие хапчетата, а без тях ги плещи ей такива...
Мартинчо, твоята ми прилича на \"кай ми се изтакова в гащите?\"
...мълчанието е мъдростта на глупака. Не е лошо да се вслушваме в древните понякога...
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД