Манолова: За уволнение сте. Атанасова: Държите се като влечуги в терариум

Тактиката на ГЕРБ да слезе на нивото на провинциалното поведение, на учениците, които бягат от час, на хитреца на дребно и подобни, разчитайки по този начин да спечелят на своя страна голяма част от българското население, без да се притесняват, че събуждат съжаление и омраза сред образованите и хората с култура.
А Герб получават ли заплати, помощи от дьржавния бюджет за партия която представлява хората в парламента? Нужен ли е на България изобщо парламент, ако всеки който не е начело на дьржавата реши че трябва да саботира управлението? ГЕРБ, като иска член 1 от Конституцията, да го бяха гласували през техния мандат. Те 4 години управляваха антиконституционно, тъй като бай Будьо (не ще да му викат бат Бойко) се разпореждаше еднолично из всички институции, включително и в парламента и сега цялата шайка няма измъкване от тези си мутренски навици за управление. Ако стоят в парламента, да работят като опозиция (само че затова се иска и акъл, не само злоба, завист, вулгарност, простотии и т.н..), ако не им изнася, да излизат на улицата и без това там от 160 дни всички очакват Боце да ги оглави (само \\\"РАНОБУДНИТЕ\\\" уж се разграничиха, но в изявите им по улиците няма грам отношение към ГЕРБ и Борисов, та да ги разберем някак колко са справедливи и морални)
Оле, оле, точно мязащата на влечуго Атанасова, дообучена да се влачи и в терариума на ГЕРБ, нарича другите така.. Същата, която като здравен министър се влачеше по корем пред Борисов и му позволи да изпразни здравната каса, защото оня вече бил ошушкал Фискалния Резерв (извинявам се - пенсионерите му го били изяли) и не знаеше с какво да го пълни. Същата, която преди няколко дни, бавно, мазно и вулгарно \"посъветва\" настоящата здравна министерка да се разплати с лекарите и с гражданите така: \"ами, като няма в касата, да ги извади от фискалния резерв\". От кой? От онзи с 8.5 милиарда, който в терариума ГЕРБ го погълнаха изцяло и върнаха фикса с около 4 милиарда., колкото са откраднатите от здравната каса и пенсионния фонд (на които пари мястото им не е там)? Е как да не ги мразиш. Не само зарадии небивалото бездарие, но и заради чудовищната арогантност и липса на срам и съвест
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД