„Надявам се европейците да изоставят геополитическите игри и да се обединят с нас, за да не позволим на терористите да поемат контрол над континента ни“, заявил е Лавров по време на среща с германския си колега Франк-Валтер Щайнмайер в Москва.
„Надявам се европейците да изоставят геополитическите игри и да се обединят с нас, за да не позволим на терористите да поемат контрол над континента ни“, заявил е Лавров по време на среща с германския си колега Франк-Валтер Щайнмайер в Москва.
Кратко,ясно и аргументирано - с едно изречение.Да видим сега дали ще се намери читав и мислещ с главата си чиновник от ЕС да каже едно о.к.или пак ще почнат витиеватите кухи фрази които освен че са нищоправене,ни доведоха до тази война с терора.
Какво иска лъжеца Лавров? "Да плеснем с ръце и да се прегърнем и вие да забравите за Крим, Донбас, МН17, Савченко, ИГИЛ, дето уж щяхме да я разгромим на "дальних рубежах", пък си плюхме на петите като разбрахме, че има ПЗРК"!? Този наистина ли си мисли че западняците са глупаци?
Ужким Раша разгроми яко Ислямската държава, а същата си отмъщава на Белгия, не на Кремъл? Старинов и Ваупшас старите диверсанти имат добро наследство, още повече Лавров и съученичката му Червената Ира, която готви за ОООнето ептен ще оплескат световните дела, пак ще трябва ние, тва, американците да вадим кестените от огъня, ама го няма майстора, не мойш да учиш 50 години сирийски фрицове в съветски и български военни академии ка да избиват народа си в името на социализма и БААС, и сега когато народа не ще повече да го мачкат и да живее по кремълски, да го бомбардираш, нема логика.
Да, ще забравите за Крим, защото 1) никога не е бил наистина "украински" и 2)Извършено е самоопределенние на огромната част от населението - точно според показните правила на т.нар. "демократични западни държави"! Преврата в Украйна и хунтата, са също една част и резултат от глобалните планове на сетовните Паразити! Да не говорим, че нахлуването в Европа сега е запланувано и се провежда със сатанинска последвателност с ясна и недвусмислена цел! Разбира се всичките тези неща са без значение на жадуващите да навлекат шалвари и фесове за да се дупят насапроти изтока пет пъти на ден!
1) Крим Е украински още от 1954г и това го е признала Русия в няколко договора! 2) Хал хабер си нямаш от правилата на демократичните държави, щом пишеш подобни глупости за Кримския "референдум"! 3) Като в Украйна е имало преврат и хунта, защо твоят кумир Путлер ги призна за законни? 4) Тъпотията за заплануваното нахлуване не подлежи на коментар тъкмо защото е тъпотия! 5) Да научиш значението на думата НАСПРОТИ, не НАСАПРОТИ, невеж путлероиде!
Удрят в Белгия щото там могат да ударят,да ударят в Русия се иска бая здрав г..,а Европа какво пълно с Кончити не може да им се опре.Освен това Европа поддържаше оная работа на САЩ,когато тия малоумници из бомби ха целия Близък изток,та сега да не ревът като девици,освен това Путин не е канил мигрантите в Русия като кухата лейка Меркел.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД