Ивайло Калфин: Няма да участвам в сценката на добрия социален министър и строгия финансист

Ако не бяхте махнали правителството на Орешарски щеше да има и коледни надбавки, и нямаше да се стига до нови заеми! Хак ни е, а на вас, управляващи, няма да се размине един ден!Тези избори не са последни!!
Жалък човечец. Ти трябва със зъби и нокти да се бориш за правата на хората. Ти си техният пастир и защитник, а още от сега даваш заден и се държиш като страничен наблюдател. Като не можеш да направиш нищо, защо си се пльоснал в министерското гнезденце? Нагъл, нагъл наглец! Туфлек!
Калфин стига се е оправдавал още от самото начало.Нали АБВ силно критикуваха Орешарски и Станишев,че не са построили АЕЦ Белене,на са премахнали плоския данък,не са създали 250 000 работни места,не са сключили коалиционно споразумение с ДПС,не са направили реформа в пенсионната система(замразили я за 1 г.),давали малки добавки на пенсионерите и т.н и не им дадоха и 1 година време.А сега какво.Нищо от това за което критикуваха или обещаха не са започнали а повечето неща са оставили за по-натам.за по-добри времена.Така,че другаря Калфин да не плаче,а да си носи кръста,нали е цял вицепремиер,голяма работа.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД