Доган: Голямата им цел е да няма ДПС и да атакуват единството на нашата общност

Доган: Голямата им цел е да няма ДПС и да атакуват единството на нашата общност

"Голямата им цел е да направят всичко възможно да елиминират ДПС от политическата сцена на България. Това им е голямата цел. Защо? Защото ДПС е гарант на защитната система на нашата общност. Голямата цел е да няма ДПС и да атакуват единството на нашата общност."

Това заяви почетния председател на ДПС Ахмед Доган пред Централния съвет на Движението. От пресцентъра на Движението съобщиха, че решенията на съвета и повече информация за заседанието ще бъдат пуснати на медиите по-късно тази вечер.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментари

  • dabedabe

    23 Sep 2024 19:41ч.

    В България има една общност. Няма ваша и наша. Тоя е изкуфял съвсем.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Агентурата ли ти натресе Делянчо ??

    23 Sep 2024 19:44ч.

    троянските рискове на бг еничарите в ДПС

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • им посибълл

    23 Sep 2024 21:12ч.

    https://youtu.be/W4qYnjVI_h8 През 1987 г. е арестуван и Ахмед Доган, който лежи в килия за осъдени на смърт. Дали е вярно, че това е свързано с разследванията по атентатите и той е осъден за атентата, както се твърди в някои сайтове, няма безспорни данни. Установено е, че терористите са агенти-сътрудници на Държавна сигурност, a помагачът им - на милицията /МВР/. Следствено дело №72/ІV.1987 и оперативните дела "Мерзавци" и "Двуличник 87", както и личните досиета, работни дела на терористите-сътрудници в ДС, все още не са разсекретени. Но са доказано от ДС. ДПС също е структура на ДС, всички са от ДС там, а Пеевски е внук на полковник от ДС, и Доган още му е слуга, слуга на ДС.. ДС е организирало тези атентати. БКП смени Москва с Вашингтон, и още управлява като слугиня на Вашингтон. Навсякъде е БКП, всички партии, медии, НПОта..

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Наблюдател 13

    23 Sep 2024 19:55ч.

    В Булгаристан има много общности къзъм. Не се прави на улав за жълти центове.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • dabedabe

    23 Sep 2024 20:00ч.

    Абе сеирджии, утре ще хленчите. След като има спор, има органи които са длъжни да се произнесат с цялата си отговорност.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Малко е двусмислено изявлението на философа.

    23 Sep 2024 20:06ч.

    Не е съвсем ясно дали цялата българска общност има предвид.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    23 Sep 2024 20:08ч.

    А какво е ДПС в същината си и битността си днес? Черпак?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    23 Sep 2024 20:09ч.

    Битката е #кой да сипва порциите. Жална им майка на раята пълнеща казана..

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Колело на късмета

    23 Sep 2024 20:11ч.

    `айде да свършва вече тоя турски сериал, с нелепи участници!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    23 Sep 2024 20:22ч.

    Поне в духа на Истанбулската конвенция да бяха включили нещо гюзел да зарадва окото....

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    23 Sep 2024 20:24ч.

    А то сал дърти манафи, отдавна досадили на публиката.... Има още 32 пола, бе, аркадашлар....кат ще правите сеир, поне вземете кадърен режисьор!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Целта е ясна,

    23 Sep 2024 20:23ч.

    но вероятно и Доган тайно е съгласен да няма ДПС.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • коко

    23 Sep 2024 20:34ч.

    "Не всеки е за тебе, и ти не си за всеки. " Антъни Хопкинс Доган да иска прошка от избирателите на ДПС за неблагоразумието да им натресе феномена. И ще видим кой ще се смее последен.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Мара се побара

    23 Sep 2024 20:40ч.

    Ама, късно, Маре, късно стана, време е за първи сън в жегата.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Защо някой трябва да се смее?

    23 Sep 2024 20:45ч.

    Комунисти, респективно ченгета, каквито са повечето от тях, ни натресоха ДПС, може би и под външен натиск. Сега, понеже държавата затъва хранейки много лешпери, се търси някакъв отдушник, изпускане на парата де. Но вече няма голям мегдан за маневри. Всички инструменти са изпозвани.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • българия или мафията читанка инфо

    23 Sep 2024 21:12ч.

    https://youtu.be/W4qYnjVI_h8 През 1987 г. е арестуван и Ахмед Доган, който лежи в килия за осъдени на смърт. Дали е вярно, че това е свързано с разследванията по атентатите и той е осъден за атентата, както се твърди в някои сайтове, няма безспорни данни. Установено е, че терористите са агенти-сътрудници на Държавна сигурност, a помагачът им - на милицията /МВР/. Следствено дело №72/ІV.1987 и оперативните дела "Мерзавци" и "Двуличник 87", както и личните досиета, работни дела на терористите-сътрудници в ДС, все още не са разсекретени. Но са доказано от ДС. ДПС също е структура на ДС, всички са от ДС там, а Пеевски е внук на полковник от ДС, и Доган още му е слуга, слуга на ДС.. ДС е организирало тези атентати. БКП смени Москва с Вашингтон, и още управлява като слугиня на Вашингтон. Навсякъде е БКП, всички партии, медии, НПОта..

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    23 Sep 2024 21:31ч.

    Не точно ДС, а дело на тогавашната "Братска служба".

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • баба мара

    24 Sep 2024 2:03ч.

    соколът защо не казва кои вкара магнитски в дпс и какви са зависимостите кои създаде дерибеите които тормозят хората в 21 век нормално ли е да има етн партия и да плашите хората с етн мир докога чужди граждани с бълг документи ще гласуват на бълг избори

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи