Бойко Ноев: Трябва да сме в първите редици на подкрепящите сигурността на Украйна. Давам на Тръмп още две години слава

Бойко Ноев: Трябва да сме в първите редици на подкрепящите сигурността на Украйна. Давам на Тръмп още две години слава

Снимка: Добрина Карамболова, БНР

Давам на Тръмп още две години слава и на междинните избори за Конгрес и Сенат на САЩ той ще загуби, прогнозира бившият министър на отбраната Бойко Ноев пред БНР. "Няма как да продължи този волунтаризъм в политиката. И онези български политици, които се уповават на Тръмп и смятат, че той е решение на техни лични проблеми, си купуват фабрика на 8-и септември", добави той. Би трябвало ние да сме сред първите редици на онези, които ще подкрепят сигурността и независимостта на Украйна, както е било досега, заяви още Бойко Ноев. Според него в най-скоро време ще възникне въпросът дали е готова България да участва в усилията за гарантирането на мира в Украйна, или отново ще стоим на страничната линия и ще си спестяваме усилието да водим този дебат. Ноев уточни, че американската държавна администрация е изпратила въпросник на държавите от ЕС за тяхната готовност да участват в гарантирането на мира между Украйна и Русия.

"Не зная в България дали той е обсъждан, но той ще бъде на дневен ред и у нас, и на срещата на най-високо ниво в Париж. ... В най-скоро време пред България ще възникне въпросът готови ли сме ние да изпратим войски в мироопазваща операция в Украйна. Българските политици ще трябва да обяснят на българското общество какво те мислят по тези въпроси. Предстоят важни времена за България. И аз се опасявам, че поради популизъм и други вътрешнополитически причини, в това число политическата нестабилност, много политици ще се изкушат да пасуват, ако може, друг да свърши тази работа. Трябва национален дебат и национално усилие. Политиците, които сме избрали, трябва да кажат какво мислят и да образоват хората за потенциалните опасности и ползи, които България би могла да има чрез участието си в пълноценно европейско усилие за гарантиране на мира в Украйна".

Системата от договорености, която трябва да се постигне, ще отнеме много време, подчерта дипломатът и уточни, че не трябва да се очакват бързи резултати.

САЩ питат европейските страни как ще допринесат за гарантиране на сигурността на Украйна

По думите на Ноев ценното на Конференцията по сигурността в Мюнхен е това, че "в доста оголен вид се виждат позициите на дадени водещи фигури и политически фактори в света в момента":

"Това, което чухме и от САЩ, и от Европа, не е крайната позиция по даден въпрос или предопределя развитието. ... Тръмп казва доста различни неща в последно времеи това, което каже, не задължително отразява позицията на Америка, защото той се подкрепя, грубо казано, от 50% от гражданите на САЩ, другата половина не приемат това, което той смята да прави и прави. Този вътрешен сблъсък в САЩ предстои да се развие".

Давам на Тръмп още две години слава и на междинните избори за Конгрес и Сенат на САЩ той ще загуби, прогнозира Ноев и коментира: "Няма как да продължи този волунтаризъм в политиката. И онези български политици, които се уповават на Тръмп и смятат, че той е решение на техни лични проблеми, си купуват фабрика на 8-и септември".

Източник: БНР

Следвайте "Гласове" в Телеграм и Инстаграм

 

Коментари

  • Знам

    16 Фев 2025 10:41ч.

    го тоя, че е кретен.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • а сега

    16 Фев 2025 10:45ч.

    имаме и ново потвърждение

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • "Патриот е, душа дава" само на Пентагона

    16 Фев 2025 10:48ч.

    милеещ единственно за джеба.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • д-р Гилотен

    16 Фев 2025 11:12ч.

    Как па сите дечиня на БКП аристократите, особено тези завършили в бившия СССР, са едни такива ЛГБТКю ++ практички/практици!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Стефан Караджа

    16 Фев 2025 11:27ч.

    35 години, такива мазни и богато господа от централна София, Бояна, Драгалевци ни давате акъл как да ви дадем още 💰💰💰💰💸💸💸 че сега и ДА УМРЕМ за ВАС...абе господинчо, НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ПОМЕ МАЛКО???!!!!!!!!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Охи

    16 Фев 2025 11:44ч.

    Предател до предателя,мила моя майнольо, и няма край,и няма край...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • НРБ

    16 Фев 2025 15:57ч.

    Този не е просто предател, а ренегат или казано по нашенски - отстъпник и още изменник. Бойко Ноев беше последният постоянен представител на НРБ в Организацията на Варшавския договор. Такива като него са проклети и от свои, и от чужди, и в ада има запазено място за тях.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Доктор Ох-Боли

    16 Фев 2025 16:11ч.

    Не подбуждам към абсолютно нищо, не вменявам никакви действия. Само давам рецептата. Такива като Бойко Ноев ще млъкнат единствено когато им начучат кофата. И то не спорадично, а редовно когато се осмелят да излезнат навън. Докато не ги е страх да си показват носа навън, няма да млъкнат. И между другото - това, което Ноев говори е противоконституционно защото е подбуждане към война.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Те такъв "елит", който с бурни овации на крака обяви война на Англия и САЩ

    16 Фев 2025 16:45ч.

    сега му дигат паметници.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • гонг

    16 Фев 2025 17:12ч.

    Да подкрепяме сигурността и независимостта на Украйна, както е било досега. Какви пет лева ве. Независима както и България. Това наистина може да го каже еди критен.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Росен

    16 Фев 2025 21:17ч.

    Това джудже пак ли изпълзя. То хубаво, че дава 2 години на Тръмп, ама забрави, че неговото лично време приключи.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Митето

    16 Фев 2025 10:44ч.

    Давай Ноев,нали си Бойко,застани в първите редици на бойците за свобода и демокрация - ама на бойния фронт,а не отзад,където са даващите акъл и страхливците.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тихомир Томов

    16 Фев 2025 17:16ч.

    След интервюто на Ноев Тръмп е получил криза, а Държавния департамент е предприел срочни совалки !

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Капитан Кук

    16 Фев 2025 10:44ч.

    Ноев току-що си купи фабрика на 9 септември в полунощ и 1 минута.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ася

    16 Фев 2025 21:19ч.

    И това НИЩО беше министър на отбраната. Предател par excellence!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • баба Яга

    16 Фев 2025 10:44ч.

    Този е глупак, без извинение. Няма как да има сигурност и гаранции за Украйна без да има същите за Русия. Докато това не се разбере от идиотите като този, мир няма да има. И сигурност също. Мироопазващи сили в Украйна от ЕС?! WTF? Страна в конфликта, ще изпраща мироопазващи войски?! Откъде ги копат такива политици?! После ще реват за поредният загубен „цвят“ на нацията.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Братя Пеевски

    16 Фев 2025 11:32ч.

    Бойко Ноев надали е глупак, все пак е завършил АЕГ в София и МГИМО в Москва със специалност арабистика. Бил е на път за добра кариера сред комунистическата номенклатура, но е дошла 1989-а и Бойко се е ребрандирал. Сиреч, сменил е резбата и е станал евро-атлантик. Сега е на хранилката на шорошките НПО-та и каквото му кажат, това папагалства (такива са времената, он сака да яде).

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • thenewone

    16 Фев 2025 11:46ч.

    И кво като е завършил тези учреждения? И двете са люпилни на змийчета-мажори.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • джо гладника

    16 Фев 2025 12:16ч.

    "надали е глупак, все пак е завършил АЕГ в София и МГИМО в Москва" - това нищо не означава. познавам доста като него, "с биография", трябва да бъдат държани далеч от всякаква отговорна работа. на територията, уви, правим точно обратното. а това, че само за да угоди на тия сили, които изхранват нему подобни, е готов да прати децата на България на източния фронт, показва, че ако не е глупак, е мазник и мръсник.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Братя Пеевски

    16 Фев 2025 13:55ч.

    Да, Бойко Ноев е мазник и мръсник. Не е глупак. Той съзнава добре колко лоши неща върши и това всъщност е утежняващо обстоятелство. В този смисъл, той е злодей-рецидивист, както и множество други като него. В скалата на глупостта например, Плювналиев е много по-високо от Бойко, по отношение на мерзост по-напред вероятно е Ноев. Просто имаме множество отрицателни "герои", всеки от които е отвратителен по различен.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • джо гладника

    16 Фев 2025 15:13ч.

    съгласен съм с този коментар на братята. апцалутно. многопластова и благодатна материя са това, представителите на политическата "класа", журналистическата каста, "бизнеса", "неправителствените" организации и пр. на територията. един талантлив писател, свидетел на тия времена, би написал шедьоври. но далеч съм от тия (писателските, може би и те трябва да са в кавички) среди, дори не знам доколко има такива. p.s. а заптиетата са галоши.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • До Братя Пеевски:

    16 Фев 2025 16:04ч.

    При всичките ми уважения, но Английската Гимназия в София е била за връзкари. За едно интелигенто момче по онова време имаше много други възможности - НПМГ, Техникум Киров и още много.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ганя

    16 Фев 2025 10:45ч.

    Няма по-сладка музика за ушите от квичежа на сороснята

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Бай Ганю, казанлъшки оръжеен експерт

    16 Фев 2025 11:35ч.

    Украйна е най-яката далавера за нас оръженийните казанлъшки мафиоти!!!! Гроб ни даде целият бизнес и сега печелим по 1,5 -2 милиарда годишно.....слава на ГЕРБ, на Украйна, на войната!!!! Искаме таявойна да продължи поне още 5 години, и държавата ще завладеем!!! Ние сме стотици бай Ганюфци от бившата, ДС, ние сме просто бизнесмени 20 квадратни километра бизнес подарък от държавата. Слава на парите, война форевър, далеверка форевър! Баба Урсула и сляпата Кьовеши форевър.....те са с нас и ние с тях.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • “ Давам на Тръмп още две години слава”

    16 Фев 2025 10:46ч.

    Кой си ти бе, бубулечко нищожна?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тръмп трепери от страх!

    16 Фев 2025 10:46ч.

    Суперменът от Златица му дава само 2 години! Ами сега?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тръмп не трепери от страх,

    16 Фев 2025 10:52ч.

    но има едно наум. Не е забравил как го разкарваха като мечка по полицейските управления. Мислите ли, че след края на мандата историята няма да се повтори.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Накратко!

    16 Фев 2025 11:31ч.

    След края на мандата, нищо няма да е същото, човече!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Кой пък е тоя?

    16 Фев 2025 10:46ч.

    Ааааа.... Бойко.... Е, ясно....

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • топ 10

    16 Фев 2025 10:46ч.

    Тука някой провери ли колко % от гражданите подкрепят тия нагли бръщолевения на човек, който не е готов лично да отиде на фронта за обречената кауза, която споделя за грантове, обаче праща нас, баламите, да мрем за една назначена хунта, защитаваща един обречен неосъветски проект (неслучайно подигравателно наричан "евроколхозът"), който отдавна е на командно дишане.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • На Путин

    16 Фев 2025 11:18ч.

    не му дреме какво мислят крепостните му селяни за войната в Украйна. Който гъкне да критикува, влиза в тюрмата или го убиват. Наште путинисти приемат това за нормално. После се чудят защо никой от управляващите у нас не ги бръсне за слива, когато взема едно или друго външнополитическо решение - за подкрепата за Украйна, за санкциите срещу Русия, за членството в НАТО, за купуването на американски самолети …

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • До 11:18

    16 Фев 2025 13:24ч.

    Тролче смрадливо,тази опорка ли ти наби Пеевски днеска ? Нали се сещаш колко бързо отрепки като този фекал на снимката ще развеят руските знаменца и ще запеят частушки ако се наложи ? А ти ще бъдеш изпратен в Курск да водиш поредния контранаступ хахаха

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тихомир

    16 Фев 2025 10:48ч.

    Абе Бойко Ноев си е бойко ноев от как беше министър на отбраната. Доказан предател и еничар, прогнозите му се сбъдват дочно, като на маг пепи от гневник! Така че облягайки се на това, което казва можем да заключим, че Джей Ди Ванс ще е следващият президент, двумандатник, на САЩ! Браво бойко, браво ноев! Точен си ама прочита е на обратно!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Красимир

    16 Фев 2025 10:51ч.

    Тоя съсипа армията като министър на отбраната в правителството на иван костов!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Правителството та Иван Костов изобщо съсипа България

    16 Фев 2025 10:54ч.

    Във всяко едно отношение.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ЗИП

    16 Фев 2025 10:49ч.

    Тръмп направо ще се разтрепери от този жълтопаветен цървул.. 🤣

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Аз бях българче. Обичах..., но сега е друго време.

    16 Фев 2025 10:49ч.

    Натовче да се наричам – първа радост е за мене!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Историк

    16 Фев 2025 10:58ч.

    Аз съм българче, но бедно и в Европа най- последно. Как да стана по-богато като още съм в НАТО ?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Петър

    16 Фев 2025 10:50ч.

    Бойко Ноев е скандален тъпанар! Да заминава той да воюва с нефелното си дебело тяло, първият ЕС щит срещу руснаците, само да си махне очилата….

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • джако

    16 Фев 2025 10:50ч.

    Т.е. след две години сорос и ЛТБТ отново ще отворят бардака, острова на педофилите отново ще приема клиенти........

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • няма отърване от сороспийската епидемия

    16 Фев 2025 10:53ч.

    дяко, ти ли беше чичо чер и майката на костов бре?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Cicero

    16 Фев 2025 10:51ч.

    Някои грантаджии явно са събрали много мазнинки, покрай стотиците милион хвърлени за корумпиране, като явно се надяват, че ще могат да преживеят Тръмповата зима.🤣 Иначе не е ясно какви са тези бръщолевения за български войници в Украйна след като всички, освен грантаджиите, отдавна са казали, че това няма как да се случи. Ако се мъчи да уплаши хората може да си спести усилията.🤣

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Друго мнение!

    16 Фев 2025 11:35ч.

    Или просто е получил аванс, който трябва да заработи?! Да видим как ще ги пее след време?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Doksan Dokuz

    16 Фев 2025 10:51ч.

    Айдее, и дълбоко замразените агенти на британските служби бяха хвърлени на амбразурата.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Free energy

    16 Фев 2025 10:52ч.

    "Давам на Тръмп още две години слава”, и после какво? Ще идеш и ще му биеш шута ? Тръмп може и да се провали, но и от теб нищо не става.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Този предател ще бъде сред първите на въжето

    16 Фев 2025 10:53ч.

    Има да осмърдяват Жълтопаветната Шаламандурия мършите на такива евроатлантици.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пор Ошенко

    16 Фев 2025 10:59ч.

    Съботното предаване на т.н. "национално" радио е с външнп политически теми. Неделното предаване "Неделя 150" е за вътрешно политически теми. Но мисирката Светла Иванова поканила евроатлатическия пропагандатор Б.Ноев да се грижи за укроландия и да плюе по Тръмп. Радиото е набрало такава скорост за отстраняване на интересите и идеите на демократическата партия, че лети към пропастта. Отвратителна пропаганда на байдънистщината! Погнуса!!! Нивото на мисирките в БНР е потресаващо!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Катя от България

    16 Фев 2025 11:37ч.

    Не "отстраняване", а "отстояване", нали? 😜

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пор Ошенко

    16 Фев 2025 12:15ч.

    Точно така, благодаря!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Гражданин

    16 Фев 2025 11:05ч.

    Аман от продажни и жалки персони!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Хората на Тръмп са тези с фабриките

    16 Фев 2025 11:05ч.

    Демократите освен с малцинства и зелени политики, с друго не се занимават. Той като военен трябва да си дава сметка до къде докараха армията и военното си производство в Америка. Торбичка с лагерчета за $90 000. Дженджър войници, генерали, хора отговарящи за ядрен отпадък които крадат чанти с женски дрехи по летищата ... Байдън стана милиардер от продажбите на картини на сина си - наркозависим социопат. Нанси Пелоси е най-успешният борсов играч в историята на търгуване с акции ...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Винаги

    16 Фев 2025 11:07ч.

    Ноев е завербуван за шпионин на Ми-6 още преди 10.11.1989г. Спаси го само превратът. Винаги когато се налага му дръпват конците и изскача на амбразурата.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ретранслатора

    16 Фев 2025 11:09ч.

    Сега Бойко е на това мнение. Въпросът е какво ще прави Ноев, ако Тръмп и политиката му се задържи, като дълготрайна тенденция, чрез Ванс, а и Кенеди?! Щото паричките ще сецнат. Да не би да си мисли, че Сорос и син ще го остави някой да си "развяват байряка" в Европа!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • рукола Z

    16 Фев 2025 11:09ч.

    Ха ха ха , смешник! 🤭🤭🤣 Така е като отказваш да приемеш действителността! Заради такива глупаци България е на това дередже!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • някой си позволи гавра с народното обвинение чрез метафората "8 септември" спрямо глупостта да приемаме еврото

    16 Фев 2025 11:17ч.

    По думите на тоя ясно личи, че разделителната линия за бъдещето не минава по бреговете на Днепър,както прибързано оптимистично си мислят някои, а лежи вътре, в самата Америка. Дълбоката Държава не е победена, и започна отново да показва зъби и нокти. Прокси-войната в Европа бе загубена, затова е крайно време фокусът да се измести върху гражданското противопоставяне в САЩ и въпросът с тая задкулисна камарила и шпионите й по места из целия свят да се реши безмилостно и веднъж завинаги от групичката Тръмп и сие.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Тръмп е подкрепен от САМО 50%

    16 Фев 2025 11:17ч.

    Едно незначително малцинство, демек. А срещу него стои внушително мнозинство от други 50%, с всеки от които Ноев е говорил лично и са го уверили, че монолитно стоят зад войната. Тепърва предстои да видим кое ли крило в ДП ще надделее.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • D-r D

    16 Фев 2025 11:18ч.

    Когато разбера, че синат на Бойко Ноев се е записал доброволец за Украйна, тогава ще отделя време да чета баща му. Дотогава кандърмите: пратете си децата леш да стават за тържеството на евроатлантизма, ще си останат просто крещяща измама на една провалена шайка, която отива на бунището на историята.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ай Ай

    16 Фев 2025 11:21ч.

    Явно е останал некой лев за доцоцване от грантовете

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ме и нас масово ще зарибяват с кървавите си пари

    16 Фев 2025 11:29ч.

    Евро бе, сороспиите никога не работят с левове.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Kloun$$$

    16 Фев 2025 11:23ч.

    България трябва да се включи в осигуряване сигурноста на Русия. Шайката разпалила войната на международен трибунал.Целта беше сваляне правителството на Русия,разбиването на малки и слаби републики и заграбването на ресурсите. Икономиката на Европа ,доходите на хората в Европа , сигурноста,християнския морал всичко това беше смачкано от безумна политика на агресия и алчност.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Хаха!

    16 Фев 2025 11:29ч.

    Каза стиснатият здраво за топките някой си! Какво научих от това малоумно изказване на български държавник? Първо - в България управляващите не са минавали през часове по дипломация! Странно, че много специалисти ходят на курс за повишаване на квалификацията, а тези така набедени за държавни Мъже, нямат понятие от елементарен изказ и въобще не са наясно, че представят цяла държава, а не корпоративни интереси! Второ - подобно изказване служи за уникален пример на младите! Има и още, но не ми се занимава с подобни просташки изказвания, които нямат нищо общо с държавните интереси на моята Родина България!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Не...

    16 Фев 2025 11:35ч.

    се отказваш, а?...Боклук, досаден!...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Част

    16 Фев 2025 12:40ч.

    от последните грошове на Сорос ще са за тебе, след което очаквам да изчезнеш от ефирите и да не ни напомняш повече за себе си...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ддд

    16 Фев 2025 11:36ч.

    Определящото за този индивид е "БИВШ". Като такъв, смята че не носи отговорност за подбутителството си към война, в която България да участва. В действителност е платен пропагандатор и агитатор в служба на дълбоката държава. Войната до последния украинец изчерпва пушечното месо на място и сега върви обработване на европейските народи от политическите/олигархическите върхушки за продължаване на агонията чрез намеса вече и с жива сила. Разбира се, върхушката и децата им няма да загиват, а само ще печелят пари от смъртта на простолюдието.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Аз пък ти давам, Ноев

    16 Фев 2025 11:38ч.

    2 години максимум , преди да влезеш в ЦСЗ. Явно либерастките плужеци все още не сте аясно какво се случи в САЩ. Няма връщане назад Ноев. Имате две стратегии, да вземете остър завой /гледай Рюте/ или да повтаряте либерастките мантри до край. Гюро Михайлвци...🤡

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • тия са дръзки, защото много внимателно наблюдават какво става по върховете на властта в САЩ

    16 Фев 2025 11:53ч.

    Не се изсилвай и ти, давай го по-трезво. Тоя има лице и дързост да се появява само защото в САЩ имат тепърва да се случват много неща, обаче засега само се приказва... и там, подобно на Кремъл, се опитват да решават въпроса между кланово-корпоративните групировки във властта по мирен път, надявайки се на принуждаване на номенклатурата на ДД към съгласие (както забелязва тов. ЗИП в съседната тема). Обаче явно докато не се задейства ЧК на самите САЩ, такова "съгласие" няма да дойде, въпреки, че, ако толкова много държи на балансирания подход, Тръмп ще се наложи да чака, може би повече от 2 години... то тоя затова и ги приказва тия работи, защото вижда, че фокусът пак се измества към делене на чужди пити и не се е появил твърд отказ проблемите да не се замитат под килима.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Констатация

    16 Фев 2025 11:42ч.

    Поредното бивше комунистическо ченге, преживяващо от грантове....

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ghost

    16 Фев 2025 11:50ч.

    След План 2020 Българи може да прати където и да е само ттабанта на Паси и голият задник на Бойко Ноев.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Да направим публичен списък на желаещите война

    16 Фев 2025 12:14ч.

    Бойко Ноев ще е първи в списъка на желаещите да отидат на източния фронт. Да им помогнем да стегнат мешките и задължително да ги изпратим с конвой, за да сме сигурни, че няма да дезертират по пътя към любимата им украйна. А и списъкът ще е полезен после на прокурорите в Нюрнберг 2.0.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Защо ни разваляте късния неделен предиобед с тоз образ и подобие

    16 Фев 2025 12:20ч.

    Дайте препратка към интервюто на проф. Дарина Григорова пред доц. Сивилов, за да чуят хората нормално, интелигентно, непредубедено и разумно говорене.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Сериозната последица

    16 Фев 2025 12:28ч.

    Оценките ви за този горе са силни и важни. Нека кажем и други важни неща. Той е получил вчера обаждане от някакъв сериозен глас, който му е натиснал копчето. Вероятно по други канали му е осигурена трибуна. В последна сметка ние го познаваме като безпринципен и опортюнистичен ветропоказател, комуто в настоящия момент повече прилягаше да се сниши. Вместо това излиза със знаме напред и крещи. Това индиректно подсказва за сериозността на ситуацията! Заповедническият глас го е подпалил безалтернативно. Това в момента не е от сериозно значение - но само доколкото Ноев е никой! Вчера и днес се случват истински сериозни неща: https://www.politico.eu/article/macron-convenes-european-emergency-summit-in-paris-on-sunday-polish-minister-says/ Буквално за 24 часа е организирана кризисна среща на европейските лидери в Париж. Организатор е, разбира се, дивият галски петел. Да, говорим за онзи същия, който е водещ хуманист и водещ единствено и само от човечност се погрижи за трудовите условия на българските шофьори от международния транспорт. Той инициира и т.н. предложение за РСМ, което се превърна в договор, но в момента не реагира на изстъпленията на онези ненормалници по бреговете на Вардар. Сега се е загрижил за озаптяването на неуправляемияу президент на САЩ и за съдбата на любимата им 404. Да, Франция беше водеща в прокарването на лъжата Мински споразумения, но доколкото той там не беше пряко ангажиран, вероятно удобно е забравил. Обаче!!, можем да си представим, какво е говорил и какви обещания е давал ВЕЧЕ В ЛИЧНО КАЧЕСТВО на елита на 404, а и да не забравяме наранената му гордост заради активизиране на процесите на изтласкване на страната му от Африка. Проследете и анализирайте предстоящото да се случи. Въобще не са добре нещата. Инсталираните из цяла Европа дейци на соросоидния синдикат няма да се дадат лесно. Дават си сметка, че при отстъпление, с тях персонално е свършено в политически план, а това може да се окаже най-благоприятната новина. Те си знаят какви ли са ги вършели! За нас новината също не е добра. Перспективата за европейско военно присъствие в 404 е ужасяваща. Перспективата около РСМ може да се усложни в наша вреда. Темата около еврото може също да се обърне рязко НЕ В НАША ПОЛЗА - ерго силово да ни засилят ВЪТРЕ в зоната. Възможни са и др. последици.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • j.jelevban

    16 Фев 2025 13:24ч.

    Няма да има европейско воено присъствие в Украйна.САЩ категорично няма да участват.А ес присъствие означава война и то без подкрепа на САЩ.Още тази година ЕС ще трябва да заплати за САЩ войските и оръжия в Европа.Точно така както Ю.Корея и Япония плащат.Агонията предстои.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • British Bulgarian Chamber of Commerce, BBCC

    16 Фев 2025 18:02ч.

    Aгент 0.07, подгответе БОТко Ноев за изстрелване от Арарат. Цимент за пълнене на БОТната глава ще вземете от Q срещу разписка. И никакви закачки със секретарката ни Манюел и водещата му баба. М.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Иван Пеев

    16 Фев 2025 12:29ч.

    Нямат ли край комплексираните късопишковци? Или да им резнем и камбанките, та съвсем да олекнат.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Бог да е с нас

    16 Фев 2025 13:10ч.

    С такива майкопродавци България е на това дередже...отрепки пълни

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • j.jelevban-преди Тръмп

    16 Фев 2025 13:12ч.

    Плужека б.ноев трябва да приключи в Белене!Малцината млади и мислещи българи днес могат да видят ''на живо'' защо е имало Народен Съд и защо пак е наложителен.Да такива като тоя плужек явно осъзнават къде могат да свършат.И клетви и заклинания.Засега са в тих ужас.Нека да ги светна малко;Тръмп преживя 2 покушения и един държавен преврат!!!Да си припомнят какво се случи в Турция след неуспешният преврат!!!Да не мислите че Тръмп ще прости или забрави???Неееее!В овалния кабинет в Белия дом в САЩ виси снимка с арестуването му.Тя ясно се вижда при приема на Моди.Така че ''Незабравяме и не прощаваме''Чудите се какво общо има Тръмп с лозунга в кавичките?Около 1-2тлн$ е общото.Това е лозунга на П.Тил,Ванс,Мъск и т.н.Олигарсите зад Мъск.Все млади ,образовани и много много богати.И до един пробивали ''системата'' буквално и преносно с главите си.Предстои разкостване.От до.Вкл. и на малоумни пионки като тоя малоумен боклук.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Niki_leo

    16 Фев 2025 13:51ч.

    Да си припомним, че тоя, когато беше министър на отбраната и отиде на посещение в Сърбия веднага след бомбардировките на НАТО заведе там 5-6 годишната си дъщеря, за да опровергае твърденията в пресата, че бомбардировките с боеприпаси, съдържащи обеднен уран са вредни за здравето на хората живеещи там. Това е човек, който не го грижа за здравето на собственото му дете, какво остава да му повярваме, че милее за народ и родина. Доказан предател. Що се касае за конкретното му изказване, то само доказва, че и той, подобно на повечето европейски лидери, обитава някаква фантастична реалност, различна от тази в която живеем. Нормално след всеки 2 години власт на кой да е президент, на междинните избори неговата партия губи мнозинството или в Сената, или в Конгреса, или и в 2-те камари. Това, което обаче явно не е разбрал е, че ляво-либералните политики за налагане на ляво-либерални демокрации по света вече са в агония и умират. Светът се променя. Глобалният Юг се отвърна от глобалния Запад. Конфликтът в Украйна най-вероятно вече ще е история или в самия си край след 2 години. А Бойко още сънува розови еднорози заедно с другите добре платени предатели в ЕС.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Този кретен

    16 Фев 2025 13:57ч.

    с лекота е готов да хвърли български мъже курбан, заради призивите на наркомана Зеленски в защита на една провалена от омраза измислена нация. Не му пука, че въвличайки България във война, ние измежду първите ще станем обект на атака от руската армия. Като е станал слуга и се е гушил с чужди парички сега трябва да се отчита. Отдавна трябваше да има закон за чуждите агенти, но ако ние народът не го поставим на дневен ред няма и да има.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • баба мара

    16 Фев 2025 14:52ч.

    защо не нарамихте раниците и беж на фронта ами все в политиката все около кокала в първите редици какво те спираше сега разбрахте ли за какво беше народния съд след 9 септ44

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • натоФскиЯТ ПОМИЯР...

    16 Фев 2025 14:59ч.

    НЯМА ДУМАТА!!!ТРЪМП и вОлунтаристика,КАКВИ ДУМИ САМО!!!ТЕ НЕ СА на натоФскиЯТ НЕГРАМОТЕН пУмияр!!!НеКОЙ МУ ГИ Е "подскАзАл!!!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Седларов

    16 Фев 2025 15:07ч.

    Лошо редник, лошо! Даже вече и не си редник. По-скоро: - Употребен памперс. И още по-лошо - напълно неадекватен перушинест екземпляр с вратле, проснато на дръвника... Каква нелепост.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Пацо

    16 Фев 2025 15:43ч.

    Откъде се намират такива идиоти, кой знае колко е захлебвал от американската агенция.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • хайде поведи си атлантическите НПО-та

    16 Фев 2025 15:45ч.

    До кога такива родоотстъпници и антибългари ще си градят кариерата и благополучието на гърба на народа?! Хайде Ноев тръгвай, стига само приказки и апел към хората, които изобщо не те разбират и подкрепят, подбери и евроатлантическото мнозинство в НС, новото соросоидно правителство, атлантическите НПО-та на чело с лудия Паси и крадлата Ленчето заедно със сенилните старци, завършили в СССР Тагаренко и Запрянов поведете си аверите и марш на фронта. Добре вие все другите да са потърпевши от вашето натягане и добро захлебване

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • хайде поведи си атлантическите НПО-та

    16 Фев 2025 15:48ч.

    До кога такива родоотстъпници и антибългари ще си градят кариерата и благополучието на гърба на народа?! Хайде Ноев тръгвай, стига само приказки и апел към хората, които изобщо не те разбират и подкрепят, подбери и евроатлантическото мнозинство в НС, новото соросоидно правителство, атлантическите НПО-та на чело с лудия Паси и крадлата Ленчето заедно със сенилните старци, завършили в СССР Тагаренко и Запрянов поведете си аверите и марш на фронта. Добре вие все другите да са потърпевши от вашето натягане и добро захлебване

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Българин

    16 Фев 2025 16:07ч.

    Идиот, кретен, имбецил! Още, бойко Ноев, искаш ли още или ти стига това?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Миловидна

    16 Фев 2025 16:21ч.

    Господинчо,като си толкова горещ да помагаш нахлузвай каската и бегом към Украйна.Да те видим на фронта.Да те видим как даряваш пенсията си за победата на Зеленския.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Коба

    16 Фев 2025 16:50ч.

    Поредният идиот на "прехода"...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Прочетено в БЛИЦ

    16 Фев 2025 18:32ч.

    Съветският двоен агент Бойко Ноев се прави на врачка, отписа Тръмп в ефира на БНР Типичен случай на пребоядисало се от комунист в „демократ“ лице, Ноев е съветски възпитаник

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Чочо

    16 Фев 2025 18:36ч.

    А кой всъщност е Бойко Ноев, за да се вълнуваме от т.нар. му “анализ” ? В началото на статията пише, че бил министър, но не се сещам освен крадене да е направил добро за хората. А и се изказва съвсем неподготвен.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Прасчо

    16 Фев 2025 18:41ч.

    Този плазмодий откъде изплува? Той нещо работи ли?

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Ето

    16 Фев 2025 20:35ч.

    инфо за този плазмодий: https://pik.bg/%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8F%D1%82-%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%B2-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82-%D0%B4%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%BD-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8-news958642.html

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Знаех си аз,

    16 Фев 2025 20:49ч.

    че не може, току-така, някой да е толкова долнопробен!...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ПИК

    16 Фев 2025 20:39ч.

    понякога може да бъде полезен, нищо не е само със знак - ...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • СМЕХХХ

    16 Фев 2025 23:01ч.

    Аман от пачаври, които се вземат за нещо повече!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Идиотино,

    17 Фев 2025 0:30ч.

    "Националния дебат и националното усилие", ще бъдат насочени не към Украйна, а към истински важните за нацията и държавата ни неща...и първото от тях е неутрализирането на вредни отрепки като тебе!...Нищо не е било толкова унищожително за народа ни, колкото вашата долнопробна, продажна, крадлива пасмина!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи

Напиши коментар

Откажи