Сергей Станишев: Няма да допусна моята партия да бъде поставена на колене

Тоя е уникален мухльо по майчина линия и професионален манипулатор по бащина. От 13 години е начело на БСП и я довлече до политически банкрут. Копа, рови и все другите и обстановката му виновни. Вместо да си правиш критика и самокритика, постъпи като мъж, подай си оставката с достойнство, тук, сега и в България.
\"Сергей Станишев: Няма да допусна моята партия да бъде поставена на колене\" А до сега като бяхте надупени по-приятно ли ви беше?
Ха така, Станишев е мекотело, а Бойко е мъж отсякъде. Чист Български Мъж, рошав, дървен и показно арогантен, но бъзлив и хлъзгав като сопол.
\"A la guerre comme a la guerre\",тя продължава вече 25 години,не е започната нито от БСП,нито от Станишев,време е да влязат в нея...
Ако имаше професия лузър, Станишев щеше да минава за върховен професионалист.
Да живеят всички бекапета по всички земни кълбета с цепнати гъзета
Никога не съм харесвал БСП и никога не съм гласувал за нея. Това, което ме впечатли, без да съм прочел целия материял е, че едно време казваха \\\"нашата партия\\\" а сега той казва \\\"моята партия\\\"!
Кръговете на работодателите уволняват това правителство заради намерението МУ да прави МИНИМАЛНА заплатата 400 лева, и за това че правителството бави увеличението на енергията за масовите потребители. http://otzvuk.com/Knigi/New%20books/Revolutsia%20mente.htm
Ну Камрад , Сергей , тя партията ТИ не е поставена на колене , а се влачи и гърчи като червей.
той казва:моята партия:говоренето му,запекът му,подкрепата за него от людетата около него ( кибиците на позитано,загрижени единствено за подарената тлъста прехрана от данъците на бг селяндурщината),е картината на едно пещерно общество.(както др костов и този таваришч ще я загроби неговата партия което един ден ще се случи и този един ден ще бъде един хубав ден за бг селяндурите)
Леваците не разбраха че минимална заплата не трябва да има. Колкото каже работодателя че е съгласен да те наеме толкова, ако ти отърва 150 лева на месец, щи имаш работа. А леваците 400 лева ще правили минималното заплащане.. ббребребре.. трябва да оцелеят силните - можещите.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДРУГИТЕ ДА МРЪТ!!!!!!! Тодор Живков го осъзна, и ни даде да правим дясно, аз още 1980та го осъзнах. Бедните - боклуците, не щяха и нещяха да се развиват макар държавата да им даваше всичко необходимо. ГЕНЕТИКА!!! БОКЛУКА СИ Е БОКЛУК!!!! ДОЛУ ЛЕВАЦИТЕ!! СТАНИШЕВ И БСП ДА СЕ МАХАТ!!
По КАКЪВ начин бе Сергейчо? Как ще убедиш хората да гласуват за тебе като за последнат година не направихте нищо за хората? А остави онзи дето клатеше седянките да управлява и да си прави правителство угодно нему? С трима бивши Калинки на ГЕРБ,с една дузина рязани фесове и ибрикчии българи към ДПС? Забравихте че сте лява партия и гледахте само себе си! България е в криза . Махни се да може да гласуваме отново за БСП и да изметем Евросоросоидните отрпки! Иначе ще си останем бедни во век и веков! Видя ли как освен Местан и твоя любимец Орешарски облиза гъза на Американските сенатори (много вероятно не безплатно)? И предаде България? Аман от утрепки! Народр събуди се и вземи вярно решение за съдбата си! Не на всички стари политически курви!
Тя е на колене и не за друго,а защото нямате електорат вече-те просто измряха-ортодоксалните комунисти и новите поколения,които са с с леви убеждения, вече искат промяна от европейски тип в тая партия!!! Не я ли дадете/промяната/,ще имате в бъдеще проблеми електорални!!!! В края на краищата сме в 21 век,дявол да ви вземе!!!
Че \"политиката е изкуство на възможното\" е удобна теза изказана от некадърник за оправдаване на некадърност. За Сталин например, възможностите и политиките изглежда са били безгранични. Същото важи и за всички американски и английски политици и президенти от времето на Кромуел до днес. Станишев е изключително талантлив и способен български политик, но е склонен на безпринципни компромиси. Например при създаването на закона за въвеждане на ограничения за \"бързите кредити\", бяха въведени някои рестрикции, но под сурдинката на оня- Ментата от ДПС-то, вместо да се инкриминира изобщо отпускането на кредити само срещу лична карта на абсолютно неплатежоспособни младежи. Не беше въведен закон за забрана за хазартната дейност на територията на България. Не бяха приети по- строги законови мерки за ограничаване и ликвидиране производството на наркотици и търговията с наркотици в България. НЕ БЯХА НАКЪРНЕНИ С НИЩО ИНТЕРЕСИТЕ НА МАФИЯТА В БЪЛГАРИЯ. Силата на БСП би могла да проличи в предлаганите от тях проектозакони и програми за развитие на България. Закони, които защитават интересите на най- безпомощните, на унизените и оскърбените, на дребния и средния бизнесмен и фермер. Закони защитаващи и пазещи здравето и психиката на подрастващите, предпазващи ги от посегателствата, от зловещите пипала на МАФИЯТА.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД