Борисов сбърка купона в Брюксел

Умньо и половина... що е то? Ако споменете Пържолката, ще познаете от първи път...
\"..държавата да бъде представлявана занапред от президента Росен Плевнелиев, който поне би разбирал какво се говори на масата на Европейския съвет.\"\r\nНе съм сигурна,че и в този вариант няма да слушаме г-жа Меркел
ОГРОМНО ЗЛО СТОРИХ НА НАРОДА, ЧЕ ГЛАСУВАХ ЗА БОРИСОВ.
Срам и позор с тоя шкембест примат - идиот. Изродът трябва да лежи дълго в затвора за всичките извращения на които подложи държавата и хората.
Видът на Росен Плевнелиев ме накара да изпитам притеснение дали дебатът е подсигурен с медицински екип. И дали ако припадне, Маргарита Попова ще може да свърши и тази работа, да му даде първа помощ. На два-три пъти г-н Плевнелиев отваряше уста, а от нея не излизаше звук. Струваше ми се, че казва „не искам и не мога”. Харесах го. Роден е за Президент!
http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=20707&Itemid=1
Now we know who the snesilbe one is here. Great post!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД