Управляват ни дребни шмекери, затова не можем да станем европейска държава

Браво, Вени, браво. Благодарност за Явор Дачков.
Четиво, което нашите политици, ако му отделят време да го прочетат, ще го прочетат в тоалетната.
Е, аз не казвам браво. Не мога да не гледам кой на кого е син или внук, защото им сърбаме попарата. Освен това ми прави впечатление, че всички,когато не са на власт говорят истини и престават, когато вземат властта. Изключенията само затвърждават правилото. Имаме европейски политици? Доста съм скептична по въпроса.
Ели тиквата ли е европейски политик, или физкултурника.
Не е вярно че ни управляват дребни шмекери.Управляват ни изпечени шмекери/комунистическа номенклатура.И не е вярно също че имаме европейски политици.Европейските политици които крадат са в оставка или в затвора
Mnogo vreme shte ni e nujno, za da zapochnem da izpolzvame glavite si po prednaznachenie. Da mislim, ne da prgrashtame gotovi lozungi, zad koito se krie nechii lichen interes. Prav e Markovski, darjavata ni tryabva da se upravlyava ot evropeisko nivo lideri, ne ot bay Ganyo.
Вени, ти си добър син на баща си и добър внук на дядо си. Вени, ти си добър. Успех!
в бг мрежата чета на диагонал(или само някои заглавия):за всичко в живота съм избирателен.това интервю го прочетох бавно,имам си причини.загърбвам бащи, маминки и на дядо ми цървулите. разговорът (интервюто,де)ми се видя афиф. мога да го атакувам от няколко ъгъла,но се спирам само на едно:и бай ганьо, и хаджийски, стават само за цитатничество:литература, която не казва нищо,която не осветлява нищо:ефектно, и до там.има социална психология,и политическа психология (модерна,разбира се),която открехва защо японците и германците, а не българите и румънците движат човешкия прогрес (произволно се спрях на японци и немци, както им викат българите)за да помръдне с един милиметър напред бг към западния хоризонт има само един център,от който може да се оттласнат цървулите и това е ново уни (нови учебници, нови методи на преподаване, нови учители,нов дух.и пример на преподавателите:висока култура и възпитание:със селски професори не става, и няма да стане. онзи ден, след като се нагледах и преживях грамадна бг простотия,при краткия ми престой в софия и боровец, след като без вина ме налаяха като бесни кучета продавачи, трябваше да се подпиша на едно място:след като сложих с писеца подписа, моята фрау ми вика:хер хамалин, ти се се подписал на латински.преди да се кача на авиото, съпругата на мой колега от същия германски град където работя ми каза:бяхме си в пловдив, уплаших се,че ше го арестуват:на всяка крачка налиташе на бой;накрая не издържа и приключихме с бг (къде си тръгнал,хамалин, да си развалиш почивката). да ме прощава тук един дето се пище на наблюдател и ми следи правописа стил граматиките и простотиите:но пиша на чужд комп и без очила и бързо да пестя време.мен ме болеше,че бг си отива:вече смятам,че ще е само за добре.десетгодишните германчета са мулион пъти по-умни, по културни и възпитани от масата българе:сооооооори, и това не го казвам с преувеличена нотка:даже нещата са оше по жестоки;пример ли,охооо:ето един:какъв циганин му викам на един, който ми продаде зарзават:отговори на бг,че е бил български циганин. за на зарзаватския пазар в младост такъв европейски продавач не видах:да ме прощава онзи от наблюдателницта
Те са дребни шмекери,но и организирани престъпници.И не са се родили сега.
Това момченце както обикновено парадира с псевдоголемия си интелект и "разбиране" за всичко и всички - не само в политиката, както се е пробвал тук (да ни разтълкува какво в същност се случва в бг - е( по-сладко е да въртиш бизнес отвъд "неистово обичаната от него родина"). Нека само да му кажа, че не само той поназнайва некои обстоятелства и факти, свързани с миналото, родословието, далаверите и пр. на цитираните от него "чисти" политически душици... И че вместо да ми дава за пример т.нар. номер 1 демокрация в света - която всеки с поне малко мозък в главата си знае, вижда и разбира, че е само лъскав параван за същите алчни копелдаци, които си отглеждаме тук (разликата е в качеството, количеството и мащаба, но същността, драги ми разбирачо Марковски, откакто свят светува е една и съща - и нямам нужда от човек като теб, който да ми доказва, че черното е бяло)... нека по-добре се навре в дупката, от която е изпълзял. Той си знае как. Още нещо - не мога да не призная, че момчето има капацитет, но самодоволството, егоизма и връзкарството (в т.ч. и рушветчийството, независимо с какви сочни думички може да замени тази дума), които демонстрира едва ли не като добродетели, го правят да изглежда наистина... Жалък.
"Ch", като те чета има чувството че разгръщам вестник Работническо дело от 75 година. Толкова жлъч срещу "лъскавия парван". Брех този гнил американски капитализъм. Ако беше толкова зле там американците щяха да се изтрепват за български визи и поданство. Да ама не. Алчните копелдаци си ги отгледахме и толерирахме ТУК. Главния прокурор Велчев е казал една верна приказка до сега "българина обича престъпниците..". Това е истината за нашата "демокрация". Грабеж, кой как свари и колкото може да натовари. Така го разбира Бай Ганьо капитализма на 21 век. Жалко е да се наблюдава, как "Ch" се изтрепва да коментира самият Марковски и родата му, а пропуска същината на казаното от него. Така е удобно. Така е у нас. Така е по герберунгелски.
И все пак, когато някому кажат в годините на чакането за кофичка кисело мляко до среднощ: ела сега, мойто момче, да ти дадем едни джаджи, за които другите не са чували даже, иди сетне еди къде си, да ги научиш, ще те направим специалист,а после изневиделица ставаш гражданин на САЩ (хаха), та тогава почваш да се питаш, е как така все Кунева, Бокова, Станишев, Заимов, Велчев, Марковски, все тази порода е толкова ценена навън. Сетне почваш да се подосещаш за едни такива работи, като това, че в американското посолство у нас преди петнайсетина години наредили да се изплатят стотина хиляди долара за откупки на картини и скулптури от видни наши комунистически автори, лично американският посланик дал списъка...Айде стига вече с тези "умни внучета"...стига с тези басни.
Многославието на този млад човек говори, че иска да се докосне до истината, но е твърде далеч от нея.
Bravo. Ostava da razberem horata, koito kritikuwat kakwo misljat po syshtestvo, a ne po adres na Dachkov ili Markovski. Inache razgovoryt e hubav.
Няма да стане бързо, но може. Надявам се, че българските европейски политици, а такива в момента има няколко - Кунева, Станишев, Нейнски, Калфин, ще са в състояние, независимо от резултатите на изборите, да наложат част от европейските стандарти в България. Ако те успеят, това ще е големият парадокс - синът и снахата да направят втората крачка към превръщането на България в нормална европейска държава. $$$Само като прочетох това ,и съм твърдо убеден че ще гласувам за Бойко на следващите избори.Аман от руспии в тая страна."""""
Мдам. А Никито Младенов, дето духовно-политически го роди самата Нейнски, то европеец ли е или не? Ако трябва да разчитам на европейщината на Кунева, Станишев, Нейнски, Калфин, май по-добре е Станко Тодоров да дойде...
Г-н Марковски е засегнат от това,че се обсъжда в общественото пространство ,кой на кого е син ,внук,съпруг.А знае ли той,че 50 години на много кадърни хора бе невъзможно да продължат образованието си,макар и отличници за това ,че баща им е бил царски офицер,бакалин ,легионер т.е. враг на народа.Че когато откриха първата езикова гимназия битката беше на кой баща му е по-активен борец.Че квотите в университетите се изчерпаха от децата и внуците на активните борци,малцинствата и други привилегии и не оставаше нищо за тези ,които кандидатстваха \"на общо основание\".Така висшисти ставаха тройкаджиите,а отличниците- бачкатори.Последните с достойнство приеха съдбата си ,а привилегированите продължават да хленчат,въпреки че много от тях ни управляват и именно заради това държавата ни е на опашката в Европа
Марковски обяснява, че трябва да се гледа всеки такъв, какъвто е, а не да му се приписват греховете или успехите на бащи, дядовци и свекъри. И аз сега станах свидетел на същата ситуация: постигнах много, четох, учих, и накрая издигнаха колега - приятел на шефа. Това не е ли същото? Успява този, който е \"с връзки\". А шефът се обеща на водещата партия за втори мандат. Е? Какво по-различно? Да кажа ли аз, живот и здраве, на моето внуче, че заради колегата, приятел на шефа, не съм стигнал до по-високата позиция, на която съм имал право? И да му забраня да играе с внучето на колегата. И да пиша по форумите след 20 г., че внучето на колегата не бива да се издига, щото знам аз кой е бил дядо му ....Смешно е. След като знаете колко народ е пострадал, нека да намерим сили за съзидателност.
Да пишеш, че калфин бил европейски политик и да не споменаваш, че той именно каза: български патриот си ако обичаш русия, това значи да си марковски. Т.е. комунистически боклук от бг се спасил в сащ. След като такива като неговите предшественици помогнаха да се унищожи бг сега той ще помага това да стане и в сащ. Компютърите ги владее много, но само той ли? Само комунистите са уюмни според него, но за другите те са черни души. Като него самия. Ще помага на бг, колкото когато беше в бг.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n
Заприличва ми все повече на международен аферисат, под диригентската палка на КГБ. И с лека ръка сравни Републиканците в САЩ с ... Бойко Борисов !?!?! Може би Станишев е българския Обама ! Уха ! А Путин, братовчед ? Той кой е ?\r\nСтанишев е успешен европейски политик !?!? Може би България по негово време цъфна ! И нямало значение кой чий син бил ! Айде де ! Защо тогава децата на Политбюро трябва да са политици и банкери ? Защо непременно трябва да имат партии и банки ? И ако не бяха деца на Политбюро, щяха ли да ги имат ?
А бе тоя започна нещо много да се изказва и акъл да дава - да не би да го гласят за политик и да го видим скоро министър на някое министерство.
"Интернет гуруто" на БСП до 2005-та да каже нещо и за "гръмналите" сървери в централна поща. Само на американците не им е още ясно от къде е кризата в САЩ - децата на комунистите - американски граждани.
Лайте, лайте, не спирайте. За такива като вас Ангел Балевски беше казал: "Него го е ощетила природата, но сега твърди, че е бил ощетен от комунизма".
Гнусна история е това интервю. Много ми е интересно, как така другараката на бившия премиер Моника (и тя май не си зне фамилията) и другарката на настоящия премиер Цветелина Бориславова са станали неприлично богати. Имали това нещо общо с тоталитарно-комунистическата им принадлежност или у нас, който е способен, може да постигне всичко???
Марковски,\r\nЕвала....На някой и цял живот не им стига за да погледнат.Други се раждат с отворени очи.Явно вие сте от тях. У нас властва гьобелсовата пропаганда.Навремето Хитлер се питал как да обясни на света нападението срещу Полша ли беше...А Гьобелс му казал:\"остави това на мен\" Димек и най-голямата гадост може да се поднесе така ,че да се оправдаят някакви действията . Така е и сега.От 9 извора вода ще ни се донесе само и само да повярваме в това което ни се говори.И за съжаление българина се оказа без политически опит и имунитет. Кълват на всичко лутат се в политическият лабиринт и в отчаянието си гласуват за кого им падне.Веднъж Кунева била в голям грях понеже била снаха на еди кой си. А че други са билин редови комунисти,членове на БКП ,в репресивният апарат и сега ни управляват това е нищо.Едните са се \"пречистили\" и може да им се вярва а на другите които дори не са били никога членове на БКП ...не трябва да се вярва. Българина се оказва като кон с капаци.И понякога си казвам дали не заслужава съдбата си. Дачков Ви е дал трибуна.И това е отлично Но много други издания не биха дали гласност на казаното от Вас..Немският посланник не издържа и протестира срещу цензурата на \"Монитор\" Но на издателите на вестника не им пука. Дори не взеха отношение към писмото му.т.е. втора цензура. А този вестник и още няколко се вживяват като правителствени вестници.Същото важи и за няколко телевизии... Други като телевизията на брата на П.Стоянов по по-изтънчен начин също са глашатаи на герберската политика.Аз ви пожелавам здраве и да бъдете все така смел.....
Г-н Марковски, искат да ни управляват патологични лъжци. Прочетете това, помислете и после пак говорете за Меглена Щилиянова Кунева-Пръмова!\r\n\r\nИстински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова\r\n\r\n\r\nhttp://frognews.bg/news_48733/Istinski_laji_ot_Meglena_Kuneva-Pramova/
кунева-мунева няма, има първоначално натрупване на капитал с кражби и експлоатация на женски, детски и малоумен труд.монолингвите политици не могат да си говорят на четри очи..........
Бившият американски посланик в София Ейвис Боулън:\\r\\n\\r\\nСитуацията с престъпността и корупцията в България няма подобрение от 90-те години\\r\\n \\r\\nhttp://www.mediapool.bg/ситуацията-с-престъпността-и-корупцията-в-българия-няма-подобрение-от-90-те-години-news199259.html\\r\\nНали досега всички партийни проекти са проекти на бившите комунисти. Е, какво по-добро да очакваме от следващия партиен проект? На нас агитация не ни трябва. Трябва ни информация. ИСТИНАТА, цялата и пълна истина. Истината за създаването и финансирането на всички неототалитарни организации. Не само на партийните проекти, ами за държавно-организираната престъпност и групировки номенклатурния бизнес и олигарси, синдикати, браншови камари, творчески същзи, спортни федерации, НПО - за всичк организации на тоталитарно-мафотсикя режим.
Абе, не беше ли Дачков един от онези, които на президентските избори, в които участваше и господарят му А.Петров, най-много плюеха по Кунева, че е седнал сега да задава тъпи въпроси, защо някои били скачали толкова срещу нея. А пък ентелектуалеца-капацитетин Марковски, дето не искал да става президент, премиер или депутат, да каже дали не е искал на едни местни избори преди години и кмет на София \\\"да не става\\\". А съветник на Първанов, когото тъй оплюва, също ли само от чиста безкорист е бил? Нямало кой да прочете истината в България. Бойко може и да е целофан осран, но тоя пък е миризливо шмекерско лайно, представящо се за шоколадова торта.
На такива шмекери като този уж \"голям компютърен мозък\" не трябва да им се обръща токова голямо внимание
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД