Найденов: 8 г. са вършили безобразия с държавния поземлен фонд

20 години не осем се вършат БЕЗОБРАЗИЯ в държавата.Краде се и за умрелите се краде!Това се правеше и ПРАВИ вече 20 години господин найденов.Ще бъде те ТОЧНИ а не как ни изнася! София,24.11.2009г.
http://www.sofiaball-vienna.at/Nominacia.html
Това първото писание е на вещицата Алена, която взема безкруполно от мафиоти и управленци огромни пари, за да ги лъже. А бедните хора да мами с фалшифи телефони, които не вдига, но за които се плаща.Опитвал съм.
"ПОЧТЕНИ ХОРА - ИЗПОЛЗВАНИ ЗА ПАРАВАН НА МАФИОТИ И ОТРЕПКИ" Кое,това ли? А тя Алена шарлатанката каква е мафиот или отрепка?!
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД