Пиърс Броснан не се харесва в ролята на Бонд

Пиърс Броснан не се харесва в ролята на Бонд
Холивудската звезда Пиърс Броснан призна, че не е бил добър в ролята на Джеймс Бонд.
<p>Актьорът се снима в четири серии от поредицата: &quot;Златното око&quot;, &quot;Винаги ще има утре&quot;, &quot;Само един свят не стига&quot; и &quot;Не умирай днес&quot;. Благодарение на неговата игра поредицата за най-прочутия шпионин заживя нов живот, след дълго отсъствие от големия екран. За успеха и свидетелстват и големите финансови постъпления.</p> <p>Въпреки това Броснан твърди, че бил далеч от постиженията на Роджър Мур и Шон Конъри, които били изключително успешни агенти 007.</p> <p>&quot;Нямам никакво желание да гледам филмите, в които играя Бонд. Никога не бяха достатъчно добри и това винаги оставаше у мен лошо усещане&quot;, споделя още Пиърс Броснан, който се оттегли от поредицата през 2005 г. Сега на &quot;служба на Нейно Величество&quot; е австралиецът Даниел Крейг.&nbsp;</p>

Коментари